תחזית אסטרולוגית שבועית 11-17.11.2022

ראשון עד שלישי: אתם בוחרים להיעלב ולהרגיש מקופחים. זה חבל. דווקא בעיתוי הזה, כאשר אתם כביכולפורשיםמהמרוץ, יש מי שמתחיל לגלות בכם עניין. מפגש עם אנשים חדשים מוביל אתכם למקום בו אתם צריכים להיות, אך אל תפתחו ציפיות מוגזמות ולא תתאכזבו. מישהו אשר בשמו מופיעה האות גימל מתמרן אתכם. כל צעד שאתם עושים במישור החומרי והמעשי, צריך להיות מאוזן עלידי צעד נוסף במישור הרוחני והמיסטי.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן מאיר פנים בו אתם מצליחים להעביר לאחרים תחושה של אהבה והבנה, מה שפותח מעגל של הרמוניה. כאילו כול העולם נפתח לפניכם. הדבר מורגש במיוחד בחיק המשפחה. אתם משדרים כלפי חוץ את התחושה הפנימית הטובה שלכם וגורפים מחמאות. עם זאת, כדאי לגלות ערנות ולא לתת אמון מלא בכול מי שאתם פוגשים. הקוסמוס קורא לכם ליטול פסק זמן כדי לפנק ולהתפנק במחיצת אדם אהוב.


ראשון עד שלישי: האמונה הפנימית מנהלת אתכם היטב בדרך כלל. אתם יודעים ומודעים לעובדה שניצבים בפניכם אתגרים לא פשוטים אבל יש לכם את הכוחות לבצע. תסמכו על עצמכם וגם האחרים יתנו בכם את אמונם המלא. למרות העומס, נסו לשמור על ערנות, להגיב בזמן ולא לפספס הזדמנויות. צפויה לכם הצלחה בענייני כספים. גם לכם מותר לפרוק עול ולהרגיש כמו ילדים קטנים. נראה כי רצינות וכובד ראש, לא ממש הועילו להשגת מטרותיכם או שיפרו את איכות חייכם.

רביעי עד שבת: אין טעם לבלות את הימים הללו ברחמים עצמיים למרות אתם מרגישים שהכול הולך לכם הפוך. זה מן פרק זמן עמוס מידי לטעמכם. אתם עמוסים יותר מידי ומרגישים מותשים. האצלת וחלוקת סמכויות  תעזור מאוד במצב זה, אך בתנאי שתרגישו שהדבר נעשה בצורה הוגנת. אם תצליחו לשנות את הגישה כלפי מה שקורה, תשתפר הרגשתכם ללא היכר. הקוסמוס קורא לכם לפתח את מה שמכונה בשםתפיסה עלחושית“.

.


ראשון עד שלישי: זה עיתוי מתאים לתכנן או לצאת לנסיעה, צפויים מצבים בהם תוכניות ישנות יוצאות אל הפועל. מצב רוח אופטימי יעזור לכם להגשים מטרות. אנשים הקשורים במקצוע בו אתם עוסקים, יגלו עניין מחודש בכם ובכל מה שאתם עושים. טיפ: אל תתביישו לנצל ידע מוקדם שמגיע אליכם כדי להפיק המקסימום מהמצב החדש. כדאי שתשקלו תחביב המשלב יצירתיות עם עבודתכפיים. אם כך תעשו, תצליחו לבטל חלק גדול מחרדותיכם.

רביעי עד שבת: סדר העדיפות שלכם משתנה. אתם עובדים על עצמכם בכיוון של פיתוח מודעות וגמישות מחשבתית. ההשקעה משתלמת. אל תיגררו למחלוקת, גם אם מאוד חשוב לכם להוכיח שאתם צודקים. המשיכו לפעול בכיוון זה. זה נכון עבורכם ומסייע לכם להרגיש טוב עם עצמכם. התגובות מהסביבה לא יאחרו לבוא. זה לא דורש מכם מאמץ עילאי אלא מידה נדיבה של פירגון לסביבה. הקוסמוס מעודד נסיעה ספונטאנית, כמו גם צופה מהלך חכם ומבריק מצידכם.


