תערוכת הגמר של המכון לאומנויות “חומר מקומי”

תערוכת הגמר של המכון לאומנויות “חומר מקומי” תיפתח בקמפוס מזרח של המכללה האקדמית תל-חי ביום חמישי הקרוב. בתערוכה יוצגו עבודותיהם של בוגרי המכון במגמות השונות והיא תהיה פתוחה לקהל במשך שבועיים


 

ביום חמישי הקרוב 12/7/12 תיפתח בקמפוס מזרח של המכללה האקדמית תל-חי תערוכת הגמר של המכון לאומנויות “חומר מקומי”, בה יוצגו עבודותיהם של 24 בוגרי המכון במגמות: אמנות פלסטית, קדרות וצורפות. התערוכה תהיה פתוחה לקהל הרחב למשך שבועיים, עד ליום שישי 27/7/12.

“מחזור חדש של בוגרי המכון לאמנות’ ו’תערוכת בוגרי המכון’ הן מילים פשוטות האוצרות בתוכן משמעויות כה רבות עבור הבוגרים עצמם ובני משפחותיהם, עבור מורי המכון ועובדיו ועבור כל באי התערוכה” אומר שרי ארנון מנהל המכון לאומנויות. “זהו רגע של התבוננות לאחור אל הדרך הארוכה שעשו עשרים וארבעה הבוגרים, דרך שלא תמיד הייתה קלה, אך זהו גם רגע של גאווה והתרוממות רוח למראה ההישגים של בוגרי המחלקות השונות המוצגים בתערוכה. עולם האמנות ועולם היצירה הוא מרחב אינסופי שבו מעצב כל פרט ופרט את עבודתו, לעיתים כנדבך הנשען ומתכתב עם נדבכים אחרים ועם מסורות עבר ולעיתים כפיסת יצירה העומדת בפני עצמה.”

 

 

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?