חוגגים חנוכה בקייטנה

במהלך חג חנוכה, פעלו ביישובי הגולן קייטנות לילדי כיתות א‘-ב‘, בהובלת מחלקת הילדים והנוער של המרכז הקהילתי גולן


כאשר אנו בפעילות רגילה (לא בעת הקורונה) פועלת תכניתניצנים“, של משרד החינוך, בחופשות החגים ומיועדת לילדי כיתות א‘-ג‘. השנה, בשל הקורונה, הציב משרד החינוך את ילדי א‘-בבקדמת הבמה ואִפשר קיום קייטנות כדי לשמור על המסגרת של הפעילות הקהילתית, שהכרחית לילדים בגיל זה.

אצלנו, בגולן, מתוך רצון לשמור על בריאות הילדים והקפסולה היישובית, התנהלו הקייטנות ב-21 יישוביםאודם, אורטל, אלרום, אפיק, בני יהודה, גבעת יואב, גשור, חדנס, יונתן, כפר חרוב, מבוא חמה, מיצר, מעלה גמלא, מרום גולן, נאות גולן, נטור, עין זיוון, קדמת צבי, קלע אלון, רמות ושעל. נבנתה תכנית המשלבת פעילויות הפגה והנאה, עם ערכים ולמידה, תוך שמירה והקפדה על הנחיות משרד הבריאות. צוותי החינוך החברתי, שהובילו את הקייטנות ביישובים, עשו כל שאפשר, במהירות וביעילות, על מנת שיוכלו להפעיל את הקייטנות ביישוב בטווח הזמן שהיה. הפעילות הייתה מגוונת מאוד, קול צהלות וחיוכי הילדים, אותם ראו הצוותים בשטח שמחו את כולנו. זו העת לומר תודה גדולה למנהלי החינוך ולמדריכים, שעבדו ועמלו על שלל הפעילויות.

בעזרת תכניתבית ספר של החופש הגדול‘, של משרד החינוך וקול קוראשל מחלקת הילדים והנוער, ניתן לקיים פעילות מותאמת, חינוכית וערכית במערכות החינוך ביישוביםיישר כוח והמשך עשייה“, אמר מנהל מחלקת הילדים והנוער, ירון קמרינסקי.

רינת אלף, רכזת הקייטנות בגולן: “ברצוני להודות למשרד החינוך על התמיכה, הליווי והזמינות באישור הקייטנות. לדר אורלי ירוסלבסקי, מפקחת רשותית באגף החינוך ובעיקר לצוותי החינוך, על הגמישות והיכולת המופלאה לעשות כל מה שנדרש, לעתים, בלוחות זמנים בלתי אפשריים. אתם אלה שנותנים לעבודה שלנו את המשמעות האמתית. אז שובתודה רבה רבה לכם! בזכותכם, כיף להיות ילד בגולן“.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?