ברדיו שלי

יש לי איזה חלום לפתוח תחנת רדיו, או טלוויזיה שמשדרת רק חדשות טובות. כל מהדורות החדשות ייפתחו ב”תודה”, “סליחה” ואהבה ובסיפורים של עשיית טוב וחסד

יש לי איזה חלום לפתוח תחנת רדיו, או טלוויזיה שמשדרת רק חדשות טובות. אני לא בטוחה שהקול שלי רדיופוני מספיק, אבל אומרים שיש לזה פתרונות… ממש בא לי שתהיה תחנה שכזאת, כי בזמן האחרון החדשות קשות לשמיעה וצפייה ויש לי מין הרגשה שאולי זה בכלל משהו שמלמדים בבית ספר לתקשורת, שכדי למשוך את קהל המאזינים צריך להבליט את הרע, את הסיפורים קשים, את המחלוקות, את השנאה, את המגזריות ואי ההסכמות… גל חום של 50 מעלות, אנשים מתים, ילדים טובעים, הפגנות, מריבות, שנאת אחים ועוד מלא… אני חושבת שהציבור מחפש חדשות טובות. 

ברדיו שלי, אפתח את הבוקר ב”מודה אני”, לה’, שהחזיר נשמתי בחמלה רבה. לאורך כל היום, יהיו שירים אופטימיים והשידור יתחיל עם בוקר טוב, השמש זורחת, הציפורים מצייצות, בכנרת עשרות אנשים עושים סאפ, סירות דייגים והאנשים שמחים. אני שותה את הקפה שלי בנחת וחושבת על כל הטוב והחסד שיש לנו בחיים. התכניות שלי יספרו על אנשים טובים ומעשים טובים, חוויות, טיולים, אטרקציות, עגלות קפה ועוד. 

בתכנית הפתיחה, אני אספר על האנשים המופלאים במושב יונתן, אנשי חסד שמפתיעים כל פעם עם מחדש במעגלי החסד. יש לנו תופעה מידבקת בשנים האחרונות… משפחות רבות מתוך היישוב לקחו ילדים לאמנה, מתוכם שני זוגות תאומים. השבוע, קיבלנו בווטסאפ היישובי הודעה על שלושה ילדים, בני משפחה אחת, שיגעו לשתי משפחות. איזו התרגשות הייתה ביישוב לשמע הבשורה. מקסים לראות את הילדים האלו גדלים במשפחות חמות, טובות ואוהבות והקהילה מחבקת אותם באהבה ומפרסמת את נושא האמנה כדי שעוד אנשים יצטרפו. 

לפזר אהבה

מחמם את הלב לראות ולשמוע סיפורים של טוב ואהבה ואור ויש לי מין תחושה שכזאת, שהעולם צמא לטוב, לאהבה, לחיבורים, לדיבורים טובים, למחשבות טובות ולעשיית הטוב, שבעצם קיימים ותמיד, רק שבתוך כל מה שקורה, את עיקר זמן המסך בחדשות תופסים עם הסיפורים העצובים, הקשים והמבאסים. 

אישה אחת שפגשתי השבוע בבית קפה שאלה אותי אם אני דתייה, כי ראתה את הסרט לראשי, עניתי שכן. היא ביקשה רשות לשאול לאיזה מגזר אני משתייכת ובלי להתלבט הרבה עניתי שאין לי מגזר, אני חיה את חיי ואוהבת את ריבונו של עולם ואת העולם בכלל. היא חייכה אליי ואמרה שבעצם רק רצתה להגיד לי שאין לה שום דבר נגד דתיים וחשוב לה להגיד לי, ולכל דתי שהיא רואה, שהיא אוהבת את כולם ועצוב לה לראות את הקיטוב בחברה, את חוסר האחדות. היא לקחה על עצמה להסתובב ולפזר אהבה. 

ככה, בעודי נפרדת ממנה, חשבתי לעצמי שעד שאפתח את הרדיו שלי, הלוואי שממחר ייפתחו כל מהדורות החדשות ב”תודה”, “סליחה” ואהבה ובסיפורים של עשיית טוב וחסד, כדי שיהיה לנו יותר יפה ושמח, כי אין כמו לשמוע דברים טובים. 

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
אירועים שיתקיימו ב 30th אפריל
אירועים שיתקיימו ב 1st מאי
אירועים שיתקיימו ב 2nd מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 6th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 10th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th מאי
אירועים שיתקיימו ב 16th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 17th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 26th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th מאי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 31st מאי
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?