תחזית אסטרולוגית שבועית 18-24.8.23

ראשון עד שלישי: התסבוכת השמיימית שנוצרה בין הכוכבים שלכם לבין עצמם, מובילה אל התכסחויות מיותרות. ברגע שלא נוח לכם אתם לא מהססים לשלוף ציפורניים. הדיבור החותך שלכם עושה בלגאן גם באוזניים ידידותיות במיוחד. אנשים קרובים לכם עלולים להיפגע מהלשון החדה שלכם שעובדת עכשיו שעות נוספות. נסו לבדוק מה קורה ולמה אתם מרגישים מאוימים וכועסים. מנסים לפצות את עצמכם על משהו?

רביעי עד שבת: בימים אלה כדאי שתגלו ערנות גבוהה במיוחד. יש לכם הזדמנות לעשות קפיצה משמעותית במעמדכם החברתי והאישי. אתם פוגשים עכשיו אנשים בעלי השפעה שעשויים לחולל נקודת מפנה בקריירה שלכם. החלומות שלכם יעמדו במבחן המציאות אך רק לאורך זמן תוכלו לבדוק אם האמון שהענקתם היה מוצדק.

טיפ טארוט: בהפלת גורלות בקלפי טארוט קבליים שהתקיימה לכבודכם לצורך קבלת מסר רוחני, התקבל עבורכם המסר הבא: אל תהיו מקובעים על מקום אחד מסוים, האושר הוא בנדודים. מי שפוסע אל עבר האופק, צפוי לנחול מזל וברכה.


ראשון עד שלישי: אנרגיה שמימית מסדרת לכם פרק זמן מוטרף. אתם גוררים את הסובבים אתכם לתוך התוהו ובוהו הפנימי שאתם חווים עכשיו. יתכנו עימותים ומריבות. הצד השני לא בדיוק מבין מה רוצים ממנו. חוסר השקט נובע מרמזים בעלי משמעות כפולה שמגיעים אליכם מכל מיני אנשים בעלי השפעה רבה על עתידכם. יש לצאת מהמתח ולסמוך על עצמכם. בוודאי לא להוציא את הלחצים בבית!

רביעי עד שבת: אל תחששו להפעיל בצורה מתוחכמת את הסקס אפיל שלכם לטובת עניין כזה או אחר. יחד עם זה כדאי להקפיד לשים את הדברים בפרופורציה ובמקומם הראוי. בימים אלה תיהנו מזרימה של אנרגיה חיובית בכל מה שקשור לקומוניקציה עם אנשים ומכרים. הקפידו על יצירת תדמית מתאימה לצורך המטרה המוצהרת.

טיפ טארוט: בהפלת גורלות בסגנון קבלי שהתקיימה לכבודכם לצורך קבלת מסר רוחני, התקבל עבורכם המסר הבא: האמת שורה בלב ליבה של נשמתכם, אל תחששו לחדור אליה ולהתבונן בה. מי אשר חושש מפני עצמו, יחשוש גם מפני אחרים.


ראשון עד שלישי: אנרגיה עדינה ורומנטית זורמת עתה אל גזרת מזל סרטן. אתם שוקלים ברצינות תהומית מגוון נושאים הקשורים למשפחה ולבית. יש מי שמתחיל לדבר על מיסוד הקשר הזוגי ויש מי ששוקל אף הרבה מעבר לזה. היחסים החמים בין בני הבית מאפשרים שיתוף פעולה בכל תחום שעולה על הדעת. חשוב לפרגן ולתת לכול אחד להתבטא ולבטא את דעתו האישית.

רביעי עד שבת: מעברים ושינויים מאפיינים את התקופה האחרונה ואלה מגיעים לשיא ממש השבוע. עליכם לנקוט עמדה ברורה ולא לרקוד על שתי חתונות בבת אחת. המיקוד צריך להיות בעיקר בתחום העבודה. העוצמה הפנימית שלכם בשיאה. עליכם רק להחליט ומייד תראו איך היקום פועל עבורכם בכיוון הנכון.

טיפ טארוט: בהפלת גורלות בקלפי טארוט קבליים שהתקיימה לכבודכם לצורך קבלת מסר רוחני, התקבל עבורכם המסר הבא: הכוחות הקוסמיים מוכנים לסייע לכם, אך אל תטילו עליהם את המלאכה כולה, כלומר: עזרו להם לעזור לכם.


ראשון עד שלישי: הרקיע מזרים אנרגיה יציבה ושפויה על גזרת מזל אריה. נראה כי קשרים רומנטיים וותיקים מקבלים חיזוק ואילו מערכות חדשות מתאפשרות כתוצאה מפתיחות וגמישות רבה שאתם מבטאים. התנסות חשובה בה אתם לוקחים חלק תתרום רבות לחישול ועיצוב החוסן הפנימי. במקביל, ייתכן כי המציאות לאעובדתבכיוון המדויק של החלומות שלכם ויש לכם הזדמנות לקבל שיעור בסבלנות.

