תיירות גולן חונכת אתר אינטרנט חדש ואפליקציה

 

ביום שני הקרוב יתקיים ב”קסם הגולן” כנס תיירנים בו ייחשפו אתר האינטרנט החדש והאפליקציה של תיירות גולן, כולל תכונות חדשות כמו האפשרות לנהל חופשות אישיות. התיירנים שיגיעו לכנס יקבלו הדרכה מפורטת על תהליך העבודה באתר


 

זהו, עולים לאוויר. אתר האינטרנט החדש של תיירות גולן חדיש, מתקדם, וכולל את כל ההיצע התיירותי הגדול שיש לגולן להציע כגון: מסלולים, אטרקציות, צימרים, מסעדות, שרות עזר למטייל, שביל הגולן, מדריכים, חבילות נופש ועוד.

באתר החדש מספר חידושים מעניינים כמו היכולת של הגולשים לפתוח חשבון “החופשה שלי” ולבנות להם חופשה מתאימה, לשמור רעיונות לחופשה הבאה ולשתף חברים. התמצאות קלה ונוחה בעזרת מפות שמוצמדות לכל אתר ואטרקציה. תיירות תוכן בנתיבים שפותחו במועצה אזורית גולן. תיירות ספורט. חבילות נופש ועוד.

כמו כן, האתר החדש מותאם לכל מכשיר וגולש, כך שתוכלו לגלוש בו גם בדרך, מהטאבלט או מהסמארטפון שלכם.

מועצה אזורית גולן השקיעה לא מעט בפיתוח האתר ואם כבר אז הלכו על “כל החבילה”, והשקיעו גם בפיתוח אפליקציה תיירותית עם GPS ונ”צ בשטח, שתלווה את האתר.

השקעה נוספת והכרחית, כדי שהאתר יופיע ראשון בחיפושים, היא – קידום – היום מקצוע בפני עצמו ויש חברות המתמחות בכך, כשמטיילים יחפשו אחר אפשרויות בילוי בצפון בכלל ובגולן בפרט – אתר תיירות גולן יעלה בן ה-5 הראשונים בגוגל. זה יקרה בכל תחום מסביר שמואל חזן מנהל אגף תיירות במועצה אזורית גולן, בצימרים, במסעדות, בטיולי אופניים ובכלל.

“מעבר לחידושים ולהפיכתו לאתר מודרני וידידותי” מוסיף חזן, “הכנסנו שינוי גדול נוסף גם בכל מה שקשור לתיירן הפרטי. באתר החדש כל תיירן יקבל שם משתמש וסיסמא וינהל בעצמו את עמוד העסק שלו. יעלה או יוריד תכנים, יעדכן, יחליף תמונות, יוסיף מבצעים והכל בעצמו. תהליך בניית והקמת האתר היה ארוך וכרוך בעבודה מאומצת עם לא מעט השקעה, אבל אנחנו שמחים על המוצר המוגמר ומרוצים ממנו. מיד אחרי עלייתו לאוויר תעלה גם האפליקציה החדשה, שתהיה חינמית ותספק למטיילים בגולן, בזמן אמת את כל המידע שיבקשו בזמן הטיול שלהם בגולן. בנוסף, אנחנו עובדים על פיתוח מערכת הזמנות און-ליין שתעלה עוד כמה חודשים ותוטמע באתר. ומערכת “גולן פס” לאפליקציה, מערכת שתאפשר למטיילים בגולן ליהנות ממגוון הטבות והנחות לאטרקציות, למסעדות ולמקומות בילוי בגולן”.

ביום שני הבא ה-26.1.15, בשעה 17:30, בקסם הגולן, יתקיים כנס תיירנים לחשיפת האתר והאפליקציה והכי חשוב – הדרכה. התיירנים יקבלו הדרכה מפורטת על תהליך העבודה באתר.

חשוב שתגיעו.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?