תחזית אסטרולוגית שבועית 12‫-‬18‫.‬7‫.‬2024

ראשון עד שלישי: יציאה לבילוי לא עולה בקנה אחד עם הציפיות. הדרישות שמציבים לכם נראות לכם לא מוצדקות ואתם מתמרמרים על חוסר האיזון ביחסים. ממש לא בא לכם להיכנס למצב של עימות ובירורים מעיקים אולם התחמקות בתירוצים, רק תחמיר את המצב. דברו ישירות על הרגשתכם. לפנויים- אל תאיצו תהליכים ואל תמהרו להציב אולטימאטום לבני המין השני.

רביעי עד שבת: נראה שלמצוא אהבה זאת המשימה שלכם השבוע. אתם מתחילים ברגל ימין עם יצירת נסיבות שיאפשרו לכם להיחשף למספר רב של אנשים. אלמנטים של רומנטיקה אכן מורגשים באוויר אך כלל לא בטוח שתפגשו את האדם המתאים בעיתוי דחוף כמו ב-‘הזמנה’. קחו נשימה עמוקה והתאזרו בסבלנות. צפויות בשורות טובות לצעירים במשפחה.


ראשון עד שלישי: זה פרק זמן נעים. נראה כי את הבלגאנים שהתחוללו סביבכם אתם חווים בקלות יתירה מכפי שציפיתם. חברים קרובים מתגייסים לארח לכם לחברה. את רוב זמנכם אתם מבלים בהרהורים ומחשבות. בילויים אל תוך הלילה יהפכו את הימים האלה לחיוביים יותר. נסו להבין את המניעים הנסתרים שלכם להרגשה. מודעות אישית הינה חלק חשוב מקבלה עצמית.

רביעי עד שבת: כוחות שפועלים ברקע, ללא ידיעתכם, משפיעים עליכם הרבה יותר ממה שאתם חושבים. אנשים שמוכרים לכם, מסתירים מידע חשוב ועכשיו יש מי שמשפיע עליהם בצורה קיצונית למדי. שינוי עמדה יכול לסייע ביצירת אווירה רגועה יותר אך זה דורש התחייבות ונחישות. השאלה היא אם יש נכונות אמיתית לשלם את המחיר.


ראשון עד שלישי: אמנם נמאס לכם להיות במצב רוח קודר וכבד אבל לא בטוח שאתם יודעים איך לצאת מזה. לעיתים קרובות, קשה לכם להפריד בין מה שקורה בשטח לבין ההרגל שלא להיות מרוצים. אנשים קרובים לכם לא עומדים בתוכניות ובהבטחות והדבר גורר מצידכם כעסים ואכזבות. חשוב שתשתפו את מי שמעורב – ברגשות שלכם.

רביעי עד שבת: אתם מקבלים חיזוק לגבי תחושות פנימיות. תחושה של חוסר שקט ממשיכה להוות את הרכיב המניע אתכם להתרוצץ ממקום למקום ולחפש עיסוקים במשך כל הימים האלה. מחשבות שחוזרות על עצמן והעלאת זיכרונות, ללא תכלית, לא מקדמות אתכם, גם אם נדמה לכם שמוטב להחצין את הרגשות. הכי טוב עבורכם זה פשוט לשחרר את העבר ולהמשיך קדימה עם הפנים לעתיד.


ראשון עד שלישי: הסירוב שלכם לדבר ולהוציא את הרגשות שלכם החוצה, גורם לכל מי שסביבכם להרגיש לא נוח. אתם גם מרשים לעצמכם לשחק עם רגשות של אחרים ולא לתת מענה לצרכים של בני משפחה. המצב מתסכל אתכם אבל קשה לכם לצאת ממנו. נסו ליזום שיחה ישירה. מה כבר יכול לקרות שעוד לא קרה ? היחסים הרומנטיים צפויים להיות מושפעים מהיכרויות רבות ונסיעות תכופות.

רביעי עד שבת: זהו פרק זמן מתאים לנסות ולפתח את ענייני הלב. מפגש ספונטאני עם בן/ת המין השני, יאפשר לכם להתחבר ליכולת הגבוהה של נתינה והשפעה שיש לכם על אנשים אחרים. חשוב שתזכרו זאת גם כאשר אתם באים להתמודד באופן אישי מול אדם עקשן במיוחד שמעלה טיעונים שמעצבנים אתכם. אתם מסוגלים לשנות את מה שקורה!


