קליק הקוסם המדליק

קוסם מדליק

“לחגוג יום הולדת לילדים זה מקצוע מחייב עם המון כיף, ריגוש ואחריות. החום והאהבה שהילדים נותנים זה הסיפוק הכי גדול”. האורח שלי לשבת הוא רגב וינשטיין


קצת על עצמך

“רגב וינשטיין, בן 29, בט”ו בשבט הקרוב אחגוג 30. גר קצרין, נשוי באושר לדבורה, אשת חיל ואב גאה לארבעת המופלאים שלי: טוהר, אוראל, אדל ואמיתי”.

איפה נולדת וגדלת? 

“נולדתי וגדלתי ברמת גן. עיר מקסימה שתישאר לעד בלבי. שם רוב משפחתי מתגוררת. אבל את הילדים שלי אני שמח לגדל כאן, בפסטורליה של הגולן”.

“הסעודות, הזמירות, הביחד, הצחוקים בשולחן, המפגש המשפחתי, המסורת, התהלים לילדים, זמן האיכות עם בורא עולם והמשפחה שלך, הניתוק מהעולם החומרי והפלאפונים – זה פשוט נפלא”

עיסוק:

“מייסד ומנהל את חברת ‘אדלולדת הפקות’, המתמחה במגוון הפעלות לילדים לפי נושאים. מפעיל, קוסם ואומן ילדים מוכר, לילדי הצפון בעיקר, כ’קליק הקוסם המדליק’.

“העסק התחיל לגמרי במקרה, כשעוד עבדתי ביקב. הילדים הגדולים שלי היו עדיין קטנים, לקחתי אותם לגן השעשועים, שיחקנו בכדורגל והמצאתי להם כל מיני משחקים מעניינים ופתאום, תוך כמה דקות, מצאתי את עצמי מוקף ילדים שביקשו גם להשתתף בפעילות והורים שחשבו שאני עושה חוג. זה החמיא לי והבנתי שיש לי פוטנציאל ויכולת לעבוד עם ילדים.

“אז הבן הגדול שלי הגיע לגיל 4 וביקש יום הולדת עם ספיידר-מן הגיבור-על שהוא הכי אהב. החלטתי להגשים לו את החלום, הזמנתי תחפושת של ספיידר-מן מהאינטרנט

וביום ההולדת שלו, עשיתי לו הפתעה. הגעתי מחופש לדמות שהוא הכי אוהב, עשיתי כל מיני פעלולים ותנועות של ספיידר-מן והפעלתי את החברים שלו. היה ממש מוצלח. גם ההורים נדהמו מהקטע שהילדים שלהם היו מרותקים. גיליתי שיש לי סבלנות ואהבה גדולה לשמח ולהפעיל ילדים.

“לאחר כמה חודשים, ביקשה ממני חברה של אשתי לעשות הפעלת כדורגל לבן שלה, ביום ההולדת שלו. בהתחלה היססתי, כי לא היה לי ניסיון בתחום, אבל היה לי את האומץ לקפוץ למים העמוקים ולעשות את הצעד שלימים יהפוך אותי למי שאני היום. הייתה הצלחה גדולה, אגב ועד היום, הילד לא מוותר וחוגג אתי שנה שלישית ברציפות את יום ההולדת שלו.

“לחגוג יום הולדת לילדים זה מקצוע מחייב עם המון כיף, ריגוש ואחריות. החום והאהבה שהילדים נותנים זה הסיפוק הכי גדול ואין מתנה גדולה מזה.

“בשלוש השנים האחרונות, נכנסתי גם לעולם המופלא של הקסמים וברוך השם, זכיתי לעבוד במקצוע שאני אוהב וכרגע, אני משקיע את מלוא המרץ והאנרגיה בדמות החדשה שלי שנקראת ‘קליק הקוסם המדליק’. השקעתי במעצב תלבושות, ציוד מקצועי, תפאורה, קסמים ואביזרים יקרים, שמתחדשים כל הזמן, גלויות ושיר נושא לדמות, שיצא בקרוב.

“אשתי דבורה היא הכוח המניע ומנהלת את העניינים ולפעמים היא גם מסכימה להצטרף אליי ואנחנו מופיעים יחד בהרבה מקומות ברחבי הארץ ועושים גם אירועים כתרומה.

אנחנו הכי אוהבים ולשמח את ילדי יום ההולדת ביום שהכי מיוחד להם בשנה, ביחד עם כל המשפחה והחברים”.

איך נראה יום שישי שלך?

“‘יום שישי הגיע ומה טוב חלקי’. היום שאני הכי מחכה לו בשבוע הוא יום שישי. לקום בבוקר, לשתות קפה עם הילדים והאישה ברוגע, ואז זה מתחיל…

טקס הפיזור המסורתי בבתי הספר והגנים, אדל הקטנה לא מוותרת לי על הכנת חלת השבת בגן והמשחק עם אבא ומסבירה לילדים שעכשיו אבא רק שלה.

