נוער איכותי גדל במתנ”ס קצרין

 תחיה גולן, תלמידת י”ב באולפנית טבריה ותושבת קצרין, היא כלת פרס שר החינוך לנוער מתנדב במחוז צפון. תחיה פעילה בחלוקת מזון לנזקקים ניצולי השואה, במועדונית צרכים מיוחדים במתנ”ס, ובמועצת הנוער שם היא משמשת כיו”ר המועצה


 

בשבוע שעבר קיבלה תחיה גולן נת פרס שר החינוך לנוער מתנדב ע”ש אלעד ריבן ז”ל במחוז צפון של משרד החינוך. יחידת הנוער במתנ”ס קצרין בחרה להגיש את תחיה כמועמדת לאחר שנמצאה ראויה לאור היותה מתנדבת פעילה. תחיה הינה תלמידת י”ב באולפנית טבריה וגרה בקצרין, פועלת עם ניצולי שואה באיסוף וחלוקת מזון לנזקקים שבניהם, ודואגת למשלוחי חבילות לחיילי צה”ל המשרתים בגולן. במהלך השבוע תחיה פעילה במועדונית צרכים מיוחדים במתנ”ס ומדריכה בבני עקיבא מכיתה י’, יחד עם ניהול פרויקטים כמו בנייה ותכנון של מחנה קיץ מיוחד לילדים בעלי צרכים מיוחדים. עם כל זאת, זו השנה השנייה בה היא מתנדבת במועצת הנוער וכיום משמשת כיושבת ראש המועצה. מירב שני, מנהלת יחידת הנוער: “אני גאה בנוער שלנו וגאה בתחיה, מצאתי לנכון להגיש את תחיה כמועמדת ראויה היות והיא במשך 3 שנים ויותר מתנדבת בקצרין בתחומים רבים, ולא פחות חשוב כיאה לתחיה היא עושה זאת בשקט, בענווה ובצניעות יתרה”.

הטקס לקבלת הפרס התקיים בבית שאן, בוועידה המחוזית של מועצות התלמידים הנוער ויחד עם תחיה נסעו נציגי מועצת הנוער של קצרין על מנת לייצג אותנו בכבוד במפגש המחוזי.

מועצת הנוער של קצרין מונה כ-10 בני נוער דתיים וחילוניים אשר מייצגים את בני הנוער ברשות, ונציגיה הם: תחיה גולן, אדית ברנט, טל מדלסי, קדם כהן, אליה ינאי, אוריה שכטר, אוריאל גולדפיגן, מירי ורינה גוברגריץ.

על מנת להעלות את המודעות של המועצה בקרב בני הנוער בקצרין, בשבוע שעבר הם בנו ותכננו ערב יוצא מן נכלל לבני הנוער. הערב כלל ארוחת ערב פרי יצרתם, סבב הכרות ומשחק עם האפליקציה KAHOOT שבו בני הנוער למדו ידע כללי על קצרין. הייתה נוכחות יפה של בני נוער. האווירה הייתה קסומה ונעימה וכיף היה לראות כיצד הם מנהלים את עצמם ואת הערב ביד רמה.

מיד אחרי חג הפסח מועצת הנוער תשתתף בדיון רשותי אשר מטרתו תכנון פעילות הקיץ לבני הנוער. מירב שני, מנהלת יחידת הנוער: “אני שמה דגש רב על שיתוף ומעורבות מועצת הנוער בדיונים הקשורים לבניית תכניות תרבות ופנאי למען בני הנוער, הלא אם הם לא יודעים מה טוב בשבילם אז מי כן? אני חושבת שחשוב וראוי לשמוע את דעתם ולתת להם מקום לתכנן ואף להוציא לפועל בעצמם את הפעילויות למען בני הנוער ולמענם”.

 


SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
אירועים שיתקיימו ב 30th אפריל
אירועים שיתקיימו ב 1st מאי
אירועים שיתקיימו ב 2nd מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 6th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 10th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th מאי
אירועים שיתקיימו ב 16th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 17th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 26th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 31st מאי
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?