תחזית אסטרולוגית שבועית 2-8.12.2022

ראשון עד שלישי: בימים אלה אתם במצב רוח פילוסופי. נראה כי אתם תוהים בנוגע למידת התאמתכם לעיסוק היומיומי שלכם (מה התכלית ומה משמעות הכול). בדקו אפשרויות לפעילות מחוץ לשעות העבודה. בחרו משהו באופן אינטואיטיבי ביותר ואל תתפתו להיכנע לתירוצים לא ללכת עם זה עד הסוף. ביטוי עצמי היא הסיסמה לימים אלה. מישהו משוכנע כי הצליח לכופף לכם את היד. לא כדאי שתריבו איתו, בקרוב הוא ייאלץ לסגת מעמדתו.

רביעי עד שבת: אדם שעשה אתכם עסקה מסוימת- מפתיע. אתם מרגישים שלא הכול נאמר ושיש דברים שמסתירים מכם. אין טעם לחכות ולהישאר בחוסר וודאות מעיק. תשאלו באומץ את השאלות ולפחות תקבלו תשובות ברורות. בהמשך צפוי בילוי חברתי מאתגר. בשעת הבילוי נסו להתרכז במה שקורה סביב ואל תבזבזו את הזמן במחשבות על פתרון בעיות.


ראשון עד שלישי: יהיה מי שיציע לכם הצעה עסקית מעניינת ששווה בדיקה מעמיקה. מכר חדש יוצא מגדרו על מנת לזכות בתשומת ליבכם. נראה כי ממש חשוב לו להרשים אתכם. אדם בעל אנרגיות שליליות מנסה להוציא לכם את הרוח מן המפרשים. בעצם, אלה אתם שמאפשרים לו לנהוג כך. כדאי לכם להמר על פגישות עיוורות. צפויה אווירה של חיזורים. הניחו לצד השני להרגיש כי הוא מחמיץ בגדול אם הוא מפספס אתכם.

רביעי עד שבת: אתם מסתכסכים עם אדם קרוב שמגלה צד מאוד לא סימפטי באישיותו. אין צורך שתנסו שוב ושוב להוכיח את צדקתכם. חכו קצת ותראו שכל העניין יישכח. אתם לוקחים ללב יותר מידי דברים שאחרים כלל לא מתעכבים עליהם. שיחה וגישה קלילה יותר יקלו עליכם את ההתמודדות. אנרגיה של התחדשות מנתקת קשרים נושנים ומזרימה טריים ורעננים. כל שאתם צריכים הוא לקחת צאנס.


ראשון עד שלישי: מישהו שאתם מספרים לו את הסודות הכי כמוסים שלכם, עלול לאכזב אתכם. מידע שמגיע אליכם גורם לכם להרגיש מרומים. כדאי לספור עד עשר לפני שאתם מקימים מהומה גדולה. בירור מעמיק יותר יגלה שאתם צריכים להיות זהירים יותר אבל בעצם, המצב אינו נורא כל כך כפי שזה נראה לכם בהתחלה. צפוי קליק רומנטי ביניכם לבין אדם מקסים אך הרפתקן. אין בזה שום רע כל עוד אינכם מצפים ליציבות.

רביעי עד שבת: צפויה לכם פגישה מוצלחת מאוד עם פרטנר פוטנציאלי שתעורר התרגשות רבה. אתם חושבים על מיסוד הקשר או העמקתו על ידי צעד דרסטי. מי שפנוי מחפש בקדחתנות אחרי אהבה חדשה. יש סיכוי למצוא קשר רומנטי במקום הכי פחות צפוי. אתם עדיין מודאגים בקשר לעתיד ? אל תנסו לתכנן יותר מידי רחוק. הישמרו מפני הצעה שנראית טובה מכדי להיות מציאותית, בעיקר אם מדובר בהבטחה שאין עימה חוזה.


ראשון עד שלישי: חברים קרובים מכניסים אתכם למצב ממנו קשה לכם להתחמק. מצד שני, גם לא ממש מתאים לכם לשתף פעולה. אין ספק שאתם מגלים עדינות והתחשבות יתר באחרים ולא תמיד זוכים ליחס דומה. יש מי שמנסה להשפיע עליכם וזה יוצר התנגדות פנימית אצלכם. לא צריך לחפש תירוצים. פשוט לומר: לא. צפויה אנרגיה הרמונית לראיונות עבודה והצעות עסקיות. כדאי שתתמקדו בחומריות, גם אם מטבעכם אתם רוחניים.

רביעי עד שבת: סוף השבוע הגיע ורובו ככולו בסימן של הצלחה. מדובר בעיקר בתחום החברתי. עם זאת, חשוב לציין כי עליכם לעשות מאמץ מינימאלי לצאת החוצה כדי שתוכלו לפגוש אנשים חדשים. לא חשוב לאן תגיעו ואת מי תפגשו. חיוך וגישה חיובית לדברים המתרחשים סביבכם יבטיחו לכם הנאה רבה והכרויות חדשות ומבטיחות. דווקא אדם שהרגיז אתכם עשוי לשדך לכם אנשים שאתם זקוקים להם. זו עסקת חבילה, הדבש עם העוקץ.


