איתמר גרינברג – תערוכה חדשה בבית גבריאל

הגלריה הגדולה של בית גבריאל מארחת החודש את האמן איתמר גרינברג, המציג את עבודותיו במכירה מיוחדת. גרינברג הוא אמן בעל יכולות טכניות גבוהות בתחומי צילום רבים, וכולנו מכירים לפחות אחד מ-11 ספרי הצילום שפרסם. התערוכה תוצג עד 21/10


 

איתמר גרינברג הוא צלם מוביל, הפעיל מזה למעלה מ-30 שנה בתחומי צילום רבים. צילום אתגרי וסביבתי, צילומי טבע, צילום אורבני, צילום אווירי וצילום תת מימי. לגרינברג ארכיון ייחודי של צילומי ארץ ישראל בסטילס ובווידאו. עבודותיו מוצגות בתערוכות, מוסדות ובאוספים פרטיים וציבוריים רבים ברחבי העולם. כ-11 ספרי צילום, פרי עבודתו, יצאו לאור עד היום.

גרינברג יוצר עבור הצופה מבט מרתק. תצלומיו הייחודיים הם תוצאה של דחף, סקרנות, חיפוש תמידי, התלהבות ושבירת גבולות. עבודתו האמנותית נובעת מהמקומות השונים אליהם הוא מגיע במשימות הצילום הרבות בארץ וברחבי העולם. כאמן עם יכולות טכניות גבוהות בתנאים פיזיים קיצוניים לעיתים, האופייניים לצילום אתגרי, מקפיד גרינברג על שמירת הערכים היסודיים של הפריים הצילומי. במרכז עבודתו עומד הרצון להציע זווית שונה חדשה ומרתקת של המציאות הסובבת אותנו, ולגלות בה אמיתויות ומשמעויות רבות.

כאמן אשר נושאים אקולוגיים סביבתיים וחברתיים עומדים במרכז העשייה האמנותית שלו, יזם לגרינברג שיתופי פעולה עם אמנים בעלי שם; Spencer Tunick, אמן המייצבים האמריקני, בסדרת צילומי אוויר של 1200 ניצבים בים המלח, ו-Serge Mendjisky, אמן צרפתי רב תחומי, בסדרת עבודות של נוף אורבני-חברתי בתל אביב, ירושלים וערים אחרות. בתערוכה מוצגות עבודות משני הפרויקטים, כמו “עגינה אחרונה”, פרויקט חד-פעמי המתעד את 24 השעות האחרונות של מיכלית מזוט אל מול חופי ימה של תל אביב, עת עברה תחנת הכוח “רידינג” לתפעול ע”י גז טבעי, תמונות מהתערוכה “התחדשות”, תיעוד מרגש של נוף הכרמל לאחר השריפה של שנת 2012, וסדרת צילומי אוויר של התעוררות המחאה החברתית בתל אביב, קיץ 2011.

פתיחה: 21.9.14 התערוכה תינעל בתאריך 21.10.14. בית גבריאל, צמח.

לפרטים נוספים ויצירת קשר: איתמר גרינברג

טלפון: 054-4385849, מייל: info@itamar.co.il

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?