ראשון עד שלישי: צצים רמזים שמעידים כי מאוד חשוב לכם להרשים את הסביבה ולהפגין ידע ובקיאות בכל תחום שעולה על הפרק. אם אינכם רוצים לעשות מעצמכם צחוק, מוטב שתדעו מתי לדבר ומתי לא. אל תחפשו הצדקה להתנהגות לא מתאימה ותפנימו כי מותר ורצוי להודות בטעויות ולהתנצל. בתחום המשפחתי-תורגש הקלה לקראת יום שלישי.

רביעי עד שבת: מה שלא תעשו בשביל עצמכם, כנראה שאף אחד לא יעשה בשבילכם. ברגע שתחליטו שאתם ‘זזים’ יתחילו לקרות לכם דברים נהדרים. אתם מצפים לניצחון בתחום האישי אבל נראה שאתם עלולים להתאכזב מהקצב בו מתרחשים האירועים. אם יש לכם חלומות ורצונות, זה הזמן לנסות ולהגשים אותם. מומלץ להפגין ביטחון עצמי, נחישות ואסרטיביות.


ראשון עד שלישי: נדמה לכם שאתם עומדים לאבד אהבה גדולה ומצד שני, אתם לא ממהרים לשנות יותר מידי כדי לשמור עליה. כדאי לעשות סדר בסולם העדיפויות שלכם ולהחליט מה הכי חשוב לכם. התנהגות מתונה והתבטאויות שקולות יותר ישפרו את המצב. יש להירגע ולהימנע מתוקפנות מילולית. מומלץ לצאת מהבית לבילויים.

רביעי עד שבת: אין שום קשר בין התסכולים שלכם בתחום החברתי ובין התנהגותכם בבית. אתם רק מנסים לתרץ לעצמכם שיש השפעה ישירה בין הדברים ולהצדיק התנהגות לא נאותה. רצוי שתנסו להירגע ולקחת את העניינים בידיים. אם תעשו זאת – צפויות לכם הפתעות נעימות. יש ולהעניק עדיפות לעניינים חומריים, ואילו את הנושאים העוסקים ברוחניות – מומלץ להקפיא לזמן מה.


ראשון עד שלישי: הפן המשפחתי מנחה אתכם ושולט במעשיכם. אתם מבלים זמן רב מהרגיל עם מישהו שזקוק לכם ביותר. למרות החששות, מעט תשומת הלב ושיחה טובה משפרים את המצב לאין ערוך, והמתח שהיה קיים – מתפוגג. אתם מרגישים מרוצים מההתפתחויות במיוחד לאור העובדה ששני הצדדים משדרים שביעות רצון מהפעילות המשותפת.

רביעי עד שבת: מישהו מבקש מכם טובה ואתם מסכימים. אחר כך אתם מתחרטים על הרצון הטוב שגיליתם ומנסים לגייס אדם שלישי כדי שיתיר את ה-‘פלונטר’. זה בדיוק סוג התסבוכות שאתם נוטים להיכנס אליהן לאחרונה. במקום לקחת אחריות, אתם מנסים לצאת מהבוץ על ידי סיבוך של אנשים אחרים. בפעם הבאה תחשבו פעמיים לפני שאתם מבטיחים לאחרים עזרה.


ראשון עד שלישי: יש לכם הרגשה לא נעימה שאינכם מצליחים ‘לספק את הסחורה’. חשוב שתבינו שעם כל הרצון הטוב, אי אפשר לעמוד בציפיות של אנשים שמתלוננים ללא הרף וגם משנים את דעתם מהקצה אל הקצה. המצב מעיק עליכם ונראה שאין ברירה אלא לנקוט באמצעים קיצוניים. פניה לאיש מקצוע בהקדם האפשרי בהחלט רצויה.

רביעי עד שבת: אומץ לב שגובל בסיכון עצמי מוביל אתכם למצבים פרדוכסליים שגורמים לכם יותר סבל מאשר הנאה. הניסיונות שלכם להגיע לריגושים בכל מחיר, מחייבים הסתכלות נוספת ושיפוט שבו פועל הצד ההגיוני יותר מאשר הצד הרגשי. עליכם לשקול בצורה הגיונית ככל האפשר, את כל מה שקשור לנסיעות וביקור במקומות חדשים והרפתקניים.


