תחזית אסטרולוגית שבועית 12-18.4.2024

ראשון עד שלישי: אל תתרגשו ממצבים מעורפלים. לפעמים דווקא טוב להותיר סימני שאלה. אנשים רוצים בטובתכם אבל אינם מציעים הצעות מעשיות. קשר שנראה כמו חלום רחוק, הולך ומתקרב הודות לשינוי שהתרחש אצל אדם אהוב. מומלץ לדחות במספר ימים קבלת החלטה חשובה. מישהו שכלל לא מתעניין בתחומים שמדברים אל ליבכם, מעניק לכם דבר מה המסייע לעיסוקיכם. מידע שיגיע אליכם באמצעות כלי התקשורת, יהווה תחליף מצויין להתייעצויות שאינן תורמות דבר.
רביעי עד שבת: צפויים לכם בילויים שעבור המתבונן מן הצד עשויים להיחשב שטותיים, אך נראה כי הם מפצים אתכם על חסך כלשהו. מתחריכם שוקלים את עמדתם ומחליטים שלא להתעמת איתכם. זה הזמן לנסח הסכם שינציח את יתרונכם. אנשים שאכזבו אתכם אינם ראויים להזדמנות נוספת. אדם שרק לאחרונה התיידדתם עימו, פותח בפניכם עולם קסום של התנסויות חדשות.


ראשון עד שלישי: כוכב מרקורי, שליטכם, סופג עכשיו אנרגיה מבזיקה ושונה מן הרגיל. התופעה נפלאה להיכרויות מדהימות ופגישות-עיוורות. צפויה הצלחה להתרחשויות שנוחתות עליכם באקראי, כמו גם לכול אירוע המתרחש שונה מן המתוכנן. מערך הכוכבים מדרבן אתכם לגלות פתיחות למצבים חריגים ויוצאי דופן. עשו הכול כדי לחשוף את הפן השונה והמקורי הצפון בנשמתכם.
רביעי עד שבת: המסגרת המקצועית שאתם מתפקדים בה, מעניקה לכם יציבות חומרית אך לא ממש מעודדת אתכם לפתח את כישרונותיכם. נראה שתצטרכו לחפש אפיק אחר כדי לבטא בו את האני הפנימי שלכם. צפויה הצלחה פיננסית לאלה מכם הרואים את עתידם בעסקי מזון או בסיוע לזולת. במקביל, זו תקופה טובה לדיאטות ולתזונה נכונה. פעילות התנדבותית עושה לכם טוב על הלב ובעקיפין, אפילו, מסלקת חרדות. אתם יוצאים נשכרים מתרומותיכם לאחרים.


ראשון עד שלישי: הירח השולט במזל סרטן, מתמודד בימים אלה עם אנרגיה בעלת אופי מסתורי. צצה נטייה לתת אמון בהבטחות חסרות שחר. אתם עלולים לראות את הדברים מבעד לעדשות וורודות מדי. זו תקופה זורמת עבור הרפתקאות וגיוונים, אך לא ממש טובה עבור אלה מכם המחפשים יציבות ומסגרת. מתפתחים קשרי ידידות עם אנשים שהיו לכם עימם יחסים רשמיים. צפויים מצבים לפיהם יימחקו לכם חובות והתחייבויות.
רביעי עד שבת: הדברים מתחילים לזוז גם אצל אנשי התקשורת והשיווק שביניכם, בעיקר אצל אלה שכבר שקלו לשבור כיוון. זה הזמן למשוררים שביניכם ולחוטאים בכתיבה יוצרת. אל תהססו לשלוף מן המגירה את יצירותיכם. עימותים עסקיים וחברתיים הדורשים שנינות לשון ועזות מצח, יסתיימו כשידכם על העליונה.


ראשון עד שלישי: הסבלנות תשתלם לאלה מכם שמוכנים לנטוש את הרפתקאותיהם לטובת קשר יציב ושפוי. דווקא היכרויות שאינן אהבה ממבט ראשון, הופכות למשהו שאפשר לסמוך עליו. צפויה שיחה אינטימית בה אתם מציגים שאלה שעד היום התלבטתם לגביה. אם תתעמקו בדברי הביקורת הנאמרים לכם, תוכלו למצוא בהם גם מחמאות. הסובבים אתכם יפרגנו לפרשיות שבעבר התנגדו להן. שימו עין על ילידי מזל דלי.
רביעי עד שבת: מסמכים שהתעכבו מגיעים אליכם לאחר שעברו דרך חתחתים. בהמשך יתברר שדווקא אדם שלא חשדתם בו – היה זה שגרם לעיכוב. צפויה לשרור אווירה חברית ביחסיכם עם גורמים רמי מעלה, אך לכם מומלץ להיות קשובים ולהציב לעצמכם גבולות. נכל מקום, אין למתוח את החבל. ‘מתבשלת’ פשרה שעשויה לפתור מריבה עתיקת יומין.


