תחזית אסטרולוגית שבועית 18-25.11.2022

ראשון עד שלישי: מילת המפתח לפרק זמן זה היא יוזמה. אתם צריכים לעבוד על דימוי עצמי ואסרטיביות וכמו כן ללמוד מודעות. למעשה אתם נמצאים בקונפליקט פנימי ולא ממש מוצאים את המוטיבציה הדרושה כדי להתקדם. עבודה וקריירה הם שני נושאים שעומדים על סדר פרק הזמן הזה. עד שלא תתאפסו על העניינים האלה, לא יהיה לכם שקט. הרקיע פוסל קיצורי דרך וקובע כי רק השקעה ומאמץ יוכיחו את עצמם.

רביעי עד שבת: אתגרים חדשים עולם על הפרק. משימה שכבר מזמן תכננתם לבצע, מגיעה לידי סיומה המוצלח. נסיעה מתוכננת שבה ניתן לשלב עסקים עם הנאות, צפויה לצאת אל הפועל. משהו שניסתם להסתיר זמן רב – מתגלה! האמת היא שהסתתרה מתחת לפני השטח אינה גורמת לריקושטים חזקים כפי שחששתם. כדאי ללמוד לקח ולהסיק מסקנות. המסר השבועי הוא: אל תחושו מבוכה בשל האנרגיה הרומנטית שקפצה עליכם לאחרונה.


ראשון עד שלישי: חבל שאתם מתייסרים ומתלבטים בנושאים עליהם צריך לקבל החלטות חשובות. ממילא זה לא פרק הזמן המתאים. דחו חתימת חוזים וכן כול מה שקשור לניירת. העובדה שאתם יכולים לעמוד על דעתכם מול אנשים אחרים, אינה נראית כעת כאופציה ממשית אולם זה בדיוק מה שאתם צריכים לעשות. סמכו על האינטואיציה יותר מאשר על דעתם של מומחים. הרקיע רומז על כישלונות העשויים להצמיח הזדמנויות אך גם לא מעט מתח.

רביעי עד שבת: יש הבדל גדול בדרך בה אתם תופסים את עצמכם ובין הצורה בה רואים אתכם האחרים. בעיקרון, האם אתם רודפים אחרי האהבה והיא בורחת מכם ? אם כן, כדאי להרפות. כרגע לא ברור אם מושא ההערצה שלכם מצדיק את המאמץ והמשאבים המושקעים בכיוון. הימנעו מפעולות של הרס עצמי או כאלה שמורידות את הדימוי העצמי שלכם. המסר השבועי הוא: צפוי בילוי במקום שקט השופע אנרגיות חיוביות.


ראשון עד שלישי: זה פרק זמן מאתגר. יש רגעים לא קלים אבל סך הכל, אתם מתמודדים יפה. אל תפחדו להתמודד עם קשיים. התחלה של קשר רומנטי גורמת לכם להתרגשות ודפיקות לב. בא לכם לחגוג ולהיות באווירה שובבה. יחד עם זאת, כדאי שתבדקו את סוג הקשר והאם זה באמת מתאים לכם לאורך זמן. הרקיע רומז על הפתעה מסתורית שתביא לכם תועלת רבה. כל שאתם צריכים הוא להאמין ביכולותיכם.

רביעי עד שבת: אתם מתביישים להודות שיש לכם בעיה מסוימת הדורשת טיפול. יהיה קצת מסובך להתמודד לבד עם העניין ורצוי להיעזר בחבר/ה קרובים על מנת לצאת מהמקום הלא בריא, מבחינה רגשית, שנכנסתם לתוכו. קודם כול, תפסיקו להעביר על עצמכם ביקורת ותלמדו לפרגן לעצמכם. אחרי כן, החליטו על תוכנית פעולה. המסר השבועי הוא: הרפתקנות אינה מלה גסה ובלבד שאינכם נוטלים סיכונים מיותרים.


