אתלטיקה בקצרין -בדרך לליגה הארצית

אבל גם אותו צריך לקחת ברצינות. בנות נבחרת האתלטיקה בקצרין מובילות את הדירוג בליגה המחוזית, אחרי התחרות השנייה. הליגה הארצית בהישג יד


בנות נבחרת האתלטיקה, בהובלתה של נוגה אוחיון, יצאו לתחרות השנייה, במסגרת ליגת מועדוני הספורט של בתי הספר מחוז משנה צפון. כרגע, הן מדורגות ראשונות קבוצתי. עוד תחרות אחת ושמירה על המקום הראשון והן תעלנה לארצי.

והתוצאות של התחרות השנייה:

בקפיצה לגובה –  טניה מקום ראשון, עברה 1.30. מרגו מקום שני עברה 1.25.

בהדיפת כדור ברזל 2 ק”ג – מרגו מקום ראשון, 10.51 מטר, אלירון מקום שני, 10.36.

בריצת 600 – טניה מקום שני, 2.00.00 דקות. סופיה סיימה חמישית.

במרוץ שליחים הגיעה הנבחרת למקום הרביעי.

הילדים משתפים בהרגשתם: “אני רותם ואני אחת משלוש הנציגות של השיפוט בבית הספר. תחרויות האתלטיקה, מלבד היותן מאתגרות וכיפיות, מגבשות בינינו ונותנות לנו תחושה שכל בית הספר גאה בנו. גם כשאני רק שופטת, כל הכיף הזה של לראות אנשים, לכתוב תוצאות ולעודד, נותן לי תחושה של אחת מהאתלטיות. בזכות תחרויות האתלטיקה, למדתי איך לשפוט בתחרויות והכרתי אנשים”.

אלירון, כיתה ח’: “אני שנה שנייה ברציפות בנבחרת האתלטיקה בבית הספר. בתחרויות, אנחנו מתמודדות עם לחצים וקשיים, אבל עם העידוד והאיחוד של כולן, אנחנו עוברות את זה בהצלחה רבה. המדליות והתעודות נותנות כוח להמשיך ובעיקר, נותנות ביטחון. גאה להיות אחת מהקבוצה. ותודה לנוגה”.

שי, מכיתה ח’ אחת משלושת עוזרות השיפוט מבית הספר: “תחרויות האתלטיקה הן תחרויות שמגבשות בין כולנו, גורמות לנו לגלות יכולות של בנות מהנבחרת והכי חשוב – התחרויות נותנות לנו גאווה ורצון ללכת להתחרות. למרות שאני רק שופטת, אפשר לראות את הקבוצה שלנו, עד כמה שהיא טובה, מגובשת ובעיקר, תומכת. בזכות הבנות של נבחרת האתלטיקה ובעיקר בזכות נוגה, הנבחרת מגיעה לתוצאות גבוהות”.

טניה, ח’1: “הרגשתי מאוד בלחץ בתחילת התחרות, אבל בתחרות היה יותר קל והתרגשתי כשקיבלתי את המדליות, מאוד התאמצנו ואני גאה בכולנו”.

שירז, ז’: “זאת השנה הראשונה שלי באתלטיקה בבית הספר. אני מאוד נהנית להיות בנבחרת. אנחנו מגובשות מאוד ותומכות אחת בשנייה בתחרויות. התחרות נותנת לנו ביטחון להמשיך ולעלות למעלה. נוגה תומכת בנו מאוד, מאמנת אותנו ונותנת לנו את הכוח להמשיך. גאה בכולם”.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?