נבחרת הגולן

אין ייאוש, יש הרבה תקווה, לא מוותרים וכמובן, חזקים ביחד – נבחרת הכדורסל בכיסאות גלגלים של הגולן סופרת עונה שנייה, משחקים בה גם לא-נכים (כן, כן) וכולם רוצים לנצח

לפני ארבע שנים, הגעתי לגולן. חיפשתי פרטנר למשחק כדורסל כיסאות ולא מצאתי. אז החלטתי שלמקום כל כך מיוחד ויפה כמו הגולן מגיע שתהיה נבחרת, נבחרת כדורסל בכיסאות גלגלים. בעזרת חבריי לקבוצה, אספנו כיסאות כדורסל מקבוצות ברחבי הארץ וכך הקמנו את “נבחרת הגולן”, נבחרת שפתחה לאנשים רבים עולם, עולם שבו כולם שווים, עולם שבו אין ייאוש ויש הרבה תקווה, עולם שבו אנחנו לא מוותרים וכמובן, חזקים ביחד!  

כך, בשקט… בשקט… צמחה לגולן נבחרת, נבחרת כדורסל בכיסאות גלגלים. נבחרת עם קהל אוהדים רב המקפיד להגיע מדי ימי שלישי ולצפות בנבחרת שבה משחקים השחקנים הטובים ביותר בגולן בכדורסל כיסאות גלגלים. אלו לא כיסאות גלגלים רגילים, אלא כיסאות כדורסל מהירים וחזקים במיוחד, אתם עלולים בכל רגע נתון להתנגש ולהתהפך, אבל אל דאגה, כולנו חגורים לכיסאות, כך שהכיסאות הם חלק מאיתנו. 

חשוב לציין שהחוקים הם אותם חוקים, המגרש הוא אותו מגרש וגם הגובה של הסלים הוא אותו הגובה בדיוק, מלבד שתי חוקים: חוק “הדאבל” וחוק הצעדים, שהם קצת שונים.

נבחרת הגולן קיימת כבר עונה שנייה. הנבחרת מורכבת משחקנים עם נכות/ מוגבלות ומשחקנים בריאים (כן.. כן.. בריאים, ללא נכות). ברגע שעולים על המגרש מהר מאוד שוכחים מי בריא ומי בעל מוגבלות, כולם רוצים לנצח ולא מוכנים לוותר!

שחקני נבחרת הגולן מזמינים אתכם: ביום שלישי הקרוב, באולם חיספין, בשעה 18:45, לצפות מקרוב בקרב ספורטיבי לא רגיל שבו המציאות עולה על כל דמיון.

משחק מול ה”אריות” מכרמיאל – משחק של אליפות!

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?