ראשון עד שלישי: אתם מקבלים מסר שבנסיבות אחרות הייתם ששים לקפוץ עליו, אבל כמו שזה נראה עכשיו הוא עלול לשבש לכם קשר חשוב. גם אם מעיקה עליכם פרשיה שהייתם מעורבים בה, זה לא הזמן לשפוך את הלב. אנשים שכמעט אין לכם קשר איתם, ינסו להשפיע עליכם ועל עמדתכם. יש מי שטורח לעדכן אתכם בשמועות. מומלץ שלא לחולל מהומות, אלא פשוט להתחרות באלה שמנסים לתפוס את מקומכם.
רביעי עד שבת: אדם שעשה חיל בעסקים עשוי להציע לכם כיוון הגשמה חדש. אל תתפתו להשקיע כל עוד התמורה אינה ברורה וודאית. זה הזמן לנטוש מסלולים שלא ממש סיפקו אתכם. היזהרו מאנשים המסתייעים בכם כדי לעורר את קינאתם של אחרים. בתחילה זה עשוי להיראות מחניף אך עלול להפוך למטרד בהמשך.


ראשון עד שלישי: זה הזמן להיפטר מן העדינות שכה אופיינית לילידי מזל מאזניים. רק מהלך נחרץ ועקבי יביא לסילוקם של אלה המתחרים בכם. אל תפנו אל הגיונו של הצד השני אלא לרגשותיו. הסקרנות גורמת לכם להיענות לרעיון שלא ממש מתיישב עם עקרונותיכם. אתם עדים לאירוע שעשוי לעניין את אחד מעמיתיכם אך אם תשוחחו עליו, תמעלו באמונו של אדם אחר.
רביעי עד שבת: עמיתים שאכפת לכם מהם ייקחו לתשומת ליבם את הערותיכם. הצלחתם תשפיע לטובה גם עליכם. מישהו שהשתוקקתם לחשוף את צביעותו, עושה דבר מה שמבסס את טיעוניכם. אם לא תתערבו, הוא יכשיל את עצמו. צפויים ימים יפים לאנשי השיווק שביניכם, בעיקר לאלה המעדיפים לעבוד על בסיס של עמלות ודומיהן.


ראשון עד שלישי: אנשים שאתם מעוניינים בחברתם מרחפים כרגע בעננים לא מציאותיים. מכרים שנפרדו במפץ גדול חוזרים ומחדש את הקשר ביניהם. אם היו לכם תוכניות הקשורות בפרידה, כדאי שתשכחו מהן בשלב זה. אדם בסביבתכם לוקח ללב את הערותיכם העוקצניות. יש אנשים שלא כדאי להתבדח על חשבונם. מישהו מעניק לכם דבר-מה שהשתוקקתם לקבלו, אך מתעקש שתשתמשו בו אך ורק על פי הנחיותיו.
רביעי עד שבת: אדם שאינכם מעוניינים בו ממשיך לשגר מסרים, אך נראה כי רמזיו רק מכניסים אתכם לאדישות גדולה יותר. צפויה הזדמנות שתאפשר לכם להוכיח יכולת ארגון וניהול, כדאי שתקפידו על כך שלא ייקחו מכם את הקרדיט. אתם זוכים בקידום אשר המסר הנלווה אליו שווה הרבה יותר מתמורתו הכספית. מישהו שנוכחותו הביכה אתכם, נעלם במפתיע מהשטח.


ראשון עד שלישי: מחזר לוהט מפגין התנהגות מחוספסת שעלולה להוריד לכם את הביטחון העצמי. צפויים להיווצר תנאים שיאפשרו לכם לדון עימו על אודות חולשותיו שלו דווקא. זה פרק זמן בו כדאי לרסן את ההיגיון שכה אופייני לכם ולהפעיל את הספונטאניות שעות נוספות. אם המכשול הניצב בדרככם קשור בקמצנותו של מישהו, כדאי שתברחו על נפשכם. רביעי עד שבת: אדם קרוב ממשיך לעשות למענכם את אשר אתם עצמכם אינכם עושים. שימו לב לאירועים הקשורים למספר 3 ולמכפלותיו. אדם שהקריירה שלו נמצאת בתנופה מטאורית, מצליח לסקרן אתכם בנוגע לג’וב מפתה. ידיעה שמגיעה אליכם ברגע הנכון, עוזרת לכם להתאים את עצמכם למצב החדש. יש מי שנותן לכם רעיון למתנה מקורית.


