חוזרים לבתי הספר בקצרין

למרות ציר הזמן הקצר, בתי הספר בקצרין, יחד עם הרשות המקומית, נערכו להפעיל את המסגרות בצורה המיטבית ביותר ובהתאם להוראות ולהנחיות


“חכמת אדם תאיר פניו”, אמר שלמה המלך, החכם מכל אדם, במיוחד כשאפשר ללמוד פנים אל פנים. השבוע שבו חלק מהתלמידים, על פי מתווה הממשלה, לבתי הספר בקצרין.

התחלנו ביום ראשון, עם פתיחת שני בתי הספר היסודיים, “דרכי נועם” ו”גמלא” לכיתות א’-ג’. הילדים חזרו בשמחה ובהתרגשות רבה לראות את חבריהם ואת הצוות החינוכי, שחיכה בכיליון עיניים להפעלת המסגרות החינוכיות, במתווה הוראה מיטבית ובהתאם להוראות ולהנחיות משרד הבריאות.

ביום שלישי, חזרו לפעילות גם כיתות י”א-י”ב, בשלושת התיכונים האזוריים – אולפנת קצרין-גולן, “ברנקו וייס” רמות” ו”נופי גולן” וביום רביעי, חזר קידום הנוער לפעילות, על פי המתווה.

כל זה, בנוסף לילדי החינוך המיוחד, שבשבוע שעבר למדו בפורמט מצומצם (קפסולות), הרחיבו לכיתות שלמות. ההסעות למסגרות יצאו על פי הכללים וההנחיות.

לשמחתנו, למרות ציר הזמן הקצר, בתי הספר, יחד עם הרשות המקומית, נערכו להפעיל את המסגרות בצורה המיטבית ביותר ובהתאם להוראות ולהנחיות שנקבעו על ידי הממשלה.

כיום, אנו נערכים להחזרת גני הילדים, על פי המתווה להפעלה ויצירת סדרים ותכנים בהתאם להנחיות ולחלוקה בין הילדים. הגננות, הסייעות והצוותים מחכים ומצפים לקליטת הילדים.

ראש המועצה המקומית קצרין, דימי אפרצב: “מערכת החינוך המצוינת לא הפסיקה לעבוד כל התקופה ואנו שמחים שיש אפשרות להתחיל ולהחזיר את הלמידה לתוך בתי הספר עצמם. אני מבקש להודות למנהלים, לגננות ולצוותים החינוכיים, על השקעה וחשיבה מחוץ לקופסה בחודשים המאתגרים שעברנו”.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?