סדנת “המוסכניק הצעיר” ב”גשר גולן”

“גשר גולן” פותחת את עולם המוסך בפני הדור הצעיר בסדנת “המוסכניק הצעיר”. פעילות חווייתית ומהנה לחופש הגדול


דנה הראל

“גשר גולן” הוא אחד ממתחמי הרכב המתקדמים ביותר בכל הקשור לענף הרכב ומעסיק עובדים רבים מרמת הגולן. כאשר אומרים על “גשר גולן” שהם משפחה אחת חמה וגדולה, מתכוונים למה חרוט על החזון שלהם – השאיפה להיות חלק משפיע, מלמד ומעניק לטובת הקהילה מסביב. אז מה יותר טוב מלימוד מהנה וגם פתרון לתעסוקה חווייתית לחופש הגדול?

-9.7, התקיימה לראשונה ב”גשר גולן”, סדנה ייחודית – “המוסכניק הצעיר”. לסדנה זו, הגיעו כעשרים וחמישה ילדים, בליווי הוריהם. במהלך הסדנה, ביקרו הילדים בכל מחלקות המוסך, הקשיבו קשב רב ולמדו מאנשי המקצוע השונים על כל אחת מן המחלקות. המשתתפים המתוקים שאלו, חקרו, התעניינו ואף היו כאלה שהודיעו לנו חגיגית שנוספה להם תשובה נוספת לשאלה: מה תרצה להיות כשתהיה גדול?
אם תהיתם, אז כן, גם הרבה מההורים המלווים יצאו עם מידע חדש ומרענן לגבי עולם הרכב.

בכל אחת מהמחלקות, לקחו המשתתפים חלק פעיל. כל כך פעיל, עד שמי שצפה מהצד יכול היה לראות מספר ידיים מקצועיות בסדנת הצבע. הם צבעו חלקים של כלי רכב, כמובן עם מסיכה חבושה על פניהם, ביצעו הברגה של אומים וברגים בראש מנוע, עבודת פחחות, הורדה והעלאה של מכוניות על הליפט ועוד.

מ”גשר גולן” נמסר: “ניכר שזו הייתה חוויה נהדרת עבור הילדים וההורים וגם עבור צוות המוסך ונקווה שזוהי תחילה של מסורת נפלאה”.

בסיום הסדנה המרתקת, קיבלו כל אחד ואחת מן המשתתפים תעודה על השתתפות בסדנה והפתעה קרירה ומתוקה על מקל, הרי איך אפשר בלי ארטיק בימים חמים אלו.

עוד שלוש סדנאות בתכנון. לסדנה הקרובה, ב-23.7, ההרשמה נסגרה. ניתן להצטרף עדיין לסדנאות שתתקיימנה ב-30.7 וב-6.8. הסדנה מרתקת, מלמדת, מעצימה וחווייתית, גם להורה וגם לילד.

עוד נמסר לנו מהנהלת “גשר גולן”: “זוהי זכות גדולה עבורנו לקחת חלק משפיע וחיובי בחיי הקהילה. החזון של ‘גשר גולן’ – להוות משפחה אחת גדולה עבור הלקוחות שלה – לא נגמר רק בהענקת כלל הפתרונות לרכב, אלא גם בהשפעה ישירה וחיובית לקהילה מסביב, מתוך תחושת מחויבות ורצון גדול להעניק ככל שניתן”.

 

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?