אושר תקציב 2021 במועצה המקומית קצרין

לאחר סיום שנת תקציב 2020, בצל משבר הקורונה, באיזון וללא גרעון, המועצה המקומית קצרין אישרה את תקציב 2021. תקציב הפיתוח לא נפגע


ביום רביעי האחרון, 30.12.2020, במליאת המועצה האחרונה לשנת 2020, אושר תקציב המועצה לשנת 2021. שנת 2021 הנה שנה מורכבת. מדינת ישראל לקראת בחירות רביעיות, אין תקציב מדינה מזה שנתיים ואנחנו נמצאים בעיצומו של משבר קורונה ולמרות כל אלה, שנת 2020 הסתיימה באיזון.

לאורך ארבעה עשורים, התקבלו מענקי מדינה ייחודיים. בשלוש השנים האחרונות, ראש המועצה פועל מול כל משרדי הממשלה הרלבנטיים, ובראשם משרד ראש הממשלה, ומתריע כי סיום המענקים, בשיא תנופת הפיתוח ולאור הגידול באוכלוסייה, יביא לפגיעה אנושה בקצרין ובגולן כולו.

תקציב 2021 הוא תקציב מאתגר. לצד הפסקת המענקים, בסך 7 מיליון שח, יש גידול בהוצאות של 2.5 מיליון שח, שנובע ממסירת רובעחןלטיפולה של הרשות בהיבטים של ניקיון, תאורה ותחזוקה, כמו גם גידול בעלויות הטיפול בפסולת וגידול בהוצאות הרווחה.

כמו בכל משק בית אחראי, יש לצמצם בהוצאות ולהגדיל הכנסות. תקציב 2021 הוא תקציב מאוזן ונעשה על פי כל הכללים.

במהלך 2021, המועצה תתמקד בהשלמת פרויקטים כלכליים שמייצרים הכנסות לקופת המועצה ומייצרים מקורות תעסוקה חדשים. לצד התקציב השוטף, תקציב הפיתוח לא נפגע ולמרות הקיצוץ בהוצאות, נעשה כל מאמץ שהשירות לתושב לא ייפגע ובשנה הקרובה, נמשיך לשדרג את הגינון הציבורי, תאורת הרחוב ושיקום התשתיות במרחב הציבורי.

שנת 2021 מתחילה בבשורות טובות. בניית קריית הממשלה בקצרין בעיצומה, אושרו להפקדה תכניות לבית מלון ולפארק ביער קצרין. לרווחת ההורים והילדים, הוקמו שני גני משחקים חדשים וכרגע, בביצוע גם מתחם גמבורי (משחקייה) במרכז צעיריםומיני פיץ ברובעחןוזאת רק ההתחלה.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?