עובדי “רמה שרותי תחבורה” – הסכם קיבוצי

בתום שנה של משא ומתן, חתמה ההסתדרות בימים אלה על הסכם קיבוצי מיוחד עם חברת רמה שרותי תחבורה, המסדיר את זכויות העובדים ותנאי העסקתם בחברה. בנוסף חתמו הוועד וההנהלה על תקנון משמעת המסדיר את נהלי העבודה בחברה


 

מני ביטון 12.10.13


 

ההסתדרות חתמה על הסכם קיבוצי מיוחד עם חברת רמה שרותי תחבורה, החברה המבצעת קווי תחבורה ציבורית ברמת הגולן והסביבה. המשא ומתן החל לפני כשנה ונחתם בטקס צנוע שהתקיים במשרדי החברה בנוכחות כל המעורבים, והבעלים של מאיה טורס מר סרוסי שהוא גם הזכיין שמפעיל את חברת רמה ונתן את ברכתו ותמיכתו בהסכם.

ההסכם שנחתם מעניק לעובדים בעלי ותק של 18 חודשים תוספת של עד 186 ש”ח בחודש. היקף משרתו של נהג לא יפחת מ- 150 שעות חודשיות, ופרט לשכר הקבוע יקבלו הנהגים תשלום של 1.5% ממכירת כרטיסים וזאת הודות למר יגאל אמיר יו”ר החברה הכלכלית במוא”ז גולן. בנוסף יקבלו העובדים מענק חודשי בתנאי שלא יעברו עבירות ואו תלונות, תשלום זמן להכנת הרכב ונקיונו, הענקת קרן השתלמות לאחר 48 חודשי עבודה, פנסיה מקיפה בשיעור 19.83% מהיום הראשון לעבודתם בחברה, וכן תשלום שעות המתנה ופיצול. בנוסף להסכם הקיבוצי חתמו הוועד וההנהלה על תקנון משמעת המסדיר את נהלי העבודה בחברה.

מני ביטון, מהסתדרות גולן במרחב כנרת: “התארגנות עובדים והקמת ועד תורמת להסדרת יחסי עבודה בין ההנהלה לעובדים, ובזאת הוסדרו זכויות העובדים ותנאי העסקתם במסגרת ההסכם הקיבוצי. אישית אני מאוד שמח שלאחר כשנה של עבודה משותפת עם ההנהלה וועד העובדים, הגענו בסופו של דבר להסכם עבודה קיבוצי, ומודה במיוחד לוועד העובדים ומנכ”ל החברה.”

יו”ר ההסתדרות במרחב כנרת עו”ד אבי גבאי בירך על חתימת ההסכם המסדיר את יחסי העבודה בחברה לשביעות רצון שני הצדדים ומודה לכל העושים במלאכה, למני ביטון נציג ההסתדרות בגולן לחברי ועד העובדים ולנציגי ההנהלה והבעלים שהיו שותפים מלאים להסכם ראשון בחברה. עו”ד גבאי ציין כי ההסתדרות במרחב כנרת תמשיך ותשקוד לארגן מקומות עבודה נוספים ברמת הגולן ולהסדיר את יחסי העבודה באמצעות הסכמי עבודה קיבוציים לרווחת העובדים.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?