ראשון עד שלישי: שיחה אישית עם אדם קרוב תעלה אל פני השטח אירוע מהעבר, עליו יש לכם עדיין חילוקי דעות. עדיף לא לנבור במה שהיה אלא להתרכז בהווה. זה פרק זמן מתאים לסידור הבית והמשרד. הצורך להתארגן הוא גם פיסי וגם נפשי- רגשי. על מנת לעשות סדר בדברים, עליכם לגלות חוש ארגון וליישם אותו בצורה תכליתית. הרקיע רומז על דבר-מה כלשהו שאינכם מודעים לו שעשוי להביא עימו מזל לא צפוי.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן של חוסר שקט. קשה לכם להכניס את עצמכם למשמעת ולתפקד במסגרת השעות הרגילות, כמו כל אחד אחר. מצאו את הזמנים המתאימים לכם להשלים את המחויבויות שלכם בלי להשוות את עצמכם לאנשים אחרים. אתם פשוט שונים וזהו זה. הגיע הזמן לקבל זאת בלי לייסר את עצמכם ולשחזר חוויות מהעבר. המסר השבועי הוא: אל תנסו להילחם ברגשותיכם, להיפך, לכו איתם עד הסוף.


ראשון עד שלישי: מצב הרוח משתפר מרגע לרגע. מעורבות כלכלית עם אדם קרוב עשויה להוות הצלחה עסקית ממשית. אל תהיו שאננים ואל תסמכו על אחרים לעשות את העבודה השחורה. בדקו הכול וקראו גם את האותיות הקטנות בכל נייר שאתם מתכוננים לחתום עליו. לא שמישהו מתכנן לסדר אתכם אבל תקלות ואי הבנות עלולות לקרות. הרקיע קובע כי לא הגורל מעכב אתכם, אלא אתם במו ידינו פוגעים בעצמכם.

רביעי עד שבת: פרק זמן חביב למדי עובר עליכם. קחו לכם כמה שעות זמינות לבילוי רומנטי שדרוש לכם כמו אוויר לנשימה. היצירתיות שלכם תעזור לכם למצוא את הדרך לרגעי החסד. בקשר לעבודה? שלא כהרגלכם גלו יותר אסרטיביות והשמיעו את קולכם ברמה- יהיה מי שיקשיב. ניחנתם במגעיד מרפא ומרגיע. ערוץ התמחות ההולם את כישוריכם, צריך להביא בחשבון תחומים העוסקים ברפואה או בתזונה נכונה. המסר השבועי הוא: אל תחושו רגשי אשם בשל שאיפתכם לזכות בהגנה ובביטחון.


ראשון עד שלישי: זה פרק זמן של אופטימיות. תקשורת מצוינת מביאה הצלחה בכל התחומים. היו נכונים לשינויים של הרגע האחרון גם בעניינים שנראו לכם סגורים וחתומים. זה לא זמן לשבת בחיבוק ידיים. לא צריך לרוץ קדימה בריצת מרתון אבל חשוב להקפיד להתקדם בכיוון המטרות שקבעתם לעצמכם. הרקיע מעודד ניתוק מהשפעות קודמות, והליכה אל עתיד טוב יותר.

רביעי עד שבת: אירועים בעלי משמעות רוחנית יתרחשו בימים אלה. האלמנטים הללו מגיעים כדי לבשר על פתיחת תהליך שיוביל אתכם למקום טוב יותר מבחינה אישית ומודעת. למרות הנטייה הרציונאלית שבאה לידי ביטוי השבוע יותר מן הרגיל, אל תחפשו הסבר לכל דבר. קבלו את הדברים כמו שהם ואל תשקעו בהסברים מסובכים לגבי משמעותם הנסתרת. המסר השבועי הוא: תשואות ושבחים יפנו את תשומת ליבכם אל האנשים הנכונים.


