מבחני סוף סמסטר – בזום

במכללה לחינוך והוראה “אוהלו” בקצרין, ערוכים למבחני סוף הסמסטר והסטודנטים כבר נבחנו בדרך החדשה


אנשי הטכנולוגיה של מכללת “אוהלו” בקצרין העלו את המבחנים של סוף הסמסטר למערכת המקוונת “מודל”. במערכת זו, כל סטודנט מקבל את המבחן לפי ההתאמות להן הוא זכאי, אם ישנן כאלה. חצי שעה לפני תחילת המבחן, נכנס כל סטודנט לזום, שם מקבל את פניו אחראי משגיחים ומעביר אותו לחדר הבחינה המיועד, כשבכל חדר ניתן להכניס 25-30 נבחנים. הנבחן נכנס לחדר ומזדהה דרך המצלמה על ידי הצגת תעודת הזהות מול הבוחן.
לקראת תחילת המבחן, מבקש הבוחן להתארגן על פי ההנחיות, לראות את הפנים לאורך כל הבחינה ולהפעיל רמקול. החל ממועדי ב’, ייכנס כלי למניעת שיטוט באינטרנט במהלך המבחן, אותו יידרשו הסטודנטים להתקין מראש.
לאחר תחילת המבחן, אם ישנה שאלה, יכול הסטודנט לשלוח אותה למשגיח בצ’ט, דרך הזום. המשגיח מפנה לחמ”ל שנפתח מבעוד מועד. בחמ”ל, יושבים כל המשגיחים וכן אנשי סגל מנהלי, שחציים אנשי תפעול וחציים אנשי טכנולוגיה, שעוזרים במענה לשאלותיהם. כמו כן, המרצה זמין למענה על שאלות שמעלים הסטודנטים בזמן המבחן.
במקרה של תקלות טכנולוגיות, ישנה הפניה לצ’ט ייעודי מול הצוות הטכנולוגי שיושב בחמ”ל, או לטלפון ייעודי שנפתח במיוחד למתן מענה בזמן המבחנים. כל מפגשי הזום מוקלטים כך שבמידה שעולה בעיה, ניתן לעשות שימוש בהקלטות.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?