גלילeast

קול קוראלמנהיגים בכירים למחזור אשל תכנית הדגל של הגליל המזרחי: גלילeast. התכנית פותחה במטרה למקסם את נכסי האזור ולהוביל לעלייה ברמת החיים של כולנו, מתוך אמון ואחריות משותפת


לגליל המזרחי יש נכסים משמעותיים שיכולים וצריכים להיות מנועי צמיחה אזוריים. לראשונה במרחב, מוקמת תכנית מנהיגות אזורית, רבמגזרית ובלעדית לתושבי האשכול, שתוביל את האזור להתחדשות וצמיחה.

גלילeast היא תכנית למנהיגים בכירים, שרואים את עצמם חלק ממובילי השינוי ומגבשי התפיסה והעשייה האזורית, שפותחה במטרה למקסם את נכסי האזור ולהוביל לעלייה ברמת החיים של כולנו, מתוך אמון ואחריות משותפת.

על מנת להבטיח את הצלחתה של תכנית דגל זו, חברו יחד מספר שותפים: אשכול גליל מזרחי, קרןרודברג“, קרןביחד“, מכללת תלחי ופדרציית ונקובר.
יור אשכול גליל מזרחי, בני בןמובחר, ראשי הרשויות ולצדם האקדמיה, המגזר העסקי והפילנתרופיה, רואים חשיבות גדולה בפיתוח המנהיגות האזורית והמקומית, חיזוק שיתופי הפעולה והגדלת האמון ההדדי בין כל השותפים במרחב, לצורך קידום האזור.

בראש התכנית, עומדת מיכל רייקין, יזמית עתירת ניסיון בהקמה והובלה של תכניות מנהיגות מצליחות ברמה הארצית. כמי שעוסקת שנים בפיתוח מנהיגות ובפיתוח אזורי, לרייקין (58, תושבת קדמת צבי) היה חלום רבשנים להקים באזורנו תכנית שכזו.

מובילת התכנית, מיכל רייקין: יש לנו פה, בפעם הראשונה, תכנית מנהיגות באיכות הכשרה מהשורה הראשונה, שמעבר לפיתוח האישי, כוללת תפיסה חדשנית של פיתוח אזורי ומשתמשת בכלים הכי מקצועיים שיש, כולל סיור לימודי בחול

רייקין, שבעברה שימשה כסגנית ראש המועצה האזורית גולן ואף הייתה שותפה להקמתו של האשכול, משתפת: “חלמתי על תכנית שתחבר בין מנהיגות לאזוריות, מתוך ההבנה שהאתגרים של האזור כל כך גדולים, שרק התארגנות ופעולה אזורית משותפת תאפשר לנו להתמודד אתם ולממש את הפוטנציאל העצום שיש כאן. יש לנו פה, בפעם הראשונה, תכנית מנהיגות באיכות הכשרה מהשורה הראשונה, שמעבר לפיתוח האישי, כוללת תפיסה חדשנית של פיתוח אזורי ומשתמשת בכלים הכי מקצועיים שיש, כולל סיור לימודי בחול“.

מודל ההכשרה השנתי

ההכשרה תתפרש לאורך שנה, החל מספטמבר 2023 ותכלול 18 ימי לימוד בארץ ושבוע לימודים בוונקובר, קנדהמשתתפי התכנית ירכשו ידע וכלים רלוונטיים לעשייה המקצועית והאזורית ויעסקו בשאלות זהות מהותיות להתפתחות אישית, מקצועית ואזורית.

נושאי הליבה של התכנית:

  • אזוריותכתכנית הראשונה בישראל שמותאמת אזורית, היא תעסוק בפיתוח אחריות אזורית משותפת ותכלול העמקה משמעותית באתגרי האזור שלנו. התכנית תיגע בעצבים הרגישים, במתחים בין הקהילות, לא תטשטש אותם ותבנה שותפות שתאפשר לאזור להתמודד עמם דרך שיתופי פעולה.
  • מנהיגותהתכנית תעסוק בהעמקה במיומנויות הנדרשות לפיתוח ודיוק הפעולה המנהיגותית בזירת השטח בה כל אחד מהעמיתים פועל. המשתתפים ייחשפו לגישות שונות ויקבלו השראה מפעילויות מנהיגותיות בארץ ובעולם וממגוון מגזרים.
  • רשת  של בוגריםתיבנה רשת של אנשי מקצוע שיש ביניהם אמון ורצון לפעול יחד, תהליך שיימשך שנים רבות קדימה. הרשת, שתתחיל לפעול בתום מחזור ההכשרה הראשון, היא חלק אינטגרלי מהתכנית ויושקעו בה משאבים רבים, בתמיכה בחברי הרשת ובפעולות ובמיזמים שהם ירצו לקדם באזור

את מי אנחנו מחפשים?

מובילי שינוי בכירים, שגרים ופועלים בגליל המזרחי מכל המגזרים: עסקי, אזרחי, רשויות מקומיות, אקדמיה ועוד. מטרתהעל היא בניית רשת אזורית של מקצוענים, שיובילו שינוי צפוני אמתי ולכן המיקוד הנו באיתור וגיוס עמיתים מעמדות השפעה אזוריות, שיחד יהוו ייצוג מלא ורחב של האזור, על כל הרשויות באשכול גליל מזרחי: צפת, קריית שמונה, חצור הגלילית, קצרין, מבואות החרמון, מרום הגליל, הגליל העליון, הגולן, מגדל שמס, מסעדה, ראש פינה, יסוד המעלה, בוקעתא, רגר, עין קיניה, טובאזנגריה, גוש חלב, מטולה.

הצלחת התכנית היא הצלחת האזורבניית רשת אזורית משמעותית של מובילי שינוי בגליל המזרחי שתפעל באזור ותמנף אותו.

להרשמה לתכנית: יש ללחוץ כאן
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd1XQ2oEE0h1T2ZCiZJp7gQMBvCDg8wSUqERQTIGUtaZ53rfQ/viewform

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
אירועים שיתקיימו ב 27th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 29th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 1st מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 5th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 6th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 8th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 10th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 15th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 16th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 17th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 21st מרץ
אירועים שיתקיימו ב 22nd מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd מרץ
אירועים שיתקיימו ב 24th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th מרץ
אירועים שיתקיימו ב 26th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 28th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 31st מרץ
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd אפריל

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?