ה-שלישי-ה, צעירים עושים תרבות

מרכזי הצעירים קצרין וגולן, יחד עם הסטודנטים מ”אוהלו”, החליטו לקדם את התרבות של הצעירים למען הצעירים. בכל יום שלישי – תכנית פצצה


אט אט, קמה קבוצת מנהיגות מקומית-אזורית של קצרין גולן. פרויקט “ה-שלישי-ה” נוצר בכדי לייצר תרבות לצעירי האזור, בכלל והסטודנטים, בפרט, באמצעות חיבור מקסים בין מרכזי הצעירים גולן, קצרין, אגודת הסטודנטים של “אוהלו” וקהילת הסטודנטים ב”אוהלו”.

החזון הוא לייצר חיי תרבות וקהילה לצעירים בכל שבוע. בכל יום שלישי, יתקיים אירוע אחר. כל אירוע נוגע לקהל אחר ויהיה בסגנון אחר. יהיו מסיבות, אקדמיה על הבר ועוד אירועים רבים.

הפרויקט התחיל לפני כחצי שנה וקורם עור וגידים. בקבוצת המנהיגות, חברים כבר שלושים חברים מכל יישובי הגולן וקצרין, שמונה מהם בהנהלה. מרבית החברים פועלים במרץ, בהתנדבות מלאה והכול על מנת לקדם את התרבות של הצעירים למען הצעירים.

הם הספיקו כבר לצבוע את הגולן בלבן, בשלישי לפני שבועיים, כאשר 300 צעירי האזור וסטודנטים הצביעו ברגליים והגיעו למסיבת פתיחה בפארק קצרין העתיקה. הגיעו צעירים מגיל 18-40. כזו מסיבה טרם נראתה בגולן. ביום שלישי האחרון, הורידו קצת הילוך עם “אקדמיה על הבר”.

יש תכנית לכל יום שלישי מעתה והלאה. הכניסה לכל האירועים היא ללא תשלום, או בתשלום סמלי בלבד. מה שנשאר לצעירי הגולן לעשות זה להגיע, או להצטרף להשראה הזאת ולהוביל ביחד אתם את השינוי.

התכנית לשבועות הקרובים:

30.10.18 – ערב ג’אם ופויקה, בשוק בקצרין.

6.11.18 – סדנה להתנהלות כלכלית, באניעם.

13.11.18- הופעה ומסיבה עם “בליס”, פרטים ומיקום יימסרו בהמשך.

מוזמנים לעקוב אחריהם בפייסבוק – “השלישיה”

מנהיגות נמדדת במעשים וזה בדיוק מה שהקבוצה הזאת עושה.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?