כירורג ילדים ב”כללית” צפת

שירות חדש במרכז לרפואה יועצת של מחוז צפון “כללית”, בצפת: ייעוץ על ידי כירורג ילדים, ד”ר ילונין

“כללית”, מחוז צפון, מרחיבה את שירותיה הרפואיים בעיר צפת ולאחרונה, נפתח שירות חדש – ייעוץ על ידי כירורג ילדים, ד”ר יבגני ילונין, מומחה בכירורגיה “כללית” ומומחה בכירורגית ילדים מהמרכז הרפואי “העמק”, מקבוצת “כללית”.

ד”ר ילונין, בן 44, נשוי + 3, המתגורר בכפר ורדים, התמחה בכירורגיה “כללית” במרכז הרפואי נהריה וביצע את ההתמחות בכירורגיית ילדים במרכז הרפואי “העמק”.

ד”ר ילונין הצטרף למרכז לרפואה יועצת של “כללית” בצפת, בניהולו של ד”ר ראשד אבו סאלח, וניתן לקבל בו שירותי רפואה בתחומים: כירורגיה כללית, כירורגיית כלי דם, כירורגיית שד, אורולוגיה, נשים, עיניים, אף אוזן גרון, נוירולוגיה, אורתופדיה מבוגרים וילדים, כירורגיה פלסטית, כירורגיית ילדים, מכון רנטגן ואולטרסאונד, תזונה ודיאטה, קרדיולוגיה מבוגרים וילדים, משרד – מִנהל וסיעוד – אחיות.

הניתוחים מתבצעים בשיתוף פעולה עם המחלקה לכירורגיית ילדים במרכז הרפואי “העמק” בתחומים: תיקון בקעים במפשעה, בטבור ובדופן הבטן, תיקון הידרוצלה והיפוספדיאס, קיבוע אשך טמיר, כריתת נגעים בעור ותת-עור, עקירה ציפורן חודרנית, כרית כיס מרה וכריתת טחול, טיפול ניתוחי בהזעת יתר בכפות ידיים, טיפול בלשון קשורה, מיאטוטומיה כטיפול בהיצרות במיאטוס.

ד”ר ילונין: “בחרתי להיות רופא כדי לעזור לאנשים בשלב חיים כואב וקשה, על מנת להפחית את הסבל הפיזי והנפשי. בחלק מהמחלות, הטיפול הנו תרופתי ובחלק – טיפול ניתוחי. בדרך כלל, הילדים וההורים מגיעים עם חשש מבדיקה שגרתית, אבל עם גישה נכונה, חיוך ודיבור בגובה העיניים אפשר להפיג את הפחדים. ילדים, מטבעם, מאוד רגישים לסביבה שלהם, ההתייחסות לילדים צריכה להיות שונה”.

מנהל המרכז לרפואה יועצת של “כללית” בצפת, ד”ר אבו סאלח: “‘כללית’ ממשיכה ותמשיך לפתח שירותים רפואיים לטובת הצרכים הרפואיים של ציבור המטופלים שלנו. המרכז לרפואה יועצת, שנפתח לאחרונה, מאפשר למטופלי ה’כללית’ בצפת ובסביבה לקבל את השירות הרפואי הטוב ביותר, לצד מצוינות ואיכות רפואית. אני מברך את ד”ר ילונין על הצטרפותו”.

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
אירועים שיתקיימו ב 12th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 15th יולי
אירועים שיתקיימו ב 17th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 21st יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th יולי
אירועים שיתקיימו ב 26th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 28th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 1st אוגוסט

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?