ראשון עד שלישי: הצעה לבילוי משותף יורדת מהפרק לאחר שאתם מגלים מידע חיוני ומפתיע לגבי אדם שאמור להיות מעורב בעניין. התחושה מתסכלת אולם עוברת די מהר. יש לכם נכונות לפתוח דף חדש וחבל להתעכב על מה שמבחינתכם הוא בזבוז זמן לריק. האווירה בבית נעימה. צפויים שינויים ונסיעות הקשורות דווקא לבני המשפחה הצעירים. הישמרו מפני קשר בעל מאפיינים של קור, קיפאון ותסכולים. הרקיע קובע כי יש להמתין בסבלנות להפשרת הקרח.

רביעי עד שבת: באופן טבעי וכמעט מובן מאליו, נראה לכם שהקידום זה עניין שאו טו טו מתרחש. אל תיקחו את הדברים בפשטנות יתרה כי אתם עלולים להתאכזב, אם כי  השאפתנות שלכם היא בהחלט במקומה. בתחום הרומנטי אתם מסוגלים להרבה יותר ממה שאתם עושים כעת אבל עליכם למצוא את הדרך הנכונה לבצע את המהלכים הדרושים להגשמת המטרה. המסר השבועי הוא: חשיבה ברקית ומקורית מובילה אל גילויים מרנינים.


ראשון עד שלישי: אתם עובדים קשה מאוד ומצפים לקבל מחמאות והערכה. הצורך שלכם להתמקד בקריירה ולהצדיק קידום מקצועי ואף העלאה במשכורת, תלוי בהרבה גורמים, כך שכדאי שתיקחו בחשבון שאתם עלולים להתאכזב, לפחות בשלב הקרוב הנראה לעין. טיפ: לגלות עוצמה פנימית ולהתמיד. עיתוי זה קשור לשינוי רוחני. הוא מדגיש את הצורך להתבוננות פנימית. בסיפור הזה חשובה ההרמוניה יותר מכל.

רביעי עד שבת: הצורך להשתחרר מתלות רגשית וכלכלית מנהל אתכם בפרק הזמן הזה. אתם עלולים להיקלע לעימותים. מתחשק לכם לנער מישהו קרוב ולהבהיר שאינכם זקוקים לו/ה כדי שייתן לכם הוראות הפעלה. הגיע הזמן לכונן מערכת חוקים חדשה בסגנון של ‘חיה ותן לחיות’. יש לכם את הזכות המלאה לדרוש זאת ולעמוד על שלכם. המסר השבועי הוא: שאפתנות בנתיב הקריירה תשפיע לטוב גם על שאר התחומים.


ראשון עד שלישי: קשה לכם מאוד לקבל תכתיבים מאנשים שאיתם אתם עובדים. יחד עם זאת, מישהו צריך לתת את הטון ופעמים רבות, אתם מעדיפים לקחת עמדה של ‘ראש קטן’ כדי לא לשאת באחריות לתוצאות שנראות לכם לא בטוחות. כידוע לכם, אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. אל תתאמצו יותר מידי להיות מה שאתם לא. הרקיע רומז כי דרושים שינויים. רק התחדשות ומהפך עשויים להוביל להצלחה.

רביעי עד שבת: מישהו חש נבוך מאוד לאחר שהתנהגותכם מפתיעה אותו. אתם לא חייבים להתנצל אבל בהחלט יש חובה מוסרית להסביר את משמעות ההתנהלות שלכם לאנשים קרובים שיש להם מינימום של ציפיות מכם. האמת היא שבזמן האחרון די סיבכתם את עצמכם והפתרון אינו קל. עליכם להחליט האם להמשיך ‘לרקוד על שתי חתונות’ או לא לרקוד בכלל. המסר השבועי הוא: המזל הטוב מצפה לכם בדילוגים מאתר בילוי אחד אל משנהו.