רביעי עד שבת: עליכם לעשות מאמץ של ממש כדי לא להיגרר להתעסקות עם מחשבות שליליות שרק מורידות אתכם למטה. מצאו לעצמכם דרך קלה, נוחה ופשוטה יותר לחיזוק הביטחון העצמי ולהעלאת האגו. אל תסכימו להיפגש עם אנשים שמקטרים ופוסלים כל רעיון שלכם על הסף. טיול רגלי על שפת הים או בהרים יחזיר לכם תחושות של אושר עילאי שמזמן לא הרגשתם.

טיפ טארוט: בהפלת גורלות בסגנון קבלי שהתקיימה לכבודכם לצורך קבלת מסר רוחני, התקבל עבורכם המסר הבא: על אף הפיתויים הנקרים בדרככם, מומלץ לכם לבחור בנתיב גלוי, הוגן, מעשי ותכליתי. לכו על הקו הישר ולא על הקו המתפתל.


ראשון עד שלישי: נראה כי אתם מבלים את זמנכם בחלומות בהקיץ. לא קל לכם להתרכז אבל אתם יוצרים רושם של אנשים עסוקים מאוד. הפטנט הזה עובד רק חלקית ועליכם לנקוט באמצעי זהירות כדי שלא יתפסו אתכם בקלקלתכם. זה יכול להיות מאוד מביך. במקום להתחכם אולי פשוט תיקחו לעצמכם איזו חופשה מענגת.

רביעי עד שבת: המערכת הקוסמית מסדרת לכם את הראש. שיקול הדעת חוזר אליכם בגדול ואתם יכולים לחזור ולהשתמש בשכל הישר בלי סערת רגשות שמסיטה אתכם מהדרך. העומק ויכולת הביטוי הטובים שלכם מאפשרים לכם לחדור למקומות שעד עתה היו חסומים. הרשו לעצמכם להביע רגשות אך גם להיות אסרטיביים כשנחוץ.

טיפ טארוט: בהפלת גורלות בסגנון קבלי שהתקיימה לכבודכם לצורך קבלת מסר רוחני, התקבל עבורכם המסר הבא: אם תתבוננו אל האופק תבחינו באור גדול, אל תהיו שבויים בכבלי השגרה והחולין. השגרה מכרסמת בכל דבר שהיה עשוי להיות איכותי.


ראשון עד שלישי: אתם עוברים חוויה של התעצמות פנימית. רווחים כספיים ואחרים לכם צפויים בימים אלה. נוצר שפע של הצעות שמגיעות כולן בבת אחת ואתם קצת מתקשים להחליט במה לבחור. כושר השיפוט והתבונה לצעד הנכון פשוט יגיעו ברגע הקריטי. השקיעו בעצמכם. זה הזמן להביט פנימה ולא החוצה.

רביעי עד שבת: אנרגיה קוסמית מובילה אל מצב רוח שפוף. כמעט הכול נראה לכם די חסר טעם. המשפחה המורחבת, בני הזוג וגם העבודה. בקיצור, מבחינת ההרגשה הסובייקטיבית זה פרק זמן לא משהו. הפטנט הוא להסתכל סביב ולהודות על מה שיש במקום להתמקד במה שאין. תנסו ותיווכחו לדעת שהמאמץ קטן ממה שחשבתם . מהפך במחשבה וזה הכול.
התוצאהכדאית מאוד.

טיפ טארוט: בהפלת גורלות בקלפי טארוט קבליים שהתקיימה לכבודכם לצורך קבלת מסר רוחני, התקבל עבורכם המסר הבא: לעיתים יש להפקיד את המושכות בידיו של אדם אחר, מבלי לראות בזה פחיתות כבוד.


ראשון עד שלישי: נופלת עליכם נטייה למרוח את הזמן במקום לעסוק בדברים החשובים באמת. אין צורך להרגיש רגשי אשמה. עבדתם קשה מאוד בימים האחרונים ועכשיו מותר לכם להתרווח וליהנות מהתוצאות. אדם שפקפקתם בו מוכיח לכם את נאמנותו. אל תשכחו להביע את הכרת התודה שלכם. מילה טובה ומפרגנת תיצור אווירה נפלאה לעבודה משותפת.

