בדיקת U.S בבית

מהפכה נוספת בכללית“, בתחום האבחון הרפואי מרחוקשירות אולטרסאונד ביתי להיריון, באמצעות מכשיר חדשני, סטרט־אפ ישראלי, המתממשקלסמארטפון


כללית“, קבוצת הבריאות הגדולה בישראל, חונכת שירות אולטרסאונד ביתי להיריון. השירות החדש מאפשר לנשים הרות לבצע בביתן סריקת אולטרסאונד ולעקוב אחר התפתחות העובר בנוחות, בסביבתן הטבעית ולקבל מענה מקצועי של רופאי נשים וטכנאי אולטרסאונד, בניהול צוות המומחים המקצועי של מחלקת הנשים בבית החוליםבילינסון“, מקבוצתכללית“.

הסריקה מבוצעת באמצעות מכשיר חדשני, קטן וקומפקטי, המורכב על הסמארטפון ומאפשר לבצע באופן עצמאי סריקת אולטרסאונד לעובר. מסך הסמארטפון משמש כמסך האולטרסאונד והאישה יכולה לראות מיד את תנועות העובר שלה ואת דופק הלב שלו. סרטוני הסריקה משודרים למוקד ייעודי שלכללית“, המאויש ברופאים מומחים וטכנאי אולטרסאונד ממחלקת הנשים בבית החוליםבילינסון“, שמפענחים את סרטוני האולטרסאונד ונותנים לאשה ההרה משוב.

מנכלכללית“, פרופאהוד דודסון: “שירות האולטרסאונד הביתי להיריון יעניק למטופלות שלנו חוויית טיפול משופרת ושירות רפואי פורץ דרך בתחום הרפואה מרחוק. במיוחד בתקופת הקורונה, האולטרסאונד הביתי מאפשר לנשים הרות להימנע מביקורים שאינם הכרחיים במרפאות ולבצע בביתן בדיקה המאששת את ההתפתחות התקינה של  העובר. ‘כלליתמובילה את תחום הרפואה מרחוק, כבר למעלה מעשור ומאמצת פתרונות ופיתוחים טכנולוגיים חדשניים, המעצבים חוויית טיפול מתקדמת. שירות טכנולוגי חדשני זה מצטרף למגוון הפתרונות שכלליתמציעה למטופליה, בתחום אבחון ורפואה מרחוק, כמו מכשיר ה-‘Tyto’, שירותי האון־ליין ברפואת משפחה וילדים, רפואת עור ושירותים רבים ונוספים“.

בתקופה שקדמה להשקת המכשיר נערך בבילינסון מחקר שבמהלכו נצפו למעלה מ-1,300 סרטוני אולטרסאונד ביתיים. מניתוח הסרטונים, עלה כי האולטרסאונד הביתי מאפשר לצפות באיכות גבוהה בפעילות לבו של העובר, בתנועות העובר ובנוזל מי השפיר וכי מדובר בפתרון שימושי, בטוח ויעיל, המעניק יכולת טובה לניטור עוברים מרחוק. בניסוי שבחן את השפעת הטכנולוגיה החדשה על המטופלות, נצפתה שביעות רצון גבוהה ביותר מהשימוש וניתנו ציונים גבוהים מאוד על ההתאמה לאורח החיים ועל האפשרות לבצע את הבדיקה במקום ובזמן שנוחים למטופלת, ללא יציאה מהבית, זימון תור והמתנה.

בשלב ראשון, האולטרסאונד הביתי מתממשק למכשירי אנדרואיד ובחודשים הקרובים, יחל שירות גם במכשירי אייפון. המכשיר קיבל אישור של משרד הבריאות ושל השוק האירופי (CE) ונמצא בהליכי אישור של ה־FDA.

לקוחותכללית מושלםזכאיות לרכוש את מכשיר האולטרסאונד הביתי להיריון בהשתתפות עצמית מופחתת של 650 שח, כולל משלוח עד הבית. השירות ניתן לשימוש כבר מאמצע החודש הרביעי להיריון, משבוע 14 ומעלה. האולטרסאונד הביתי אינו מחליף את סקירת המערכות, המוקדמת או המאוחרת ואינו מחליף בדיקות היריון שגרתיות.

אפריל 2024

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
אירועים שיתקיימו ב 1st אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd אפריל
אירועים שיתקיימו ב 3rd אפריל
אירועים שיתקיימו ב 4th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 5th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 6th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th אפריל
אירועים שיתקיימו ב 10th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 15th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 16th אפריל
אירועים שיתקיימו ב 17th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th אפריל
אירועים שיתקיימו ב 20th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 21st אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd אפריל
אירועים שיתקיימו ב 23rd אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 26th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 28th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th אפריל
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th אפריל
אירועים שיתקיימו ב 1st מאי

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?