ראשון עד שלישי: אתם מחוברים מאוד למה שקורה סביבכם אבל בוחרים משום מה להתעלם מסימנים ואיתותי אזהרה. הגיע הזמן להתמודד עם הדבר שממנו אתם פוחדים. שום דבר רע לא יקרה לכם אלא להיפך. תחושו התחזקות והתעצמות פנימית ותיווכחו לדעת שה-“שד לא נורא כול כך“. טיפ: מיקוד ואומץ. זה הזמן לפתות את יריביכם בשיטות מתוחכמות ואפילו ערמומיות, על מנת שיפסעו הישר אל המלכודת שאתם טומנים להם. אל תהיו כה גלויים ושקופים.

רביעי עד שבת: עליכם לגלות יותר אסרטיביות. התחום המשפחתי מעסיק אתכם ואתם מוצאים את עצמכם פגיעים במיוחד מול מישהו שמנצל את מעמדו ואת העובדה שקשה לכם לסרב. תחושת חוסר היציבות תיעלם בקרוב, לאחר שתצהירו מה אתם מוכנים לעשות ומהלא. לפחות בזוגיות יש לכם נחת. לא לזלזל במה שיש. הקוסמוס מעודד השקעה אינטנסיבית אשר את פירותיה תקטפו בעתיד.


ראשון עד שלישי: המיומנויות האישיות שלכם יאפשרו לכם להגיע למקום אליו אתם שואפים. להתמודד עם האתגרים שמתחדשים כל פעם, אין פירושו של דברלהילחם או לוותר. יש דרך ביניים! בעבודה אתם מגלים כמה עובדות חשובות המסבירות את מה שמסתתר מתחת לפני השטח. זה הזמן המתאים להפעיל יוזמה ולפעול בכול הכוח. אל תחכו להזדמנות שנייה. נסו להתבונן על חייכם מנקודת מבט חיצונית ואובייקטיבית. לאחר מכן יישמו על עצמכם את העצות שהייתם מעניקים לאחרים אילו היו במצבכם.

רביעי עד שבת: זה פרק זמן טוב באופן כללי למרות שהתוכניות המקוריות שלכם משתבשות. יש לכם מחויבות ביתיות שמכבידות עליכם אך באמצעות היצירתיות הבלתי נדלית תמצאו דרך לצאת החוצה למרות העומס, ליהנות ולהתאוורר קצת. אל תתנו לאנרגיה השלילית להשפיע. הפנימו את העובדה שאתם זקוקים להרבה חופש. אז קחו את מה שעושה לכם טוב. הקוסמוס קורא לכם להיפתח לתחום עיסוק חדש אשר ממש בימים אלה קיבלתם רמז הקשור בו.


ראשון עד שלישי: נראה כי תשומת הלב שלכם עדיין תקועה בעניינים כספיים. אתם חשיםטעוניםמאוד ונראה לכם בלתי אפשרי לגשר על הפער בין הרצוי למצוי. אתם מרגישים בלחץ המתגבר והתחושה היא שאין לכם בעצם עם מי לחלוק את רגשות  התסכול. כדי לצאת מהמצב הלא נעים הזה, כדאי שתתמקדו בטוב שיש לכם. חבל לבזבז זמן ואנרגיות על מה שלא ניתן להשיג. אדם כלשהו עשוי להתגלות כמשמעותי בחייכם, הרבה מעבר לאשר היה נדמה לכם.

רביעי עד שבת: בימים אלה אתם חשים עייפות ושמחים שסוף השבוע כבר נראה באופק. בכל אופן, ברור לכם שאין ברירה אלא להמשיך. למרות שיש לכם הזדמנות לצאת, את הערבים מומלץ לבלות בבית או באווירה משפחתית שקטה. אל תתפתו להצעות אחרות. קשה לכם? העבירו את הנייד שלכם למצב טיסה ולכו לישון מוקדם. מקדו את תשומתליבכם באפשרויות הצפונות בתוך המכשולים וזכרו כי בכל רע הכרחי טמון זרע גדול של הטוב והאור.


