המוזיקה נדמה

נעם ליאל אפרים, מחד נס, היה איש של מוזיקה. די-ג’יי נעם, או בשם הבמה שלו LOUDERZ. בכל דבר שנגע, השאיר חותם. אהוב על אנשים ואוהב אנשים. נרצח עם בת זוגו, נועה,  במסיבת “נובה”, ליד רעים, בשבעה באוקטובר. יהי זכרם ברוך

מאת: שרון רויטל וליטל אפרים

נעם ליאל אפרים היה בנם של שרון ורויטל ואח לליטל. את שמונה שנותיו הראשונות, חי נעם ליאל אפרים בעיר ראש העין וכשהיה בכיתה ד’, המשפחה עברה להתגורר ביישוב חד נס, שברמת הגולן.

נעם למד בביה”ס היסודי/חטיבה “אביטל”, שבמרום גולן ובכיתה ט’, עלה לתיכון “נופי גולן”, שבקצרין.

את שירותו הצבאי, העביר בבסיס ברמת הגולן.

בחמש שנותיו האחרונות, היה בזוגיות מיוחדת במינה, זיווג משמיים לבחורה מדהימה בשם נועה אנג’לנדר. הם הכירו תוך כדי השירות צבאי, ומשם – האהבה רק התעצמה, טיילו ביחד, גרו ביחד בבית חלומות קטן בגולן עם נוף ירוק. אפילו חלמו ותכננו את החתונה הגדולה שלהם.

די-ג’יי נעם – או בשם הבמה שלו LOUDERZ

בכיתה ז’, כשהיה בן 12 בלבד, נרשם בביה”ס לחוג “סאונד” וביקש מהוריו שיקנו לו קונטרולר להתאמן בבית. לא לקח הרבה זמן וההורים התרצו, ומאז… השמים הם הגבול!

ילד מחונן בתחום, יוצר מופלא, הגיש המון אירועים, בר/בת מצוות, ערבי חברה וגיבוש, מסיבות, פסטיבלים בארץ ובחו”ל, עם חברות הפקה גדולות. בגיל 16, כבר ניגן סולו בחתונה הראשונה מיני רבות שבאו אחר כך.

נעם היה ילד מדהים, שכיבד כל אחד ובעיקר את הוריו. הוא היה חברותי, כישרוני, נאמן לחבריו ורומנטיקן בצורה מופלאה. תמיד באנרגיה טובה, בכל דבר שנגע, השאיר חותם. אהוב על אנשים ואוהב אנשים.

אהב לטייל, לבלות, אהב חברים, אירועים ומסיבות וכל הזמן סובב בחברה טובה. 

הסוף …

נעם מצא את מותו במקום שהכי אהב, בין אנשים שהכי אהב, מחובק עם בת הזוג שמאוד אהב, במסיבת “נובה”, שהייתה ליד רעים, ב-07.10.2023. 

הוא ונועה בת זוגו נרצחו בידי בני עוולה במתחם המסיבה. גדעו להם את החיים במקום שהכי אהבו.

גדעו מהם את החיים, אך לא את הנשמה והרוח. אנו מאמינים שהם במקום טוב, ביחד, מחובקים וכנראה גם יתחתנו בין מלאכים ותחת חופה עם מיליון כוכבים – יקדש אותם בכבודו – אלוקים.

יהי זכרם ברוך!

לזכרו הוקם אתר לסיפור חייו, המוזיקה שהוא יצר, תמונות ומכתבים מחברים: www.noam-louderz.com

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?