ראשון עד שלישי: אנשים שלא הייתם מתנגדים לחברתם, ממשיכים להתחבא מאחורי חומות של שתיקה. אם אינכם מתכוונים להיות היוזמים, כדאי שתרדו מהסיפור הזה. זה הזמן להרבות בבילויים מבלי להרהר בפרשיות חסרות סיכוי. דווקא סגנון נהנתן ובלייני יעניק לכם את הקשר שאתם נכספים לו. במפגשים עם דמויות בעלות השפעה, אתם משאירים רושם טוב במיוחד. העניינים יצליחו לכם הודות למקוריות, מרדנות וחריגה מהמוסכמות.
רביעי עד שבת: נחסך מכם הטורח הכרוך בנסיעה מתישה. נראה כי מישהו מוכן לפגוש אתכם במקום הנוח לכם. אנשים שמסוכסכים עם עצמם יחפשו אצלכם מזור לצרותיהם. זה בסדר כל עוד אינכם מנסים לשחק את תפקיד הפסיכולוגים שלהם. צפויה שיחה מפתיעה עם אדם שעבדתם עימו בעבר. גם אם אינכם נלהבים לחזור לעבוד במחיצתו, כדאי שתיזהרו בכבודו.


ראשון עד שלישי: אתם תגלו כי חיי האהבה שלכם הופכים ליותר מוצלחים ומהנים ככל שהולכת וקטנה מידת התחשבותכם בדעות הסובבים אתכם. הצעות שבעבר התביישתם להקשיב להן, נאמרות עכשיו בקול גדול. מתברר כי התנהגותכם מסלקת את השמרנים ומושכת אליכם את מי שיש לכם עימם שפה משותפת. צפויות חוויות בעלות אופי רוחני. וויכוחים העוסקים בנושאים אינטלקטואליים, מצליחים להסעיר אתכם ומעמיקים קשרים רומנטיים.
רביעי עד שבת: נראה כי אתם מתעקשים לבזבז כסף על דברים שלא ממש תשתמשו בהם. בעניין זה כדאי שתקשיבו לחסכנים שבסביבתכם, גם אם הם מצטיירים בדמיונכם כקמצנים. התרחקו מהצעות וממכרזים התפורים על-פי מידותיו של אדם אחר ובכלל, אין לכם מה לחפש במקומות אשר סוגיות נסגרות בהם מאחורי הקלעים.


ראשון עד שלישי: אתם עלולים למצוא את עצמכם מפשפשים בנבכי העבר. אם רצונכם בזוגיות איכותית, כדאי שתשקיעו בפרטנר הנוכחי ולא בזיכרונות שממילא נכחדו ואינם. פרשיות רומנטיות שנטשו את עולמכם, אינן מתכוונות לשוב אליו. פליטות פה ישחקו תפקיד חשוב בהבנת עולמו של בן הזוג. רכישות שהתכוונתם לבצע במרחקים, תזדמנה לכם מתחת לאף. נראה שהדברים פשוט מגיעים אליכם. רביעי עד שבת: רחשושים והתלחשויות במקום העבודה, מדרבנים אתכם להרים טלפון אל מי שבדרך-כלל אתם נרתעים לפנות אליו. חוויותיו של אדם קרוב מעודדות אתכם להצטרף לפעילות מרתקת בשעות הפנאי. נראה כי אתם מסייעים לידיד לעבור משבר בתחום האישי, אבל מהר מאוד מתברר שאתם לא ממש אובייקטיבים בסיפור הזה.


ראשון עד שלישי: פרויקט מעניין יצוץ בעבודה. תנו לאנשים הקשורים בו לעבוד בקצב שלהם ואל תלחצו יותר מידי. יש לכם צורך עז לשתף מישהו מבני המשפחה במה שעובר עליכם. חכו לשעת כושר, כך שתוכלו לקבל תמיכה וכן עצה עניינית מה כדאי לעשות במצב נתון. צפויות להגיע אליכם בשורות טובות הקשורות במישהו שאתם אוהבים. רביעי עד שבת: זה פרק זמן אופטימי. סוף סוף אתם מרגישים שהחיים והמזל מחייכים אליכם ומאירים לכם פנים. אתם מרגישים הרבה יותר טוב מאשר בכל התקופה האחרונה. עכשיו תוכלו לבדוק עובדתית מה מתאים לכם ומה לא. נסו לשמור על רמת אסרטיביות כדי לא לגלוש לפשרות לא מתאימות. המון פגישות ובילויים גורמים לכם לסיים את השבוע במצב של תשישות.

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
אירועים שיתקיימו ב 30th אפריל
אירועים שיתקיימו ב 1st מאי
אירועים שיתקיימו ב 2nd מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 6th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 10th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th מאי
אירועים שיתקיימו ב 16th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 17th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 26th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 31st מאי
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?