שיפוץ שני בסיסי אימונים בגולן

כלקח מדו”ח נציב קבילות החיילים, בשנה האחרונה, שופצו מהיסוד שני בסיסי אימונים והוחלפו בהם כל התשתיות. בשנה הבאה ישופצו עוד ארבעה בסיסים בגולן


לאחר מספר כתבות ודו”ח נציב קבילות החיילים, על בסיסי האימון ברמת הגולן, צה”ל שם לו למטרה לטפל בבעיה. בשנה האחרונה, שופצו מהיסוד שני בסיסי אימונים והוחלפו בהם כל התשתיות. בסיסים אלו הוקמו על חורבות הבסיסים “אל פוראן” ו”צנובר”, אשר נודעו בשל מצבם הרעוע והם עתידים להיפתח שוב בחודש הקרוב.

מטרת השיפוצים היא לשפר את איכות שהות החיילים על ידי בניית מתחמי מגורים ממוזגים חדשים מבטון, מתקני כושר, שבילים מוארים, ארונית לכל לוחם, חדר אוכל מרווח ומתחם משרדים לחיילי המפקדה.

בנוסף, שמירות הלוחמים על הבסיס הוחלפו על ידי תרנים עם מצלמות. פעולה נוספת אשר נועדה להקל על תקופת האימון ברמה היא בניית מתקנים חדשים ללחימה בשטח בנוי, אשר נבנו בקרבה לבסיסים ובמרחק הליכה.

השמירה על הבסיסים והתחזוקה השוטפת תוטל על נגד צעיר, שישמש כאב-בית קבוע ויפקח באופן יומי ושוטף על התשתיות. הנגד יעבוד בשיתוף פעולה עם חברות אזרחיות וכך, אם יהיה צורך בתיקונים, יוכל להקפיץ עובדים של חברה אזרחית, אשר יעניקו את הטיפול לכל תקלה שתצוץ, החל מחשמל ועד מיזוג.

קצין הלוגיסטיקה של פיקוד צפון, אל”מ פיני בן מויאל: “בשנה הבאה, יימשך השיפוץ בארבעה בסיסים בגולן. כחלק מהפרויקט, הוחלט בצה”ל לפנות ולסגור בסיסים בצפון שתשתיותיהם ישנות מדי. חלק מהבסיסים כבר פונו ואחרים יפונו בחודשים הקרובים. אדמות הבסיסים יוחזרו לרשויות לטובת מטיילים ובכך, יוכל צה”ל להתייעל ולחסוך כסף רב, שהלך על תשלומי ארנונה ולנתב אותו לצרכים המתחדשים של הצבא”.

 

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?