“תחלמו, תשאפו גבוה”

לראשונה בתולדותיה, הושקה התכנית האסטרטגית למערכת החינוך בחצור הגלילית. ראש המועצה שמעון סויסה, בירך את ילדי חצור: “אנחנו אומרים היום לכל ילד וילדה בחצור: תחלמו, תשאפו גבוה. אנחנו פה כדי לטפח את הגרעין הייחודי שבכל אחת ואחד מכם עד שתגשימו את חלומכם


באירוע מרגש, ציינו במועצת חצור הגלילית את סיום גיבוש והטמעת התכנית האסטרטגית של החינוך בחצור הגלילית, שתוביל את המערכת כולה בשנים הקרובות. השתתפו באירוע אנשי אגף החינוך ונציגי רשתאורט“, רשתאמיתומשרד החינוך.

לילדי חצור הגלילית ולאנשי החינוך שלה יש את כל מה שנדרש כדי לעלות על משעול ההצלחה“, פתח ראש המועצה. שמעון סויסה. את דבריו באירוע המיוחד. “התכנית הזו מרשימה מאוד. זו הפעם הראשונה שמתבצעת עבודה אסטרטגית בסדר גודל שכזה בתחום החינוך בחצור הגלילית. יחד עם רשתאורט‘, אדאג שיהיה גיבוי מעשי להצלחתה. אנחנו אומרים היום לכל ילד וילדה בחצור: תחלמו, תשאפו גבוה. אנחנו פה כדי לטפח את הגרעין הייחודי שבכל אחת ואחד מכם, עד שתגשימו את חלומכם“.

האירוע התקיים במתחם מיוחד של רשת מרכזי החדשנות והיזמות “Open Valley”. המארח, נשיא ומנכלאלביטבעבר, יוסי אקרמן אמר לנוכחים: “בראייה שלי, התפקיד של מערכת חינוך בריאה הוא לאתר כמה שיותר ילדיככהזהולהפוך אותם להיות ילדי הלמהזה‘. ילדים שיודעים מה הם רוצים ונחושים להוציא את זה לפועל“.

דבריו התחברו לשפת המצוינות ורוח החדשנות שבליבת התכנית האסטרטגית החדשה. “תנו לאדם תחושת שייכות, תאפשרו לו לקחת אחריות והוא כבר ייצור בעצמו את המשמעות של העשייה שלו. הקפידו על דוגמה אישית. בזכות מה שתשדרו, הצעירים ילכו בעקבותיכם. כל הכבוד לכם, לא רק בגלל התכנית המרשימה, אלא בגלל שאתם מוכנים לקחת על עצמכם יוזמה, לשנות ולבנות משהו חדש שעשוי לשנות את העתיד של היישוב“.

שבילי המצוינות

מנהל אגף החינוך במועצה, איתן בר דרור, הציג את התכנית בהתרגשות: “אנחנו שואפים תמיד גבוה יותר. ציוני הבגרות של חצור הגלילית גבוהים וגורמים לכל היישוב גאווה גדולה, אבל עדיין אנחנו מתעקשים להביט למעלה, גבוה יותר. לשאוף להישגים חדשיםזוהי שפת המצוינות“.

בנוסף, הדגיש כי מרכיב לא פחות חשוב בראייה האסטרטגית של מערכת החינוך הוא גם להשגיח על מי שצריך, כי קשה לו, כי לא הכול הולך בקלות: “על מנת שלא לפספס שום ילד, יצרנו בתכנית פרק ייחודי שנקראשבילי המצוינות‘. כל ילד מלווה מגיל לידה ועד גיל 18″.

המנהלת של תחום המצוינות בחצור, ליאת כהן: “הדגש הוא על הנחישות. יש כאן כוחות חזקים ומוחות מבריקים. אחרי שבועות של עבודה משותפת ואינטנסיבית על התכנית, אני אומרת בפה מלאאם אנחנו נחליט שיהיה, זה יקרה“.

מנהלת תחום הקהילתיות בתכנית האסטרטגית, שלומית טוביאנה, הציגה את התהליך בחיבור התכנית לקהילה, סוגיה מרכזית ביישוב הצפוני בו הקהילה הצומחת הנה עוגן משמעותי.

ראש המועצה, שמעון סויסה: המשימה שלנו ברורה: לתת לכל ילדי חצור הגלילית הרגשה שהם בבית, כאשר הם מגיעים אל פתח בית הספר. כאן מקשיבים להם ומחזקים אותם. נאפשר לכל ילד וילדה להגיד: יש לי חלום ואני רוצה להגשים אותו כאן

ראש המועצה, שמעון סויסה, סיכם את הנאומים: “אני מודה לכל השותפים לתהליך החשוב הזה, אגף החינוך, צוותי החינוך, רשתאורטוכולי. המשימה שלנו ברורה: לתת לכל ילדי חצור הגלילית הרגשה שהם בבית, כאשר הם מגיעים אל פתח בית הספר. זה שלהם. כאן מקשיבים להם ומחזקים אותם. נאפשר לכל ילד וילדה להגיד: יש לי חלום ואני רוצה להגשים אותו כאן, במקום שבו אני מרגיש שהוא הבית שלי. ביחד, כל הנבחרת הגדולה והאיכותית הזאת, נלווה כל ילד ונסייע לו לזכות ולהגשים“.

פברואר 2024

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
אירועים שיתקיימו ב 30th ינואר
אירועים שיתקיימו ב 1st פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 5th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 6th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 10th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 15th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 16th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 17th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 20th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 21st פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd פברואר
אירועים שיתקיימו ב 23rd פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 26th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 28th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th פברואר

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?