11 שנים בגובה העיניים

חברי סיירת ההורים בקצרין מסכמים 11 שנות פעילות ויצאו לסיור לימודי  ב,בית לין”, בצפת, ביקרו בעיר העיר וחתמו במסעדה עם ברכות ושי למצטיינים


סיירת ההורים קצרין, “בגובה העיניים”, מונה 41 מתנדבים, מתוכם הורים, סבים סבתות וסטודנטים. בהתנדבות מלאה, תורמת הסיירת מזמנה. הסיירת מסייעת בפעילות הנוער, מסיירת דרך קבע אחת לשבוע ביישוב במטרה למנוע ונדליזם ואלימות ולהכווין את הנוער לפעילויות ביישוב, מתוך תפיסה של אכפתיות וחיבור הנוער לעולם המבוגרים.

ביום שני, 6.11, יצאו חברי הסיירת לסיור לימודי וחווייתי לסיכום הפעילות לשנת 2017. את היום התחלנו בסיור לימודי ב”בית לין” שבצפת. בית לין הוא מרכז ההגנה בצפת ומיועד לבני נוער בגילאי 13-18 ולבני משפחותיהם אשר יש חשד כי נפגעו פיזית, מינית, או נפשית. הסיור אפשר לחברי הסיירת לראות מקרוב את ההתנהלות ודרכי הטיפול ב’מרכז לין’. נפגשנו גם עם עובדת סוציאלית לחוק הנוער ורופא המתמחה בתחום המשפטי. שמענו סקירה על אופן הטיפול בבית, גורמי הטיפול וכו’ וכמובן שניתן זמן לשאלות. הרגשנו שהזמן אינו מספיק והשאלות לא נגמרות…

משם, המשכנו לסיור בעיר העתיקה בצפת, פנינה אמתית ממש מתחת לאף. קיבלנו קצת הסברים היסטוריים על המקום, ביקרנו בבית כנסת, במחלבה וביקב-בוטיק. גם שם כאילו הזמן לא הספיק…

ראש המועצה המקומית קצרין, דימי אפרצב, בירך וציין את הערכתו הרבה לעשייתם של המתנדבים ואת הנתינה הלא- מובנת מאליה במשך השנים, איחל בהצלחה והמשך עשייה לשנת 2018 וייחל למתנדבים נוספים מהיישוב

התכנסנו במסעדה לסיכום שנה, במעמד ראש המועצה, דימי אפרצב, מנהל “עיר ללא אלימות”, דובי גלר, מנהלת הרשות למלחמה בסמים, תמי חצואל, מנהל מתנ”ס קצרין, גילי פורת קצרין והשוטר הקהילתי, אלי וייזגן.

ראש המועצה בירך וציין את הערכתו הרבה לעשייתם של המתנדבים ואת הנתינה הלא- מובנת מאליה במשך השנים, איחל בהצלחה והמשך עשייה לשנת 2018 וייחל למתנדבים נוספים מהיישוב.

ועדת ההיגוי לסיירת, ברשות מיכל איזנברג, מנהלת “עיר ללא אלימות”, עו”ס הקהילה, אביטל גולן ורכזת מתנדבים והסיירת, אביבה אלבז הודו למתנדבים על שנים רבות של עשייה, על השירות החשוב למען הנוער, על ההשקעה והזמן למען מטרה מקודשת זו ועל כך שהם מהווים מקור גאווה לקהילה וכן דוגמה לסיירות אחרות בארץ. הוצג סיכום שנת הפעילות, חשיבות הפעילות והשפעתה וכן היעדים לשנת 2018.

כבכל שנה, הענקנו שי למתנדבים מצטיינים בולטים במיוחד. השנה נבחרו ראשי הצוותים: ורד חדד, חנה ברנט, ליאור ברק, מישל בוזגלו, ז’קלין רחמני ושרה סקס, לקבל את השי עבור המסירות, הנאמנות, הזמן, הרצינות, ההשקעה ועוד ועוד. בהחלט מגיע להם יישר כוח גדול!

שי נוסף בחרנו להעניק ליוסי גרוסמן, על פועלו יוצא הדופן במהלך השנה ועל התגייסותו לכל מטרה. בהזדמנות זו, נרצה להודות להדס מנטל, על פועלה וניהול הסיירת במשך השנים, הדבקות והתמיכה בסיירת הם אלו שהביאו את הסיירת להישגים אליהם הגיעו. תודה!

“כשאתה נותן ומתרוקן זו הקרבה, כשאתה נותן ומתמלא – זו אהבה”, (נורית גוילי).

תודה רבה לכל חברי סיירת הורים קצרין על פועלכם במשך השנה.

 

תושבים נוספים מוזמנים לקחת חלק בסיירת ובפועלה בשמחה. ניתן לקבל פרטים אצל אביבה אלבז במתנ”ס, טלפון: 04-6964111

באהבה צוות היגוי סיירת הורים.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?