קצרין בת 45 – היום שלה. מגיע לה

בשבוע שעבר, חגגה קצרין 45 שנה לייסודה. הצגה מעולה בפני אלפי אנשים, מופעים והפנינג נהדר. עד 2025 – מכפילים


שבוע חגיגות יום קצרין הגיע לסיומו. היה זה שבוע של חגיגות תרבות מטורפות שלא נראו באזורנו. החגיגות התחילו ביום שלישי, עם המחזמר האלמותיכנר על הגג“, מביתהתאטרון העברי“. מעל ל-2500 איש מקצרין, הגולן, הגליל והעמקים הגיעו למגרש הכדורגל העירוני, ליהנות, לצחוק ולהתרגש יחד עם טוביה החולב. ברביעי, באולם התרבות, עלה מני עוזרי עם הפרצופים וגרם לכ-250 איש להתגלגל מצחוק וכמובן, שיא השבוע, ביום חמישיחגיגות יום קצרין ה-45.

השבוע, נפתח עם סיור חשיפה בשטח המיועד לבניית רובע 12 (“נחלים“) ביישוב ל-45 יזמי נדלן, מהגדולים בארץ. הסיור נערך לרגל פרסום המכרז לבניית 1,560 יחידות דיור בשיטתתכנן ובנהוכפועל יוצא להחלטת הממשלה שקבעה יעד להכפלת האוכלוסייה בקצרין ובגולן, עד שנת 2025.

במסגרת המכרז, אותו פרסם משרד הבינוי והשיכון, הקורא ליזמים וקבלנים להגיש הצעות לבניית השכונה החדשה בקצרין, 702 מתוך 1,560 יחידות הדיור יוגרלו במסלול של תכניתמחיר מטרה“. לצד יחידות הדיור, יוקמו בשכונה החדשה גם מתחמי תיירות, מסחר, תעסוקה ומוסדות ציבור.

בשלישי, התכנסו 2500 תושבים מקצרין והסביבה באצטדיון הכדורגל לצפייה בכנר על הגג“. המחזמר, שקצרין לא נכללה ברשימת ההופעות המקורית שלו, הפתיע והגיע להופעה ענקית שלא נראתה כמוה בקצרין ובגולן הודות לקשרי רכזת התרבות במתנס קצרין, עדה סימוניץ, שהעלתה בקשה להיכנס ללוח ההופעות, כחלק מחגיגות 45 שנה ליישוב.

לראשונה, התקיים גם מתחם פודטראק שליווה את ההצגה והמשיך עם ייצוג לילה מרשים, פינות ישיבה ומוזיקה טובה. רבים הגיעו ונהנו.

ביום רביעי, נהנו כ-250 איש ממופע סטנדאפ קורע של מני עוזרי והפרצופים. ערב שכולו צחוק עד השמים.

סיבה טובה לגאווה

בחמישי, הגיעו החגיגות לשיאן. אלפי אנשים הגיעו להפנינג משפחות באצטדיון הכדורגל, מתחם אוכל מפנק בטירוף, דוכני ממכר ומשחקי ילדים וכמובן, הבמה המרכזית שנפתחה בשעה 20:00, עם בנותדרכי נעםשהנעימו את הזמן, ברכת הרב הראשי של קצרין, ברכות הנשיא, רהמ ושרי הממשלה.

למופע המרכזי של הערב, עדן חסון, חיכו אלפים בציפייה, כבר משעות הצהריים. הציפיות הפכו למציאות ואחרי הופעה מצוינת, עלו לבמה לקבלתאות המתנדב“, נציגי חמישה פרויקטים התנדבותיים של בני הנוער המקסימים שלנו. מיד אחריהם, עלתה לבמה אנה זק, שהקפיצה את הקהל ואפילו הפתיעה את אחת הנמצאות בשיר יומולדת ובהקדשה אישית.

מחכים לשנה הבאה.

ראש המועצה המקומית קצרין, דימי אפרצב: קצרין נמצאת בעיצומו של תהליך חידוש וגידול מהפכני ועתידה להיות המרכז, לא רק של הגולן, אלא של הגליל המזרחי כולו. אנחנו לא עומדים בקצב הפניות שאנו מקבלים ויש לנו הרבה סיבות טובות לגאווה ולחגיגה

ראש המועצה המקומית קצרין, דימי אפרצב: “קצרין נמצאת בעיצומו של תהליך חידוש וגידול מהפכני ועתידה להיות המרכז, לא רק של הגולן, אלא של הגליל המזרחי כולו. לאיכות החיים, החינוך והאווירה המיוחד כאן, אין שום תחליף ולכך אנו מוסיפים כעת עוד ועוד אפשרויות לטובת רווחת התושבים, לצד גידול מסיבי של האוכלוסייה ושיפור התשתיות הוותיקות הקיימות. אם בעבר אנשים נרתעו מלהגיע לכאן, היום, אנחנו לא עומדים בקצב הפניות שאנו מקבלים ויש לנו הרבה סיבות טובות לגאווה ולחגיגה“.

רכזת תרבות במתנס קצרין, עדה סימוניץ: “כבת קצרין, הגעתי עם הוריי, אלה ויחיאל זל בארי, בשנת 1977 לקצרין. אני רואה בתפקידי שליחות להעצמת העיר בתחום התרבותי. אני כבר תשע שנים בתפקיד זה ורואה את השינוי וההיענות שיש מצד התושבים ולבי מתמלא בגאווה. אני מאחלת לקצרין אושר תרבותי, אמנותי, פלורליזם וכבוד הדדי בין הקהילות“.

פברואר 2024

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
אירועים שיתקיימו ב 30th ינואר
אירועים שיתקיימו ב 1st פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 5th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 6th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 10th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 15th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 16th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 17th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 20th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 21st פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd פברואר
אירועים שיתקיימו ב 23rd פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 26th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 28th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th פברואר

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?