ראשון עד שלישי: עליכם להגדיר את עצמכם מחדש בצורה מדויקת. לעיתים קרובות אתם מאבדים את החוט המקשר בין המעשים שלכם, וחשים חוסר שליטה, מה שמוריד לכם את המורל. שיחת טלפון חשובה תתקבל השבוע ואתם חייבים להיות אסרטיביים בכל מחיר. הקפידו על חתימת חוזים בכל מה שקשור לענייני עבודה. מומלצת לכם פעילות חברתית, קהילתית ואפילו פוליטית. המזל הטוב יגיע כתוצאה משיתוף פעולה ביניכם לבין הסובבים אתכם.

רביעי עד שבת: התחושה הפיסית שלכם טובה במיוחד. עיתוי מצוין לסידור הבית ולפרויקטים גדולים שתכננתם. מצב הרוח שלכם טוב במיוחד ואתם מצליחים להשפיע על אחרים להתגייס ולעזור לכם. במסגרתהתקפת ההיפר אקטיביותשירדה עליכם יתכן שבני הזוג שלכם לא ממש עומדים בקצב. אל תשתמשו בזה כעילה למריבה. זה יהיה צעד לא חכם לחלוטין. הקוסמוס מציע לכם להתעורר ולהתבונן בשפע האפשרויות החדשות המדשדשות בפתח.


ראשון עד שלישי: בעבודה יש צורך בשיחה עם מי שממונה עליכם כדי להבהיר עמדות ולקדם עניינים. מפגש אישי יתרום רבות. אל תדחו! מה שנראה בשלב זה כמשימה קשה במיוחד, יעבור בקלות מפתיעה. בשורות משמחות יגיעו מחול. חידוש קשר שהיה נדמה לכם שהגיע לקצה דרכוהכרחי למרות אי נעימות מסוימת שכרוכה בדבר. התפתחויות מפתיעות צפויות בקרוב. אל תניחו לבעלי אנרגיות שלילות להפריע לכם בהשגת מטרותיכם או בהגשמה העצמית שלכם.

רביעי עד שבת: מתרחשת נפילה במצב הרוח בגלל שאתם מסתכלים על עצמכם בעיניים של אחרים. חבל שאתם עושים השוואות מיותרות. שמרו על הייחודיות שלכם. זה בדיוק סוד הקסם. מה שצריך להגיע אליכםיגיע. הזמנה לאירוע מעניין מפתיעה אתכם. אל תתלבטו. עליכם לצאת ולבלות בכול מחיר. הקוסמוס מבשר על ויטאליות, כמו גם על אנרגיה פיסית ובריאות טובה.


ראשון עד שלישי: אל תיקחו את כל מה שקורה לכם ברצינות תהומית. תפתחו את חוש ההומור ותתחילו להסתכל על עצמכם בקריצה קלילה. הלחץ שאתם מרגישים, מגיע מאנשים שמנסים בכל הכוח להשפיע עליכם. תחסכו לעצמכם כאב ראש ענק אם תגדירו בקול רם, בדיוק המרבי, את מה שאתם רוצים בלי חשבון! חוש הומור והיכולת לצחוק על אודות עצמכם, עשויים לחלץ אתכם מכל מכשול ופגע. נסו זאת בפעם הבאה שאתם משוחחים עם המושכים בחוטים.

רביעי עד שבת: אתם מגייסים כוחות פנימיים וחיוניות. עליכם להקפיד לפעול מתוך שיקולי היגיון. אל תתלהבו יותר מידי מחדשות מפתיעות שמגיעות אליכם ממקורות לא מוסמכים. אל תגררו לפעולה הדורשת השקעה כספית. שינוי צפוי בתחום המשפחתי. צפוי שיפור באווירה הביתית עקב שיתוף פעולה של כול הנוגעים בדבר. הקוסמוס מעניק לכם חומה של הגנה וביטחון, למרות חששותיכם.


ראשון עד שלישי: יש לכם יכולת נתינה גדולה ואם רק תאפשרו לעצמכם, התמונה יכולה להיראות כל כך הרבה טוב מכפי שנדמה לכם עכשיו. הפסיקו להבטיח הבטחות ולפזר מילים בכל כיוון אפשרי, אם אין לכם כוונת ליישם אותן. יש לא מעט אנשים שכועסים עליכם בגלל שאתם מאכזבים אותם שוב ושוב. טיפ: הקפדה על הנאמר! ייתכן כי אנשים כלשהם שאתם רואים בהם את ידידיכם, אינם כה נפלאים כפי שנדמה ואילו אלה הנחשבים ליריביכםעשויים להתגלות כמי שמסוגלים לעזור לכם.

