תיירות גולן ביריד התיירות הבינלאומי 2016

אגף תיירות גולן ותיירני הגולן הציגו יחד בביתן מעוצב ומושקע את כל טוב שבגולן למבקרי יריד התיירות הבינלאומי IMTM. השתתפו יקב בזלת הגולן, מיצי קשת, חמת גדר, דה קרינה, ארץ גשור, פארק הירדן, פארק וולקני ומתחם תיירות וואסט


 

ביריד התיירות הבינלאומי IMTM שהתקיים ב-9-10.2.16 בגני התערוכה בתל אביב, הציג אגף תיירות גולן, זו השנה השביעית, ביתן שאפשר למתעניינים להתרשם מעושר אפשרויות הבילוי בגולן: לינה, אטרקציות, טיולים ועוד. במסגרת הביתן השתתפו יחד עם אגף התיירות מספר מציגים, לחלקם זו השנה הראשונה ביריד. בנוסף, בשיתוף פעולה מוצלח בין תיירני הגולן לאגף התיירות הופקה חוברת המאגדת בתוכה את שלל האפשריות התיירותיות שיש לגולן להציע. החוברת חולקה למשתתפי היריד וזכתה למחמאות רבות.

היריד, המתקיים זו השנה ה-22 ברציפות, הפך לאירוע המרכזי של תעשיית התיירות בישראל ובעולם, ומהווה מנוף רציני למפגש של כל אנשי התעשייה לעבודה, הכרות והצגת חידושים בענף, כל אחד בתחומו.

בביתן הציגו יחד עם תיירות גולן יקב בזלת הגולן, מיצי קשת, חמת גדר, דה קרינה, ארץ גשור, פארק הירדן, פארק וולקני ומתחם תיירות וואסט. תיירנים נוספים שהגיעו לבקר ביריד נמשכו לביתן של תיירות גולן והרגישו בו בבית. האווירה שהביתן השרה ותחושת הנוף הגולני עברו בצורה יוצאת מן הכלל. גם שר התיירות, יריב לוין, וליאור גלפנד מנכ”ל חברת אורטרא שהפיקה את היריד הגיעו לבקר בביתן של תיירות גולן והתרשמו מאוד.

שמואל חזן, מנהל אגף תיירות במועצה אזורית גולן רואה חשיבות רבה בהצגת הגולן בדוכן אחד. לדבריו הדבר מעצים את חוויית החופש בגולן, מציג אינספור אפשרויות בילוי בכל עונה ולכל פלח שוק, אם זה משפחות, מבוגרים, בודדים וקבוצות. “לאופן הצגת התיירות בגולן כיחידה אחת, חשיבות רבה, המסר שמועבר לקהל הוא שהגולן הוא פארק תיירות אחד גדול ומרכזי. וכל אחד מאתרי התיירות הם חלק מחבילת נופש גדולה ומגוונת”.

 

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?