מקומות אחרונים

לקראת חג הפסח נרשמות תפוסות של 95% בתיירות הכפרית ובאטרקציות בפריפריהגליל, גולן, סובב כנרת והערבה התיכונה. חופי איגוד ערים כנרת השקטים נפתחו עם כנרת מלאה


שבוע לפני חג הפסח, בתי המלון, חדרי האירוח והאטרקציות, ערוכים לקבלת האורחים הרבים, ומדווחים על תפוסות גבוהות ומבורכות של מעל 95% בחג, בתיירות הכפרית בגליל, בגולן, בכנרת ובערבה התיכונה.

באיגוד ערים כנרת, מברכים על הגשמים שמילאו את האגם הלאומי ונערכו לקליטת המוני הנופשים הצפויים לפקוד את החופים המתופעלים כחופים שקטים, ללא השמעת מוזיקה.

יור איגוד ערים כנרת, עידן גרינבאום: “חופי האיגוד השקטים ערוכים ומוכנים לקליטת הנופשים שייהנו מכנרת מלאה. חופי האיגוד משלבים אזורי רחצה לצד אזורי שהייה ונופש המאפשרים לקהל הרחב ליהנות מחופשה עממית ומהנה. חניוני איגוד ערים כנרת מהווים אבן שואבת גם לנופשי קרוואנים. בחוף דוגה הוסדרו 37 מתחמים ייעודיים לקרוואנים, עם אפשרות לחיבור לתשתיות חשמל, מים וביוב, כמו גם חניונים נוספים לחניית קרוואנים, הקמת אוהלים וכדומה. אנו ערוכים לעונה ארוכה וביקוש גבוה לנופש בכנרת, ששמרה על מפלסה הגבוה גם החורף הזה והיא יפה מתמיד.

בנוסף, מזמינים באיגוד במהלך חול המועד לסיורים מודרכים ללא תשלוםבשביל סובב כנרת“, אל פריחות האביב, תצפיות ואתרים היסטוריים סביב הכנרת וכן להפלגות חקר במעבדה השטה – “אקו כנרת.

בכפר הנופש עין גב, הממוקם על שפת הכנרת, נרשמת תפוסה של מעל 95% לחג הפסח. יש עדיין מספר מקומות פנויים. מנכל כפר הנופש עין גב, חיים סתתיהו: “ניכר כי עם ישראל מעוניין ליהנות מיופייה של הכנרת המלאה. אורחי כפר הנופש ייהנו מחופשת חג בחדרים הממוקמים בסמוך לקו המים, מחוף רחצה רחב ידיים, עם שירותי הצלה וממסעדות נמל עין גב ‘- מסעדת הדגיםומפגש הדייגים‘, הכשרות לפסח.

אנו שמחים לחגוג בחול המועד פסח, 17-20.4.22, אתפסטיבל עין גבסובב כנרתלאחר שנתיים של הפסקה עקב הקורונה, עם שלל אטרקציות בנמל עין גב: סדנאות יצירה, הצגות, הגובהטרון‘ – דמויות על קביים, פודטראקס ועוד. הפסטיבל, בהנהלת המועצה האזורית עמק הירדן, מציין השנה 77 שנים ויוקדש לגלי צהל המציינת 70 שנה לייסודה ולתכנית המיתולוגיתארבע אחר הצהריים‘, החוגגת 40 שנה, עם האמנים: מירי מסיקה, רמי קליינשטיין, אילנית, ירדנה ארזי, קובי אפללו, רוני דלומי, אסף אמדורסקי, נורית גלרון, שלמה גרוניך, מיקי גבריאלוב, שירי מימון, אריק סיני, קרולינה, יעל פוליאקוב, אסי ישראלוף, אורן ברזילי, דורית ראובני, דודו זכאי והגבעטרון“.

הכול דבש

בכפר הנופש עין זיוון, הממוקם בצפון רמת הגולן, נרשמה תפוסה של 95% בבקתות העץ הכפריות והצפי הוא לתפוסה מלאה. מנכלית כפר הנופש עין זיוון, דיתי גולדשטיין: “אנו מברכים על הפניות וההזמנות הרבות שמילאו את הבקתות וחדרי כפר הנופש. הנופשים והמטיילים הרבים שצפויים להגיע לצפון רמת הגולן ייהנו בתיירות עין זיוון מסדנאות שוקולד ובִּקבוק תירוש לילדים, מיין טוב ביקבים, ממטעמים קולינריים וכמובן, מזרימת הנחלים והמפלים הגועשים בגולן, הודות למשקעים הרבים, תצפיות מרהיבות ועוד“.

מועצת הדבש מזמינה לביקור במרכזי המבקרים במכוורות ברחבי הארץ. מנכל מועצת הדבש, אופי רייך: “כולם מוזמנים לבקר במכוורות, בעיקר בתקופה זו, בה יש שפע של מרבדי פריחה, לפגוש דבוראים, לטעום דבש וללמוד על עולמה של דבורת הדבש ועל חשיבותה בהאבקת פרחי ירקות ופירות. השנה התברכנו בגשמי ברכה שיבטיחו את פריחות האביב, בתקווה שיביאו לאגירת דבש גבוהה“.

פברואר 2024

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
אירועים שיתקיימו ב 30th ינואר
אירועים שיתקיימו ב 1st פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 5th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 6th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 10th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 15th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 16th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 17th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 20th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 21st פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd פברואר
אירועים שיתקיימו ב 23rd פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 26th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 28th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th פברואר

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?