ראשון עד שלישי: צפוי פרק זמן שקט. סוף סוף תחושה של שלווה. אתם משקיעים הרבה אנרגיה בנושא הזוגיות ובהחלט יש תוצאות בשטח. הפתיחות והקלילות בה אתם מתייחסים לאירועים מביאות לשינוי גם אצל אנשים אחרים שאיתם אתם באים במגע. מקומכם במערכת המשפחתית הרחבה מתבסס לאחר שיזמתם פעולה לאיחוד וקירוב לבבות. עיתוי זה הינו נפלא להצלחה במעשים הדורשים אומץ לב.

רביעי עד שבת: כל מעשיכם מיועדים לתת ביטוי לרגשות שיש לכם בפנים, אבל איך שהוא, הדברים לא יוצאים כפי שתכננתם. הבחירה בידכם: להמשיך לפעול, להתלונן ולרטון או ‘לפתוח את הקלפים’. באמת נראה כי הגיע הזמן לבצע שינוי משמעותי ואז תיווכחו כי החששות שלכם מיותרים והתגובות שתקבלו תהינה חיוביות. המסר השבועי הוא: צפויה פריצת דרך שתתבצע בסגנון סוחף, פורץ וכובש.


ראשון עד שלישי: עדיין קשה לכם להשתחרר לגמרי מהרגשה של בדידות למרות שאתם מוקפים אנשים. האבסורד הוא שלמרות ההצלחה על פני השטח, עמוק בלב אתם לגמרי לבד. זה פרק זמן מתאים להשקיע בתכנון סוף השבוע ולגבש תוכנית פעולה כללית לתקופה הקרובה. חידוש קשר עם מישהו שקשור לעבר הרחוק שלכם עשוי להיות המפתח. הרקיע קובע כי יש להיזהר מקשרים עם אנשים שנוטים לנצל את האחרים.

רביעי עד שבת: צפויים שינויים בבית ואלה עלולים לגרור אתכם להוצאות לא צפויות ולא מתוכננות שיגררו אתכם למצבים לא נעימים. נושא הזוגיות מקבל ממדים משמעתיים יותר מאשר בעבר ויתכן שהיוזמה למיסוד קשר, לפחות מבחינה רגשית, יבוא מכם. חשוב לדבר בפתיחות ובגילוי לב בעניין זה כדי לא לבנות ציפיות לא ריאליסטיות שיפגעו בצד השני. המסר השבועי הוא: הפיוס שאתם משליטים בין יריבים, תורם להאדרת שימכם.


ראשון עד שלישי: זה פרק זמן טוב. חיי החברה שלכם מתאוששים בקצב מרשים. לעיתים נראה שיש לכם יותר מזל משכל. ככה זה בענייני הלב. אתם מקבלים הצעות מפתות רבות. פעילות אינטנסיבית גם בתחום האישי – הרומנטי וגם מבחינת חברים שמחפשים את קרבתכם. שפע ההצעות הוא בהחלט יותר מידי עליכם. דחו כמה דברים להמשך השבוע. הרקיע מעודד אתכם לכפר על מעשים שעשיתם בעבר ולהיגמל מהרגלים פסולים.

רביעי עד שבת: התחדשות פיסית מאפיינת פרק זמן זה. אתם מגיעים לשיאים מבחינת הספקים ואת מרבית תשומת הלב משקיעים דווקא בתחום הזוגי והמשפחתי. יפה לכם ככה. מי שפנוי יעסוק בחיפושים אחר הנפש התאומה. רבים הסיכויים להצלחה המסתמנת באופק, אם כי חשוב לזכור שלא בכל מחיר. המסר השבועי הוא: יש להעדיף אנרגיות יציבות וממוסדות, על-פני הרפתקאות ופיתויים.

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
אירועים שיתקיימו ב 27th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 29th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 1st מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 5th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 6th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 8th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 10th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 15th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 16th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 17th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 21st מרץ
אירועים שיתקיימו ב 22nd מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd מרץ
אירועים שיתקיימו ב 24th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 26th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 28th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 31st מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd אפריל

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?