נעים להכיר – “מרכז צעירים” קצרין

תפקידו של “מרכז הצעירים” הוא לתת מענה לצעירים בקצרין, העומדים בפני צמתים וקבלת החלטות, אשר משפיעות באופן ישיר על אופי חייהם


ודאי יצא לכם לשמוע בזמן האחרון על “מרכז הצעירים” המתחדש, בקצרין. תפקידו של “מרכז הצעירים” הוא לתת מענה לצעירים בגילאי 18-45 בקצרין, תקופה שבה הצעירים עומדים בפני צמתים וקבלת החלטות, אשר משפיעות באופן ישיר על אופי חייהם בגיבוש הזהות האישית, המקצועית, הכלכלית והמשפחתית. “מרכז הצעירים” ממנף צעירים באופן שיוכלו לצלוח תקופה זאת בחייהם, על ידי מתן מענה מערכתי וממוסד עבורם. מעבר לכך, המרכז מכיר בחשיבותם של צעירים אלה, אשר בהווה ובעתיד משמשים וישמשו כבעלי תפקידי מפתח ברמה החברתית והקהילתית.

צוות “מרכז הצעירים” פועל כחלק ממתנ”ס קצרין וכולל מנהלת וצוות מקצועי האמונים על מספר תחומי ליבה: הנגשת השכלה גבוהה, תעסוקה לצעירים, עצמאות כלכלית, הורות צעירה, מנהיגות צעירה, מעורבות חברתית, תרבות ופנאי. לקהלי היעד ממוקדים: חיילים משוחררים, סטודנטים, הורים צעירים, מחפשי עבודה, מחפשי דיור, עולים ועוד.

ב”מרכז הצעירים” פועלים ארבעה בעלי תפקידים: מנהלת “מרכז הצעירים”, רכזת השכלה ותעסוקה, רכזת צמיחה דמוגרפית ורכז מעורבות חברתית. ניתן לפנות לכל אחד מהם ובכל שאלה, בדרכי התקשורת המצורפים.

מנהלת “מרכז הצעירים”, מירב מערבי שני: “‘מרכז צעירים’ קצרין הוא מרכז ולב פעילות חברתית ותעסוקתית. כיום, אנחנו מהווים מרכז לתרבות צעירים ופעילויות חברתיות רבות. בנוסף, אנו מציעים מגוון של פתרונות תעסוקה לצעירים”

חלל עבודה חדיש

אם תהיתם מה קרה וקורה עם מבנה בית הספר “גמלא” הישן, ברחוב דבורנית, זה המקום לספר. בית הספר עובר שדרוג ושיפוץ, על מנת להיות “מרכז הצעירים” ולהוות עוגן מתחדש וצעיר בשכונות הוותיקות. זה המקום שבו יוקמו כיתות לימוד, משרדים ו-open space חדש, חדיש ומחודש, אשר מיועד ליזמים צעירים הזקוקים לחלל עבודה, HUB , בעלות סמלית ולבעלי מקצועות על-גיאוגרפיים. “מרכז הצעירים” ייתן מענה לצורך משותף והוא חלל עבודה עם כלל השירותים הנדרשים.

בנוסף להיותו אבן שואבת ליזמים צעירים ובעלי עסקים, “מרכז הצעירים” מהווה מרכז לפעילות חברתית צעירה.

מנהלת “מרכז הצעירים”, מירב מערבי שני: “‘מרכז צעירים’ קצרין הוא מרכז ולב פעילות חברתית ותעסוקתית. כיום, אנחנו מהווים מרכז לתרבות צעירים ופעילויות חברתיות רבות. בנוסף, אנו מציעים מגוון של פתרונות תעסוקה לצעירים הכוללים: קליטה וליווי משפחות חדשות, הכוונה תעסוקתית, קורסים מקצועיים וחברתיים והכוונת חיילים משוחררים. השאיפה שלנו היא צמיחה תמידית ומתן עזרה ופתרון לכל צעיר שיבקש”.

כחלק מהתחדשות המרכז וכהבנה של אופי המקום שהנו מרחב גיאוגרפי מרוחק ופריפריאלי, הוחלט להתמקד בקורסים על-גיאוגרפיים. כלומר, קורסים שאינם מחייבים את העוסק בהם לשבת במקום מיוחד במרכז הארץ, אלא יכולת לתפעל את העסק מהבית ויצירת פתרון החוצה את גבולות המקום והזמן.

כשנשאלת השאלה, מהן השאיפות לעתיד, עונה מירב ללא מצמוץ: “כצעירה שגדלה בקצרין וחוותה את בגרותה בעיר, אני רוצה ליצור עניין לצעירים. כלומר, יצירת כפר סטודנטים, תוך שיתוף פעולה מלא עם המכללות בסביבה, יצירת חיי תרבות וחברה לצעירים בגילאים המתאימים, הכוללים מקום בילוי בשעות הערב והלילה, פיתוח מנהיגות צעירה, חיי קהילה, תחושת שייכות וסיפוק לכולם ומכולם”.

 

דרכי תקשורת:

מייל: young@katsrin.gmail.com

מירב שני: young@katsrin.matnasim.co.il

 

אפריל 2024

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
אירועים שיתקיימו ב 1st אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd אפריל
אירועים שיתקיימו ב 3rd אפריל
אירועים שיתקיימו ב 4th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 5th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 6th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th אפריל
אירועים שיתקיימו ב 10th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 15th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 16th אפריל
אירועים שיתקיימו ב 17th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 21st אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 26th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 28th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th אפריל
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?