ה-“DEMO DAY” של “מאיץ קק”ל-כנרת”

גילוי מוקדם של שריפות באמצעות טכנולוגיה היפרספקטראלית, מערכת האכלה חכמה וייחודית לטיפול בחיות מחמד בפנסיונים ופלטפורמה חדשנית המאפשרת למטיילים לקבל סיור וידאו מודרך בשידור ישיר, הם רק חלק מהמיזמים שהוצגו במסגרת אירוע ה-“DEMO DAY”


בשבוע שעבר, נערך ה-“Demo Day”, אירוע וירטואלי שסיכם את המחזור החלוצי של תכנית היזמות לסטודנטים ובוגרים של מרכז חדשנות כנרת (KIC), בשיתוף הקרן הקיימת לישראל והמכללה האקדמית כנרת, הנקראים יחדהמאיץ הסביבתי קקלכנרת.

במהלך האירוע, הציגו בוגרי המחזור את המיזמים החדשניים שלהם בתחומי הקיימות, גילוי מוקדם של שריפות, רובוטיקה, ווטרטק, דטא, תיירות, בעלי חיים ועוד.

תכנית היזמות לסטודנטים ובוגרים היא פרי של יוזמה משותפת של הקרן הקיימת לישראל, יחד עם המכללה האקדמית כנרת ומרכז חדשנות כנרת (KIC). מדובר בתכנית האצה ליזמים, סטודנטים ובוגרי מרכז החדשנות (עד חמש שנים מסיום התואר), מכל מוסדות האקדמיה בצפון ומהמכללה האקדמית כנרת, בפרט. התכנית מסייעת ליזמים צעירים לפתח את הרעיון שלהם לכדי מיזם ממשי וכוללת מעטפת סיוע והכשרה נרחבת.

המיזמים שהוצגו הם: גילוי מוקדם של שריפות באמצעות טכנולוגיה היפרספקטראלית (3is), מערכת האכלה חכמה וייחודית לטיפול בחיות מחמד בפנסיונים (AutoFed); פלטפורמה חדשנית המאפשרת למטיילים לקבל סיור וידאו מודרך בשידור ישיר מאתרי תיירות מובילים (Bthere); מכשיר קומפוסט ביתי ייחודי המיועד בעיקר לאזורים אורבניים (Compresso); מערכת דיגיטלית לניהול אירוע שריפה, המשלבת יכולות שליטה בכוחות, לצד הבנה וחיזוי התנהגות האש (Influe) ומערכת נוספת לגילוי והתראה על שריפה באמצעות חיישני קרינה, המשלבת רשת רחפנים להעברת תמונת מצב מהשטח (Forest Chief); טכנולוגיה ייחודית לקידוח אופקי בקטרים קטנים ולמרחקים ארוכים (Omnidrill) ומיזם נוסף של איסוף והנגשת אינפורמציה חיונית בפארקי תיירות, לצורך שיפור חווית המטיילים (Rustic-Go).

מנכל מרכז חדשנות כנרת, אלעד שמיר: הדרך ליצירת מנוע צמיחה בצפון עוברת ישירות דרך טיפוח ההון האנושי האיכותי שיש בקרב הסטודנטים והחוקרים במרחב והפיכתם למחוללי השינוי האמתי

מנכל מרכז חדשנות כנרת, אלעד שמיר: “הדרך ליצירת מנוע צמיחה בצפון עוברת ישירות דרך טיפוח ההון האנושי האיכותי שיש בקרב הסטודנטים והחוקרים במרחב והפיכתם למחוללי השינוי האמתי. העתיד של העולם וכמובן של מדינת ישראל מבוסס על היכולת ליצור פתרונות חדשניים לאתגרים גלובליים משמעותיים. ‘מאיץ קקלכנרתהוא תכנית ייחודית המאפשרת פיתוח של יכולות יזמיות בקרב סטודנטים מצטיינים, תוך מעורבות ותמיכה של התעשייה. האקדמיה ומתקני קקל סללו את הדרך עבור יוזמות וטכנולוגיות פורצות דרך, שרוצות להפוך את העולם לירוק יותר, בריא יותר ובר קיימא. זוהי הזדמנות אדירה להודות לשותפים היקרים שלנו, המדען הראשי של קקל, דר דורון מרקל ומנכל האקדמית כנרת, מיקי לב“.

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
אירועים שיתקיימו ב 27th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 29th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 1st מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 5th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 6th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 8th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 10th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 13th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 15th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 16th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 17th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 21st מרץ
אירועים שיתקיימו ב 22nd מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd מרץ
אירועים שיתקיימו ב 24th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 26th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 28th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 31st מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd אפריל

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?