רביעי עד שבת: קונסטלציה קוסמית מרעיפה אנרגיה ביתית וחמימה על מזל עקרב. צפוי פרק זמן מלא סיפוק. אתם ממוקדים ומרוכזים מאוד ומצליחים להגיע להספקים מרשימים בעבודה ובכל נושא שדורש ריכוז ויכולות אינטלקטואליות. יחד עם זה, אין ספק כי מה שדרוש לכם זה קצת פעילות גופנית קלילה ומהנה. תבחרו עם מי ואיפה אתם רוצים לעשות את זה. בחדר הכושר או סתם בבית.

טיפ טארוט: בהפלת גורלות בקלפי טארוט קבליים שהתקיימה לכבודכם לצורך קבלת מסר רוחני, התקבל עבורכם המסר הבא: הכוחות הקוסמיים פותחים בפניכם שער רחב להתחדשות ולמהפכים, אל תיצמדו אל אשר
התיישן והתבלה.


ראשון עד שלישי: אל תתרגשו אם בימים אלה תצטרכו למתן ולרסן את המחזרים. אתם נראים ממש טוב ומושכים אליכם הרבה תשומת לב מבני המין השני. הרשו לעצמכם ליהנות ולקבל מחמאות מכמה כיוונים עד שתחליטו איפה ובמי מתאים לכם להתמקד. תפרגנו לעצמכם כמה הנאות קטנות הקשורות גם לאוכל טוב וגם לעניינים שברוח.

רביעי עד שבת: שינוי במצב הרקיע עוזר לכם להתפכח מאשליות. אתם מגלים בפעם המי יודע כמה שקשה לסמוך על אנשים או לצפות שכולם ינהגו על פי קריטריונים שמקובלים עליכם. אדם מסוים שניסיתם לעזור לו, מאכזב ובעצם נוצר הרושם שאתם מעוניינים להעניק יותר מאשר הצד השני מעוניין לקבל. אין טעם לחקור ולהתעמק בנושא. יש לדחות את כל העניין לזמן מה ואז לנסות שוב.

טיפ טארוט: בהפלת גורלות בקלפי טארוט קבליים שהתקיימה לכבודכם לצורך קבלת מסר רוחני, התקבל עבורכם המסר הבא: מסרים סמויים מעודדים אתכם לשקול נתיב חדש לעיסוק ולרווח, אל תתמהמהו.


ראשון עד שלישי: הרקיע מרעיף עליכם צירופי מקרים ממוזלים. נושא שאתם חושבים עליו מזה זמן רב קורם לפתע עור וגידים בעזרת אדם מדהים שפורץ לחיים שלכם בסערה. אדם זה מגיע אליכם הודות לסיבה מסוימת שמהווה מכנה משותף ראשוני אולם הקשר יתפוס תאוצה לכיוון לא צפוי. מחווה מפתיעה תגרום לכם לשנות
נקודת מבט.

רביעי עד שבת: יש לכם הרגשה חזקה מאוד שהגיע הזמן לחדש קשרים שהוקפאו לזמן מה. האמת ? אתם צודקים וטוב היה אילו הייתם נשמעים לתחושות הפנימיות שלכם לעיתים יותר קרובות. מה שנעשה כלאחר יד מניב תוצאות בהתאם, לכן השקיעו זמן ואנרגיה בתכנון קפדני. חלק גדול מהמצבים הלא נעימים שאתם נקלעים אליהםיחסכו מכם. בהצלחה.

טיפ טארוט: בהפלת גורלות בסגנון קבלי שהתקיימה לכבודכם לצורך קבלת מסר רוחני, התקבל עבורכם המסר הבא: שמורה לכם הזכות לראות אושר בחייכם, הבחירה בצער ובתסכול הינה מעשה ידי אדם. אם אתם סבורים שמגיע לכם, גם הקוסמוס יחשוב כך.


ראשון עד שלישי: צפויה לכם אנרגיה שלווה. אין אירועים מיוחדים ואין דרמות ואתם שמחים על כך. הכול מתנהל על מי מנוחות ואתם חשים מוגנים. המטרות והיעדים האישיים שלכם לא נראים לסובבים אתכם, אולם לכם חשוב לשמור על אוטונומיה אישית ולעשות בדיוק את מה שאתם רוצים. קחו בחשבון שאינכם תאומים סיאמים ומותר לעיתים לא להסכים.

רביעי עד שבת: הרקיע צופן הפתעות ומוביל אל פרק זמן לא שגרתי. קל לכם לעשות שינויים בתחומים מסוימים אבל הגמישות המחשבתית מסתיימת בפתאומיות במקומות מסוימים בהם אתם מרגישיםצודקים‘. כמעט בלתי נמנע מלהיכנס לוויכוחים עם אנשים קרובים בנושאים יומיומיים שלמעשה הם חסרי חשיבות. מאבקי הכוח מתישים את כל המעורבים בדבר. בקרוב
האווירה תשתפר.