“לאחר מכן, מזדרז לתפילת שחרית, עושה השלמות, קונה חלות, סלטים, חטיפים וגלידה מפנקת שהילדים אוהבים, לכבוד שבת. קונה פרסים והפתעות לילדי התהלים המתוקים של קצרין, שמחכים כל כך לשבת.

“מגיע הביתה ושם שירי שבת ונוסטלגיה, רק ככה אני נכנס לאווירה ואז פורס מפה לבנה על השולחן, מכין את הנרות לדבורה ודואג לעזור במה שצריך.

“כשהשבת נכנסת, אני והילדים צועדים לבית הכנסת לבושים חגיגית”.

כבש ותינזיה

מה כוללת ארוחת השבת שלכם?

“ארוחת השבת כוללת קודם כול סלטים והרבה, במיוחד חיים, דג סלמון/פילה אמנון (תלוי במצב הרוח) עם רוטב מרוקאי ומנה עיקרית של עוף ותפו”א אפויים/פרגית בתנור, או צלי בקר.

“דבורה, שתהיה בריאה, יתברכו ידיה והיא יודעת להכין לנו בדיוק את מה שאנחנו אוהבים”.

מאכל אהוב במיוחד?

“המאכל האהוב עליי במיוחד זה תבשיל הכבש ותינזיה של דבורה. אליפות!”.

איך נראה שולחן השבת שלכם?

“המשפט ‘למה לא כל יום שבת?’ מסכם את שולחן השבת שלנו, שמתחיל במזמור ‘שלום עליכם’ וכמובן ‘אשת חיל’ וכל הילדים קמים ושרים בקול. לאחר מכן, הם באים לקבל ברכה מאתנו ההורים ומנשקים את ידינו, אותי זה מאוד מרגש.

“כמובן, עושים קידוש וכל אחד אומר דבר תורה שלמד מהפרשה ואז מגיע החלק המרכזי בעיניי – זמירות השבת, הפיוטים הישנים והטובים”.

עיתונים, או ספרים בשבת?

“בשבת, אנחנו מעדיפים לא לערבב קודש עם חול ואוהבים לקרוא עלוני קודש של הדברות בעיקר ותהלים”.

מה הכי כיפי בשבת שלך?

“מעבר לכך שהשבת היא מצווה חשובה, יש בה הרבה מעבר לזה. היא מלכדת אותנו כמשפחה. מבחינתי, זה הדבר שהכי כיפי.

“הסעודות, הזמירות, הביחד, הצחוקים בשולחן, המפגש המשפחתי, המסורת,

התהלים לילדים, זמן האיכות עם בורא עולם והמשפחה שלך, הניתוק מהעולם החומרי והפלאפונים – זה פשוט נפלא”.

עם מי היית רוצה לשבת בשולחן שבת?

“עם שני אנשים, שכבר לא אתנו ומאוד חסרים לנו: אבא שלי ז”ל שלא זכה להכיר את הנכדים שלו וסבתא של אשתי, שהיא קרויה על שמה”.

מה עושה בשעות הפנאי?

“בשעות הפנאי, כשאין הפעלות ומופעים, אני משתדל להשלים זמן איכות עם הילדים שלי, בעיקר. מנסה כמה שיותר להיות חלק מהחיים שלהם”.

מה לא יודעים עליך?

“לא כולם יודעים עליי שאני חולה על כדורגל. וגם מדריך כדורגל מוסמך”.

מה אתה הכי אוהב בגולן?

“את הרוגע, השקט, הפסטורליה, מזג האוויר הנעים, הנחלים והמעיינות, שזורמים לנו ליד הבית, פינות החמד וכל הצמחייה מסביב, ממש גן עדן לגדל בו את הילדים. את הקהילה בקצרין שהיא מאוד משפחתית, תומכת ומפרגנת, במיוחד הילדים שפוגשים אותי בעיר. רגב ודבורה מ’אדלולדת’ הפכו לחברים של כל ילדי קצרין והם חלק בלתי נפרד מאתנו, אנחנו תמיד שמחים לפגוש ולשמח אותם”.

מהו החלום שלך?

“לפרוש כנפיים ולהגיע הכי רחוק שאפשר בתחום הילדים, להמשיך לעבוד במה שאני אוהב וכמובן, להמשיך לשמוח ולשמח אחרים”.

מה אתה מאחל לעצמך?

“אני מאחל לעצמי ולבני משפחתי קודם כול בריאות, כל השאר זה בונוס.

מאחל לעצמי שנה של עשייה, מעשים טובים, התחדשות והצלחה בעסק ובמופעים של ‘קליק הקוסם’ והכי חשוב – להמשיך לאהוב את מה שאני עושה ולעשות את מה שאני אוהב וזה לשמח ילדים”.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?