רביעי עד שבת: החליפו את המחשבות השליליות שיש לכם במחשבות חיוביות. זה קל יותר ממה שאתם חושבים. עליכם להתמודד עם השינויים המתרחשים ולהתאים את עצמכם. זה לא יהיה נורא כול כך למרות שאתם חוששים. בן משפחה שעזר לכם בעבר מוכן להושיט יד פעם נוספת, בתנאים מסוימים. הכינו תשובות נחרצות לסוגיות שנויות במחלוקת בנושאים כלכליים. הקוסמוס מבשר על מצב ורוד ואופטימי, אך קובע כי עליכם לבצע מהלך משמעותי כדי לאחוז סופית בכנפי ההצלחה.


ראשון עד שלישי: צפויה התחלה טובה שיש להבטיח שתימשך עוד הרבה זמן. סימנים של התאוששות צריכים בהחלט לעודד אתכם. יחד עם זה עליכם לקחת בחשבון את כל הפרטים הקטנים (והחשובים כל כך) ולא לסמוך על המזל או על אנשים אחרים שיסדרו עבורכם את העניינים הטכניים, כפי שקרה פעמים רבות בעבר. הגיע הזמן שתסלחו לעצמכם. נראה כי הרהורי חרטה רק מעכירים את איכות חייכם. לא אתם בראתם את העולם, ועלכן לא אתם צריכים לדאוג לו.

רביעי עד שבת: אתם מנסים לנהוג אחרת אך מגלים מהר מאוד שקל יותר להצהיר הצהרות מאשר באמת להתחיל דף חדש. המתח עדיין רב וקשה לכם למצוא דרך להקל על עצמכם. אל תחכו לעיתוי נכון ומתאים לשינוי. עכשיו הוא תמיד הזמן הכי מתאים לפעולה. אין טעם לדחות דברים. אל תתנגדו להצעות של אדם מנוסה. טיפ: תזרמו. הקוסמוס רומז על פרשיית אהבה שכדאי להכניס אותה אל הפרופורציות הנכונות או בפשטות, להימנע מאשליות.


ראשון עד שלישי: נראה כי פרק זמן נעים עובר עליכם עם לא מעט הפתעות שאתם מאוד אוהבים. אתםשוכחיםמהר התחייבויות שלקחתם על עצמכם ובימים אלה יש מי שמזכיר לכם. במסגרת הקשרים הקיימים כרגע בחייכם, נוצר מצב בו אתם יכולים להכתיב וליישם את הקצב שלכם. אל תסחפו יותר מדי כדי לא ליצור אצל הצד השני תחושה של שליטה מוגזמת. טיפ: עדינות. זכרו כי אין הברכה שורה אלא בסמוי מן העין. פירוש הדבר הוא כי שמירה על סודיות וחשאיות, תקדם את מטרותיכם.

רביעי עד שבת: הגיע הזמן לבטא את האמת הפנימית שלכם. יש מי שמסתיר מידע חיוני לכם. אל תלחמו בתחושה הפנימית. נראה כי יש סיבה למה שקורה. הזדמנות לשיחה תעלה בקרוב ורק אז תוכלו לנסות לברר מה באמת קורה. חשוב להוריד ציפיות. יש מי שמחפש את חברתכם ולמרות שעל פניוהכול טוב‘- אתם לא מרגישים בנוח. תנו לזה צאנס ! הקוסמוס מבשר על הצלחה שהיא תוצאתה של התפתחות רוחנית.

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
אירועים שיתקיימו ב 27th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 29th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 1st מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 5th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 6th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 8th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 10th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 15th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 16th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 17th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 21st מרץ
אירועים שיתקיימו ב 22nd מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd מרץ
אירועים שיתקיימו ב 24th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 26th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 28th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 31st מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd אפריל

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?