אַת

כן, את. שימי את עצמך במרכז, זאת השנה שלך. עופי על עצמך ועל החלומות שלך, פנקי את עצמך, קומי עם חיוך ותראי את חצי הכוס המלאה. כל שתבקשי – לו יהי


 

כל שנה מחדש, אני אוהבת את השנה החדשה שבפתח. אני מתרגשת לקראתה ומלאת תקוות שהיא תביא אתה משב רוח טוב ורענן לחיי. אני עוצמת את עיניי ומתפללת חזק-חזק שהיא תהיה טובה אליי ויפה ומוצלחת ומרגשת, שהיא תביא אתה בשורות טובות וחידושים ושפע של דברים נפלאים. מתפללת שכל אהוביי יהיו בריאים, שלמים ושמחים, שלא יהיו צרות ומלחמות ומחלות. כל שנה מחדש, אני כותבת לעצמי רשימת קניות, משימות, שאיפות ומחשבות. השנה, אני משתפת אתכן, אחיותיי, נשים אהובות ועוצמתיות חזקות. קחו מה שבא לכן מהרשימה שלי ואני מאחלת לי ולכן את כל הטוב שהיקום והאלוהים יכולים להמטיר עלינו בשנה הזאת, כי השנה הזאת היא השנה שלנו.

אחותי, השנה תאהבי את עצמך, אבל ממש, תסתכלי במראה ותגידי ואווו… תהיי גאה בעצמך על מי שאת ומה שאת, בלי ייסורי מצפון, בלי רגשי נחיתות. זו את ואת מיליון דולר. תשמחי בחלקך ותודי על הטוב, תמצאי זמן לעצמך, מספרה, מניקור, פדיקור, תשקיעי בציפורניים, זה ממש כיף להקליד במחשב עם ציפורן מטופחת. מסאז’ טוב ישחרר לך את השרירים וקוסמטיקאית תאיר לך את הפנים. תעשי כל מה שגורם לך להרגיש יפה ומאושרת.

תמצאי גם זמן למנוחה, בצהריים, או בערב. מותר לך, בתוך כל המטלות והמירוץ של החיים. תפַתחי תחביב ותשקיעי בו, אולי אפילו ספורט, אומרים שזה טוב לגוף ולנפש. תקראי הרבה, תרָשמי לסדנאות, הרצאות ושיעורים, תעשירי את עצמך. ידע זה כוח ועוצמה להתפתחות.

תחבקי את הילדים שלך מלא, תנשקי אותם, גם כשהם מנגבים ת’נשיקה ותני להם מחמאות וחיזוקים. זה יעשה לכם טוב. תעשו דברים יחד כמשפחה, תטיילו, תשחקו, תבשלו, תצחקו, תשתוללו, תאהבו.

תסלחי בקלות ותדעי לבקש סליחה, תאהבי אהבה אמתית, תפרגני לעצמך זמן איכות, בית קפה, סרט טוב, לשבת ליד הים לבד, או עם חברה. תצלמי, תשירי, תציירי, תרקדי. תפרגני גם לאחרים, תעריכי אותם, הם ראויים לזה. אל תקנאי באף אחד, כל מה שאת רוצה יכול להיות שלך, אם תתאמצי קצת ותדעי לך, שהדשא של השכנים הוא לא באמת ירוק יותר. תלמדי לאפות עוגה טובה, שתפזר ריחות טובים בבית, גם קציצות בשר ברוטב אדום. ילקקו את האצבעות מרוב שיהיה להם טעים ולך תהיה נחת. תקני לך זר פרחים מדי פעם, לא צריכה לחכות שיקנו לך, תשתלי לך נענע בגינה וגם פרחים צבעוניים.

תרשי לעצמך לקבל עזרה, כשקצת קשה לך, מותר לך להיות חלשה, עייפה וחולה ואחר כך תקומי ותתחזקי כמו לביאה, אבל אל תרחמי על עצמך. רחמים עצמיים לא מובילים לשום מקום. אם נפלת, או נכשלת, קומי. מהניסיון את תלמדי.

תעזרי לאחרים, תתרמי אם את יכולה, זה יחזור אלייך. תתחזקי חברויות אמתיות, זה שווה את המאמץ. תתרחקי ממי שלא עושה לך טוב. תצחקי הרבה ותמלאי את לבך שמחה, אל תפסיקי לחייך, את יפה כשאת מחייכת ואת מפיצה אנרגיה טובה. שימי קצת אודם ועפרון שחור מתחת לעין, זה כיף להיראות  מטופחת ואת תרגישי טוב עם עצמך.

תחבקי את הילדים שלך מלא, תנשקי אותם, גם כשהם מנגבים ת’נשיקה ותני להם מחמאות וחיזוקים. זה יעשה לכם טוב. תעשו דברים יחד כמשפחה, תטיילו, תשחקו, תבשלו, תצחקו, תשתוללו, תאהבו

 

פנקי את עצמך מדי פעם בשמלה יפה, תכשיט, או מטפחת ונעלי עקב, אם זה נוח לך ותזכרי שאת צריכה שיהיה יפה לך ונוח לך, לא לאחרים. אל תתני לאף אחד להרוס לך את מצב הרוח, את אלופה ושכולם יקפצו, אם זה לא טוב להם. תשאפי, תגשימי, קחי סיכונים לפעמים, תעשי משהו מגניב אחר, תפרצי גבולות, תאמיני בעצמך ותעשי לעצמך טוב.

תקומי מוקדם בבוקר, תיהני מציוץ הציפורים ומהזריחה, תהיה לך התחלה נינוחה ליום. אל תוותרי על הקפה של הבוקר, הוא מחולל פלאים וגם תשתי הרבה מים, זה טוב לעור הפנים. תאכלי פירות וירקות מכל הצבעים, תשתי כוס יין אדום ותרשי לעצמך גם שוקולד ודברים משמינים לפעמים, כי צריך ליהנות ולחגוג את החיים.

תאהבי את מה שאת עושה ותעשי מכל הלב. תעופי על עצמך ועל החלומות שלך. תסתכלי תמיד על חצי הכוס המלאה, תקומי כל בוקר עם חיוך ובהודיה על הנסים הקטנים והגדולים שמתרחשים בחייך, על הבריאות שלך, בריאות זה העיקר בחיים, תזכרי. תשמרי על עצמך ועל הגוף שלך, תחשבי טוב – יהיה לך טוב, מחשבות יוצרות מציאות. תצרי לעצמך מציאות של שנה חדשה טובה מבורכת, מוצלחת, מלאה בשפע של בריאות, ברכה, פרנסה טובה ושמחה. שנה חדשה זו הזדמנות להתחלה חדשה. אחותי, כל שתבקשי – לו יהי.

שנה טובה,

yaelicafe@gmail.com

 

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
אירועים שיתקיימו ב 1st דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 5th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 6th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 10th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 15th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 16th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 17th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 21st דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 26th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 28th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 31st דצמבר
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?