ראשון עד שלישי: פירגון ואהבה יכולים לעשות טוב לכם וגם לכל מי שקרוב אליכם. ביטחון עצמי היא תכונה מצוינת אבל רק כשהיא באה במידה הנכונה. תנו גם לאחרים להתבטא ולהביע את רצונם. הדבר נכון גם בתחום העבודה וגם בתחום הביתי. במידה ותצליחו להתנהל יותר בנועם במישור הזוגי, תעברו פרק זמן נפלא עם פוטנציאל להמשכיות בסוף השבוע.

רביעי עד שבת: אתם מגלים עוינות כלפי אנשים שכבר מזמן נמאסו עליכם. לא שזה רע לבטא את הרגשות האמיתיים שלכם, אבל יש אפשרות לעשות זאת בדרך טאקטית ולא להשתולל יותר מידי. אם תציבו אולטימאטום אתם עלולים להישאר די מבודדים במערכה. התחרותיות שאתם מגלים אינה במקומה. אל תגיבו להתגרויותיהם של אלה המקנאים בכם. כל שאתם צריכים הוא להותיר רושם טוב על מקבלי ההחלטות.


ראשון עד שלישי: זה הזמן לשבת ולתכנן את העתיד בצורה מסודרת. מה שעד עתה זרם לו כאילו מאליו, עלול לגרום לכם לבלגאנים. הריחוף והחולמניות שלעיתים אתם מסתתרים מאחוריהם, חייבים להתחלף בגישה מעשית יותר. ברגע שתתחילו תגלו שהשד לא נורא כל כך. אם יש צורךדברו על כך עם אדם מקצועי. הגיע הזמן לנקוט בפעולה דחופה. תנו כבוד ותקבלו הערכה. יש לפתח את יכולת התמרון.

רביעי עד שבת: צצה בכם הרגשה שיש לכם בשורה של ממש לעולם. למרות הנחישות והלהיטות שלכם, התגובות מהסביבה קרירות למדי, מה שדי עולה לכם על העצבים. במקום לכעוס על כל העולם, מוטב שתתרכזו בעצמכם. אווירה של עמימות נושאת בכנפיה הרגשה של בדידות. אל תאבדו אופטימיות שהרי מדובר בתופעה ארעית וחולפת. קחו זמן להתפנקות והקדישו משאבים לפעילות ספורטיבית.


ראשון עד שלישי: אתם מתוסכלים בגלל מישהו שמעצבן אתכם. עד שלא תסדירו את העניין הזה בצורה תקיפה והחלטית, פשוט תמשיכו לסבול ולהוציא את הכעס שלכם בדרכים עקיפות. מישהו קרוב לכם זקוק להכוונה ולייעוץ. הפניה לאיש מקצועי תסייע מאוד. אתם צריכים ללמוד להרפות ולנקות את הראש . בחרו מתוך מבחר שיטות את המתאימה לכם ביותר.

רביעי עד שבת: הרקיע מזרים אליכם אנרגיות בעלות אופי מסתורי ומניפולטיבי. האינטואיציה שלכם תהיה חדה כתער. מה שאתם הכי זקוקים לו הוא שקט. אל תבלבלו בין מצב רוח ירוד לבין הרצון שלכם להתבודד ולא לשמוע שוב ושוב את אותם דברים מאותם אנשים. אם יבוא לכם לצאת מהבדידות שגזרתם על עצמכם, תוכלו לעשות זאת בקלילות. מצד שני, למה שלא תקשיבו לקול הפנימי ותיקחו פסק זמן מכולם ומהכול ?


ראשון עד שלישי: אתם מתנהלים תוך כדי תחושה של קיפוח. כאילו לאף אחד בעולם לא ממש איכפת מכם. בחרו עשרה דברים נחמדים שאתם רוצים לעשות למען עצמכם. צאו לקניות, לכו לטייל או שפשוט תתיישבו לקרוא את הספר שמונח על השידה כבר כמה ימים. הטיפ השבועי הוא להתחיל להירגע וליהנות. נראה כי אתם מחליטים לשנות את דרך הפעולה שלכם לפחות בתחום אחד בחיים.

רביעי עד שבת: ימים לא קלים עוברים עליכם. הסבלנות שלכם לא בשיא וכבר נמאס לכם להיענות לבעיות של אחרים. מה עוד שאתם ממש מעדיפים להיות במרכז העניינים. אז מה עושים ? למרות הנסיבות יש לעשות מאמץ ולא ‘לשלוף מהמותן’. יש עוד אנשים שסובלים בסביבה וגם בהם צריכים להתחשב. נצלו את החוסן הפנימי שלכם כדי לעזור לאחרים.


