תערוכה רביעית, בסדרת ארבעת האלמנטים

זה השבוע השני בו מוצגת התערוכה הרביעית בסדרת ארבעת האלמנטים בהיכל התרבות, בקצרין


התערוכה הרביעית, בסדרת ארבעת האלמנטים, מוצגת זה השבוע השני, בהיכל התרבות, בקצרין. הפעם, כוללת התערוכה את כל העבודות הקודמות שהוצגו בתערוכות הקודמות בסדרה.

אוצר התערוכה ויו”ר פורום אמני קצרין, דניאל טישאור, מספר בהתרגשות: “זה מרגש כל פעם מחדש, לחוות את המפגשים האלה. מרגיש כמו משפחה אחת גדולה, שרק מתרחבת וגדלה. למרות קשיי היום-יום, דוחק הפרנסה, בעיצומם של לימודים קדחתניים, בעיצומה של בניית הבית שלי, לא יכולתי לוותר על ארגון התערוכה.

“אני מודה על ההזדמנות הנפלאה שמתאפשרת לי כאן בקצרין, ליזום רעיון של תערוכה, של סדרת תערוכות, נושא כולל, שמכיל בתוכו תתי-נושאים, בעל קווים מוגדרים של צורה אחידה, גודל אחיד עבור כל היצירות וכיוון אחיד של ציור.

“אני מעריך כל אמן שמשתתף ומציג. ההתמודדות בסדרה זו אינה פשוטה כלל ועיקר. מדובר בנושאים מופשטים למדי ומורכבים לביצוע. מאוד קשה להציג מים, אוויר ואש. חלק מהאמנים בחרו להציג משהו שקשור לאלמנטים ולחיבור, למפגש ביניהם. אחרים הציגו ציור מופשט ולא ריאליסטי, כזה שאפשר לראות בצילומים.

“כמובן, תודה ענקית לדניאלה שאול, שנרתמת כל פעם והכינה הזמנות יצירתיות לתערוכות.

“בתערוכה זו, הצלחנו גם לשלב את שיריו של ניסים פרנקו, כחלק אינטגרלי מהתערוכות בסדרה. בתערוכה, כל השירים הקודמים מוצגים לצד השיר הרביעי והמסכם. אפילו ניסים בשיריו לקח אותנו רחוק.

“תודה מיוחדת לעדה ובועז, ממתנ”ס קצרין, שסייעו בהקמת התערוכה.

“כמובן, תודה מיוחדת לכל האמנים שהשתתפו בסדרה: שושי ברקוביץ’, שושי אהרוני, תמי ארדיטי, רחל אנדר, יונתן פיגובסקי, אנדריי קם, דליה חן, יודפת באס, ג’וני באס, חנה פרנקו, ניסים פרנקו, אלינה גור, עדה למברט, נטע בויארסקי, דוד בטיטו, שפרה בירנבוים, טלי אנגל.

“ערב פתיחת התערוכה היה מרגש ויוצא דופן. לאחר זמן רב, בו לא פעלנו בשל התחייבויות אחרות, סוף סוף, הזדמן לי להיפגש מחדש עם כל האמנים והיוצרים ולראות את הניצוץ שנדלק בעיניהם, כשמדברים על המשך הפעילות וכבר חושבים על התערוכה הבאה והמפגש הבא. אני מבטיח שזה יקרה בקרוב”.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?