שמים לב לתמרורים

בגולן מציינים את היום הביןלאומי למאבק באלימות כנגד נשים, ב-25.11. 16 נשים נרצחו בישראל, מתחילת השנה. אי אפשר להשלים עם זה


ב-25.11, מציינים את היום הביןלאומי למאבק באלימות כלפי נשים, אלימות שלעתים מסתיימת ברצח, לעתים קרובות מדי. מתחילת השנה, נרצחו בישראל 16 נשים, נתון בלתי אפשרי לעיכול וכזה שאי אפשר להשלים אתו.

אגף הייעוץ והטיפול, במועצה האזורית גולן, פועל על מנת לייצר שיח פתוח במעגלים שונים, שיח שוויוני ומכבד, שמגייס את כולנו לעצור את האלימות בתחילת דרכה, בימים מורכבים אלו.

ביום חמישי, 26.11, יכסלו, התקיים זו השנה ה-12, כנס מקצועי משמעותי בגליל המזרחי, לזכרה של לאה, יעל ויאיר כהן, שנרצחו על ידי אבי המשפחה, ביולי 1999.

משפחתה של לאה זל וצפקה פארן, אחותה מקבוץ אלרום, יחד עם צוות מקצועי מהאזור, דואגים לשמר את הזיכרון באמצעות כנסים אלה. גם משפפריימן מנטור, ליאת אחותה של מיכל סלה זל ובעלה ירדן, הקימו את עמותתפורום מיכל סלהובעזרתם, נקיים השנה שתי פעילויות נוספות, ללא תשלום, המיועדות לקהל הרחב:

ביום שני, 7.12.20, כא כסלו תשפא, ניפגש באופן וירטואלי (בזום), בשעה 20:30, לשמוע הרצאה מרתקת לבני הנוער, מפי ליאת פריימן.

ביום רביעי, 9.12.20, כג כסלו תשפא, ניפגש באופן וירטואלי (בזום), בשעה 20:30, לשמוע את הרצאתה של רותי גולדשטיין, מעמותתפורום מיכל סלה זל“. ההרצאה מיועדת לנשים המטפלות בנשים.

גם אצלנו בגולן זה קורה. מאז תחילת תקופת הקורונה, ישנה עלייה בפניות העוסקות באירועים של אלימות פיזית ומילולית, בפניות לטפול במרכזים למניעת אלימות ובהוצאת צווי הרחקה, עקב חשש לאלימות, או פגיעה נוכחת.

צוות אגף הייעוץ והטיפול וצוות המחלקה לשירותים חברתיים עומדים לרשותכם בכל פנייה. ניתן לפנות בטלפון 04-6969735, בין השעות 08:00-16:00. גם מעבר לשעות הפעילות, ניתן מענה על ידי מערך העוסיות של האגף, ניתן לפנות למוקד גולן ולקבל מענה מכוננית האגף, מ-20:00 בערב וסופי שבוע וחגים בטלפון *3254.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?