ראשון עד שלישי: בימים אלה תהיה לכם הזדמנות לתמוך בסובבים אתכם, בשעת צורך אמיתי. התגובה האוהדת שתגיע תפתיע אתכם בעוצמתה. הגיע הזמן ללמוד מהי נתינה אמיתית מהלב ללא ציפייה לאישור או לתמורה הולמת. המשיכו בגישה הזאת ותקטפו את הפירות. התנהגותכם הנדיבה והאוהבת תשפיע במידה רבה על כל בני המשפחה. האנרגיות הקוסמיות צופנות חיוכים וצחוק. כדאי גם למדוכדכים שביניכם לזרום עם בשורת הכוכבים.

רביעי עד שבת: יש לכם מספר דילמות איתן אתם צריכים להתמודד בימים אלה ממש. הריחוק הרגשי שאתם מנסים ליצור כדי לגבור על הרגישות הגבוהה שלכם, לא ממש עוזר. עדיף להתמודד ולהתעמת עם המצב מאשר לברוח. אדם עתיר ידע וניסיון יבוא לעזרתכם במידה ותפנו אליו לעזרה. אל תשחקו אותה גיבורים. אתם ממש זקוקים לליטוף ולחיבוק.


ראשון עד שלישי: התסכול שמלווה אתכם יחלוף לקראת יום שני, וזאת לאחר שיחה שתבהיר סיטואציה שמטרידה אתכם. מישהו שנראה כאילו הוא מעוניין בקשר- יאכזב. מצד שני, אם תתגברו על הנטייה שקפצה עליכם להתכרבל מתחת לשמיכה ולרחם על עצמכם-צפוי לכם פרק זמן נהדר. צפויים להתגלגל אירועים שמחזירים לכם את האמון בנפש האנושית. פשוט אנשים טובים באמצע הדרך.

רביעי עד שבת: צפויה נסיעה ליעד אטרקטיבי. הכינו תוכנית גיבוי למקרה הצורך. המוטיבציה שלכם לגרום לאווירה הזוגית להשתפר- גבוהה וכול מה שעליכם לעשות הוא, לשם שינוי, לזרום עם בן הזוג. מגיע לכם לנוח ולתת לאחרים לבצע את הסידורים והעבודה השחורה. הניסיון יעלה יפה ואתם תתפלאו לגלות עד כמה אתם נהנים כשמישהו אחר לוקח זמנית את הפיקוד.


ראשון עד שלישי: אתם עשויים למצוא את עצמכם בוויכוח שכלל לא קשור בכם. אל תזדרזו להגן על אינטרסים לא לכם. יש מי שמוכן לגשר ביניכם לבין אדם שחתול שחור חצה את דרככם. קבלו את זה כקצה חוט להיחלץ מבלגאן. צפויה להתגבש פשרה בעניין שכבר נואשתם ממנו. נראה כי איש לא יצא מן הסיפור הזה כשמלוא תאוותו בידו. זה הזמן לבחון מה בדיוק הצלחתם להגשים בשנה שחלפה, לעומת משימות שאתם מציבים לעצמכם בימים אלה.

רביעי עד שבת: הצעה רומנטית מגיעה מכיוון לא צפוי. אתם שוקלים ברצינות אולם לא לוקחים בחשבון מספר מרכיבים חשובים. הנטייה שקפצה עליכם לנהנתנות ולבזבוזים קצת מבלבלת לכם את החושים. יש לכם הזדמנות לבדוק באמת, האם אתם רוצים לתת צ’אנס לקשר או לא. במהלך יציאה משותפת לבילוי ממושך תקבלו את כל התשובות. מישהו במסווה של חביבות, מנסה לחלץ מכם סודות מקצועיים או אישיים. אל תתביישו להתנער ממנו.


ראשון עד שלישי: אתם עסוקים בפרויקט מאתגר וקצת שוכחים את קיומם של בני משפחה וחברים. אל תפלו שוב למלכודת שאתם מכירים טוב כל כך. זה עלול לעלות לכם ביוקר בשלב מאוחר יותר. גם ככה אתם נמצאים במצד עדין. יש מי שמפרש את התנהגותכם כחוסר התחשבות מכוונת. מהומה שהסעירה אתכם, מסתיימת בקול ענות חלושה. הזמן עשה את שלו וכולם ירדו מן העץ.

רביעי עד שבת: או-טו-טו זה סוף השבוע ואתם יכולים להירגע סוף סוף. מנוחה היא בעיקר מה שדרוש לכם. שימו לב לא לבזבז את רוב זמנכם על סידורים. קחו את עצמכם בידיים והקשיבו לקצב הפנימי שיכתיב התנהלות איטית. אתם זקוקים לשקט גם כדי לנוח מהעומס בעבודה וגם כדי לנוח מהמשפחה. טיפוס חשדן עלול לטרטר אתכם עם מבול של שאלות מכשילות. אל תיקחו את זה אישי, כך הוא עם כולם.

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
אירועים שיתקיימו ב 27th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 29th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 1st מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 5th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 6th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 8th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 10th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 15th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 16th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 17th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 21st מרץ
אירועים שיתקיימו ב 22nd מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd מרץ
אירועים שיתקיימו ב 24th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 26th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 28th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 31st מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd אפריל

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?