תלמידים מצטיינים מנופי גולן לשיט יאכטות בהרצליה

15 תלמידים מצטיינים מ”נופי גולן” זכו לאחרונה להשתתף בשיט יאכטות במרינה של הרצליה, בזכות משפ’ טמיר נתיבי אוויר. “טמיר נתיבי אויר”, אחת מחברות התעופה הפרטית המובילות בישראל, תורמת לקהילת בית הספר “נופי גולן” מזה שנים מספר


15 תלמידים מצטיינים של ביה”ס התיכון האזורי “נופי גולן” הופתעו לגלות שהם זוכים ליום כיף במרינה של הרצליה, שכלל שיט יאכטות, כשהם עצמם מעורבים בו באופן פעיל.

שי מערבי, תלמיד כתה י”ב: “לאחר ארוחת הבוקר במרינה עלינו ליאכטות ועזרנו לתפעל אותן, בליווי מדריכים. לאחר השיט שהיה מרתק ומאתגר, נסענו לביקור במוזיאון המעפילים בעתלית. לא כל יום יוצא לך להפליג ביאכטה. אני לקראת גיוס וחשבתי עד היום להגיע לטיס. בעקבות השיט גם חובלים עלה לי בראש. אני מודה מאוד למשפחת טמיר. זה נחמד שמעבר להשקעה שלך בלימודים וקבלת הציונים, אתה מקבל משהו טוב. זה מחזק אותך להמשיך בדרך הרצינית”.

אודי טמיר, מנכ”ל “טמיר נתיבי אוויר”: “הנתינה של משפחתנו ובראשה הוריי לקהילת ‘נופי גולן’ ממלאת אותנו בסיפוק רב ואנו גאים להתחבר לעולם החינוך, שהוא החשוב ביותר לכולנו כאן בארץ. אסור לנו לשכוח את התלמידים המצטיינים – הם עתיד ההובלה של החברה הישראלית. בני הנוער המתאמצים לאורך השנה כדי להתקדם ולהתפתח – אנו חייבים לתמוך בהם ולחבק גם אותם ולא רק את מי שחלשים ונזקקים באופן טבעי לסיוע”.

מנהלת בית הספר, עפרה שטיין: “אנחנו מודים מאוד לאודי ולשאר משפחת טמיר על תרומתם המגוונת לקהילת בית הספר והאזור. גישתם כלפינו מעוררת השראה. הקטגוריה לבחירה שלנו הפעם, יחד עם המשפחה, היתה “לצ’פר” תלמידים שיהיו לפחות עם 6 ציונים בתעודה מעל 95. תגובות התלמידים היו נפלאות והן עוררו גם עניין בקרב חבריהם, שהבינו עד כמה אנו מעריכים השקעה וחתירה להישגים”.

“טמיר נתיבי אויר” היא אחת מחברות התעופה הפרטית המובילות בישראל. החברה מפעילה מגוון מסוקים ומטוסים מפוארים – לצורך הטסת אנשי עסקים ומנהלים בכירים, טיסות פרטיות בארץ ולחו”ל, טיסות טיולים מפנקות, תצלומי אוויר ועוד.

החברה תורמת לקהילת בית הספר “נופי גולן” מזה שנים מספר. בין השאר, עורכת ומפעילה החברה, זו השנה הראשונה, מגמת תעופה בבית הספר וכן מעניקה מלגות לתלמידים מעוטי יכולת להשתתפות במסע לפולין וכן למשפחות קשות יום.

שי טרי-טאל, יועץ תקשורת בכיר

רימון כהן שינקמן

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?