מרפאת ‘מכבי’ ברמת מגשימים נחנכה באופן רשמי

בצל המלחמה, במכבי חנכו את המרכז הרפואי האזורי החדש בדרום רמת הגולן. אלון אלפרוביץ, ראש מחוז הצפון של מכבי שירותי בריאות: “שמירה על הרצף הטיפולי היא הכרחית ובעתות מלחמה וחירום ביתר שאת”

בטקס לפתיחת המרכז הרפואי החדש התכבדו ראש מועצת גולן, אורי קלנר, יו”ר אגש”ח רמת מגשימים, גבריאל חמו, ראש מחוז צפון של מכבי שירותי בריאות, אלון אלפרוביץ, מנהל מרפאות מכבי בדרום רמת הגולן, פרופסור ירון דגן, הרופאה המחוזית של מכבי בצפון, ד”ר ריזאן סח’ניני ומכובדים נוספים לקחו חלק בחניכת המרפאה וגזירת הסרט.

במרכז הרפואי החדיש ירוכזו תחת קורת גג אחת מעטפת שירותי רפואה על ידי מיטב המומחים כגון שירותי רפואת משפחה, ילדים ונשים, קרדיולוגיה, גסטרו, פסיכיאטריה, אורתופדיה, רפואת עור, רפואת עיניים, כירורגיה פלסטית נוירולוגיה ילדים, אנדוקרינולוגיה הילדים, אימונולוגיה ולאלרגולוגית, פיזיותרפיה ואורולוגיה. כמו כן, יינתנו שירותי אחות ומעבדה, שירותי מזכירות, דיאטנית, שירותי עו”ס ושירותי טיפת חלב. בנוסף, במכבי מציעים לחברי הקופה שירותי אולטרסאונד איברים ובדיקות דם מידיות למקרה הצורך.

אלון אלפרוביץ, ראש מחוז הצפון של מכבי שירותי בריאות: “שמירה על הרצף הטיפולי היא הכרחית ובעתות מלחמה וחירום ביתר שאת. הודות לשיתוף פעולה עם תושבי רמת מגשימים והמועצה האזורית גולן, הקמנו מרכז רפואי נוסף ברמת הגולן עם מיטב הרופאים המומחים שיעניקו רפואה איכותית וינגישו את השירותים לחברי מכבי באזור. רמת הגולן גדלה ומתפתחת וגם כך שירותי הרפואה של מכבי בהתאם”.

פרופסור ירון דגן, מנהל מרפאות מכבי בדרום רמת הגולן: “שירותי הרפואה של ‘מכבי’ בדרום רמת הגולן התפתחו כפי שלא היו מעולם. אני שמח שהתושבים רואים זאת ומצטרפים אלינו. נמשיך לקדם רפואה איכותית, זמינה ולאפשר לחברים שלנו לקבל טיפול רפואי מקצועי אצל מיטב המומחים באסותא ובבתי החולים הגדולים בארץ”.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?