ראשון עד שלישי: זה פרק זמן באווירה של מעשיות והחלטיות. אתם עסוקים יותר מתמיד ואין ספק שאם תמשיכו בקצב הזה תהיינה תוצאות מרשימות! חשוב שתיצרו מרחק רגשי בטוח מאנשים מלאי ביקורת במשפחה ובסביבה הקרובה בכלל. זה חיוני לכם, על מנת להמשיך לתפקד באווירה אופטימאלית עד להשגת התוצאה.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן טוב. קשר רומנטי הופך להיות משמעותי יותר לאחר בילוי חביב ביחד. אינכם חייבים לפצוח בהצהרות אהבה דרמטיות אבל יהיה נחמד אם תגלו במידה מסוימת את הרגשתכם. התחום הרגשי שלכם פגוע במידה מסוימת ואתם פוחדים להתאכזב. מצד שני, אם לא תיקחו את הסיכון- לעולם לא תדעו מה חושב הצד השני.


ראשון עד שלישי: בימים אלה אתם מוצאים את עצמכם עסוקים בוויכוחים אין סופיים, בלי לדעת איך בעצם הדברים משתבשים. צפוי פרק זמן הפכפך קמעה שמשתפר לקראת שעות אחר הצהרים המאוחרות של יום שלישי. יש לכם מספר דרכים לשפר את מצבכם הכלכלי ובכלל. משום מה, הרושם שנוצר אצל חברים קרובים לכם שמנסים לעזור, הוא שאתם מעדיפים לא ליישם את העצות הטובות ולהמשיך לרחם על עצמכם.

רביעי עד שבת: למרות ירידה מסוימת באנרגיות אתם מצליחים להחזיק את הראש מעל המים. רצף האירועים דורש מכם להיות חזקים במיוחד לאור העובדה שהעניינים הדחופים העומדים על הפרק מהווים מעמסה רגשית כבדה. התלבטויות ודיונים אין סופיים רק גורמים לכם לעוגמת נפש רבה יותר. החלטות ברורות יעזרו לכם לשפר את ההרגשה.


ראשון עד שלישי: השבוע מתחיל בסימן של עליה בכוחות הפנימיים. התוכניות זורמות ומתגבשות ואתם מתחילים לנתב את עצמכם להגשמתם. אנשים רבים בסביבה הקרובה גורמים לכם לחשוב שאתם הולכים נגד הזרם. אין בזה כל רע- להיפך, הרומנטיות והיצירתיות שלכם ייקחו אתכם למקומות בהם יעריכו אתכם יותר. משהו טוב מתרחש מאחורי הקלעים ועומד לשחק לטובתכם.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן הפכפך משהו. מתאים לכם לנוח או לבלות את הזמן בפעילות שקטה. מדיטציה או יוגה יכולות להיות רעיון מעולה ממש, הרבה מעבר לפינוק סתמי. העייפות הנפשית גורמת לכם לדאגות מיותרות. אל תנסו להרשים אחרים או לגלות יותר מידי מה מתרחש אצלכם בלב. שמרו על פרופיל נמוך ונסו להשתחרר מרעשים חיצוניים ופנימיים.


ראשון עד שלישי: ברור לכם לגמרי שעליכם לפעול לבד על מנת להשיג את מה שרצוי. אין מי שמבין את מה שקורה לכם בתוך הנשמה יותר טוב מכם. למרות שהדרך ארוכה, הרי שהכיוון נכון ואתם יכולים להירגע, לפחות מבחינה עקרונית. התחומים ההגיוני והרגשי כרוכים אצלכם זה בזה והיה טוב לו הייתם לומדים להפריד ביניהם.

רביעי עד שבת: ייתכן כי לא בא לכם להיות חברותיים ולארח אבל אתם מוצאים את עצמכם בחברת חברים שפשוט ‘נוחתים’ עליכם בספונטאניות. למרות שבתחילה אתם קצת מתעצבנים הרי שבסופו של דבר, הביקורים הופכים לחוויה. הפעילות והשיחה מובילים אתכם למקום טוב יותר מאשר הייתם בתחילת השבוע. זה לא הזמן להתבודד.

כתבות שיכולות לעניין אותך

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
אירועים שיתקיימו ב 12th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 15th יולי
אירועים שיתקיימו ב 17th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 21st יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th יולי
אירועים שיתקיימו ב 26th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 28th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 1st אוגוסט

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?