ערב אומנות תוצרת יוצרים למען קצרין

בשבוע שעבר התכנסו שוחרי אומנות בקצרין למפגש ברוח חדוות הציור והיצירה שנערך במתנ”ס. שמונה ציירים הביעו פרשנות לנושא הקיץ בתערוכה שהועמדה בקומה א’ של הבניין, וכולם שמעו הרצאה מפי דניאלה שאול על משמעויות נסתרות בסרטים מצוירים


ביום רביעי שעבר נפתחה לה תערוכה נוספת, שכבר הפכה למסורת בסדרת ארבע עונות השנה. והפעם בנושא הקיץ. ושוב שמונה ציירים הביעו פרשנותם בשמונה ציורים בנושא הקיץ.

מיטב אמני קצרין התכנסו יחד עם שוחרי אומנות למפגש נוסף בנושא משותף והוא חדוות הציור והיצירה. גם הפעם שמונה קנווסים במידה אחידה הפכו לפרשנות של קיץ בעיני רוחם של יוצריהם; ורדה בן חורין, ג’וני באס, ורד קן, אנדריי קם, בלה ז’ורבל, תמי ארדיטי, דינרה מליקובה ודניאל טישאור שאצר את התערוכה ודאג מאחורי הקלעים להפקתה והעמדתה בקומה א’ של המתנ”ס.

דניאל טישאור, אוצר התערוכה: “אין אושר וסיפוק גדול מזה. רוב האמנים שמשתתפים בעשייה הם אנשים עובדים למחייתם ולפרנסתם, ובכל זאת אני נפעם מההיענות והרצון ההולך וגובר לעשות עוד משהו, לצייר, ליצור, לשתף ולקדם עשייה אומנותית”

קהל רב, חברים ושוחרי אמנות נפגשו בערב והצטלמו לצד יצירותיהם. ניסים פרנקו שכבר הפך לבן בית בקבוצה הוסיף כדרך המסורת שיר פואטי משובב על קיץ עליז ואוהב.

הייתה זו חוויה מרגשת במיוחד, שכן זו כבר הפעם השלישית שהאמנים נפגשים וזה הפך למסורת. זהו פרויקט מאחד בין אמנים שבשגרת היום יום לא נפגשים. והנה נקרית להם הזדמנות לעשות משהו משותף.

ההמשכיות והמפגשים העקביים מעודדים לרצות לייצר עוד למען מפגשים נוספים. כל אחד רוצה להוסיף מהידע והניסיון שרכש עם השנים ולשתף את יתר חבריו והקהל הרחב, שוחר האמנות.

ואכן הערב שהחל בתערוכת הקיץ המשיך במלוא המרץ להרצאה מרתקת מפי חברת הקבוצה, דניאלה שאול. בהרצאתה הדגימה דניאלה כיצד סרטים מצוירים ובמיוחד באלה המוכרים לכל מסתתרים כוחות גדולים וסמויים מעין ואשר יוצרים מניפולציה על הצופה שמכוונת את אופן החשיבה הקולקטיבי של החברה.

דניאל טישאור, אוצר התערוכה מסכם בסיפוק רב את העשייה המבורכת שכל אמן מביא למקום. “אני בהחלט מרגיש רנסנס אומנותי פה בקצרין. שמח מאוד שיש לי הכבוד להוביל עשייה משותפת זו. כל אחד מרצונו החופשי מעשיר אותנו בידע ובאומנות שלו. זה צובר תאוצה. יש אמנים נוספים שרוצים להשתתף גם בתערוכות ובעבודות אומנות וגם בהרצאות בנושאים שונים בנושאי אומנות. אין אושר וסיפוק גדול מזה. רוב האמנים שמשתתפים בעשייה הם אנשים עובדים למחייתם ולפרנסתם, ובכל זאת אני נפעם מההיענות והרצון ההולך וגובר לעשות עוד משהו, לצייר, ליצור, לשתף ולקדם עשייה אומנותית.

מבחינתי אני חש שהגעתי למקום הנכון לעשות את מה שאני הכי אוהב! אומנות. נתראה בתערוכה הבאה ובמפגשי אומנות נוספים.”

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
אירועים שיתקיימו ב 12th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 15th יולי
אירועים שיתקיימו ב 17th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 21st יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th יולי
אירועים שיתקיימו ב 26th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 28th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 1st אוגוסט

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?