טיפ טארוט: בהפלת גורלות בקלפי טארוט קבליים שהתקיימה לכבודכם לצורך קבלת מסר רוחני, התקבל עבורכם המסר הבא: ההיגיון הוא רק אחד מן הכלים העומדים לרשותכם, אל תשכחו שקיים גם נתיב הלב.


ראשון עד שלישי: אתם מקבלים פידבקים חיוביים ביותר מן הסביבה. חבל שההרגשה הפנימית שלכם אינה עולה בקנה אחד עם מה שאחרים חושבים עליכם. חוסר ביטחון או פחדים משתלטים עליכם ואתם נרתעים גם כשההזדמנויות נופלות ישר לתוך ידיכם. רק עוד מאמץ קטן ואתם על הגל. יש לכם יכולת מדהימה לשרוד ולהתחדש, אל תחששו מפני שינויים.

רביעי עד שבת: האנרגיה הקוסמית גועשת ומועידה אתכם לקראת פרק זמן של אילוצים שמעמיד את הסבלנות שלכם במבחן של ממש. אתם ממהרים להתחייב למשימות שבכלל לא בטוח שתוכלו לעמוד בהם. כתוצאה מכך יש סביבכם לא מעט מאוכזבים שטוענים (במידה מסוימת של צדק) שלעיתים אתם חסרי אחריות. אל תיקחו על עצמכם יותר מידי. יש לחשוב פעמיים לפני חתימה על הסכמים.

טיפ טארוט: בהפלת גורלות בסגנון קבלי שהתקיימה לכבודכם לצורך קבלת מסר רוחני, התקבל עבורכם המסר הבא: יסייעו לכם אנשים שאינם מכירים אתכם אך יש לכם עימם אינטרסים משותפים. אל תתנשאו עליהם.


ראשון עד שלישי: עושה רושם שהסובבים אתכם מצליחים להרגיז אתכם לעיתים תכופות מהרגיל. התרומה שלכם לעניין לא מסתכמת בשתיקה ובחוסר החלטיות. גם מילים רבות מידי לא יפתרו את הבעיה… מה דעתכם

ראשון עד שלישי: צפויים יחסים מרתקים בין גרמי השמיים לבין כוכב מארס השולט בכם, אבל אתם מגלים אדישות כלפי אנשים שמנסים להושיט לכם יד וחבל. יש לכם הזדמנויות רומנטיות ואחרות אבל נראה שאתם קצת מפספסים. הססנות לא בדיוק תורמת לכם וכדאי מאוד שתיקחו זאת לתשומת ליבכם. היחס הצונן שאתם מחזירים לאנשים עלול לגרום לכם בסופו של דבר לבידוד חברתי.

רביעי עד שבת: סוף סוף אתם מרגישים שינויים משמעותיים בחייכם. קיימת באמת תחושה שקורה משהו אמיתי שמהווה נקודת ציון בתהליך ארוך ומייגע. שילמתם מחיר לא קל עד כה אך נראה שהיה שווה לחכות ואפילו לסבול כדי לראות את התוצאות החיוביות. במישור הזוגי אתם מתלבטים בין שתי אפשרויות. תנו לעצמכם זמן.

טיפ טארוט: בהפלת גורלות בקלפי טארוט קבליים שהתקיימה לכבודכם לצורך קבלת מסר רוחני, התקבל עבורכם המסר הבא: הפעילו את עוצמתכם במקום בו היא עשויה להניב  פירות, ולא במקום בו היא עלולה לחולל ריב.

משהו באמצע שייתן לצד השני הרגשה של שיתוף ? על מנת לא להרוס את פרק הזמן הזה, שבעצם, יש לו פוטנציאל להיות נפלא – יש לשמור על פרופיל נמוך ולהתייחס עובדתית ובצורה ישירה לנאמר.

רביעי עד שבת: אתם מרגישים התגברות ועליה משמעותית בעוצמה הפנימית. טוב שכך כיוון שעובר עליכם פרק זמן תובעני מאוד בו תצטרכו את כל תעצומות הנפש שתוכלו לגייס. אתם עומדים במבחנים לא פשוטים ובסופו של דבר תצאו מרוצים, גם אם לא כל התנאים שלכם מתקבלים. פגישה עם אדם אשר בשמו מופיעה האות י‘, מעלה על הפרק את הצורך העמוק בלימודים. זה משהו שחשבתם עליו אבל לא העזתם להגשים. זה הזמן לעשות זאת.

מסר שבועי: בקריאת חיזוי העתיד במשקע גרגירי שהתקיימה עבורכם, עלתה בגורל דמות של טלה: הדמות מסמלת יצרים מודחקים, כמו גם אנרגיות חושניות.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?