“מרכז צעירים” החדש במבנה גמלא הישן

המבנה הישן של ביה”ס “גמלא”, ברחוב דבורנית, עומד להפוך ל”מרכז צעירים” החדש. במקום יוקמו כיתות לימוד, משרדים ו-open space, שמיועד ליזמים צעירים


אם תהיתם מה קרה וקורה עם מבנה בית הספר “גמלא” הישן, ברחוב דבורנית, זה המקום לספר. בית הספר עובר שדרוג ושיפוץ, על מנת להיות “מרכז הצעירים” ולהוות עוגן מתחדש וצעיר בשכונות הוותיקות.

במקום יוקמו כיתות לימוד, משרדים ו-open space חדש, חדיש ומחודש, אשר מיועד ליזמים צעירים הזקוקים לחלל עבודה, HUB, בעלות סמלית ולבעלי מקצועות על-גיאוגרפיים. “מרכז הצעירים” ייתן מענה לצורך משותף והוא חלל עבודה עם כלל השירותים הנדרשים.

בנוסף להיותו אבן שואבת ליזמים צעירים ובעלי עסקים, “מרכז הצעירים” מהווה מרכז לפעילות חברתית צעירה.

כחלק מהתחדשות המרכז וכהבנה של אופי המקום, שהנו מרחב גיאוגרפי מרוחק ופריפריאלי, הוחלט להתמקד בקורסים על-גיאוגרפיים. כלומר, קורסים שאינם מחייבים את העוסק בהם לשבת במקום מיוחד במרכז הארץ, אלא יכולת לתפעל את העסק מהבית ויצירת פתרון החוצה את גבולות המקום והזמן.

צוות “מרכז הצעירים” פועל כחלק ממתנ”ס קצרין וכולל מנהלת וצוות מקצועי, האמונים על מספר תחומי ליבה: הנגשת השכלה גבוהה, תעסוקה לצעירים, עצמאות כלכלית, הורות צעירה, מנהיגות צעירה, מעורבות חברתית, תרבות ופנאי. כל זה, לקהלי היעד הממוקדים: חיילים משוחררים, סטודנטים, הורים צעירים, מחפשי עבודה, מחפשי דיור ועולים.

דרכי תקשורת:

מייל: young@katsrin.gmail.com

מירב שני: young@katsrin.matnasim.co.il

 

 

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?