סוף עונת הרחצה

ברשות הכנרת מסכמים עונת רחצה: 1.5 מיליון נופשים, 1,100 טון אשפה, 14,000 רכבי נכים ו-65 ימים בהם תוגברו שירותי ההצלה


איגוד ערים כנרת ורשות הכנרת סיכמו השבוע את עונת הרחצה 2017, בישיבה מיוחדת שהתקיימה בכרי דשא, בהשתתפות כל הגורמים המקצועיים ברשות הכנרת ובמעמד יו”ר איגוד ערים כנרת וראש המועצה האזורית גולן, אלי מלכה.

מנתוני רשות הכנרת עולה כי את החופים פקדו בעונת הקיץ האחרונה כמיליון וחצי נופשים. בחופים אחדים, נרשמה לא פעם תפוסה מלאה. במהלך 65 ימים, לאורך עונת הרחצה, תוגברה פעילות שירותי ההצלה בחופים.

עוד עולה מהנתונים כי בעונה נאספו כ-1,100 טון אשפה, שפונו במערך משופר של ניקיון ופינוי אשפה. צוותי ההסברה ברשות הכנרת מדווחים כי בנוסף לירידה בכמויות האשפה, הנופשים שמרו על ניקיון החופים ומרבית האשפה נאספה מהפחים. יחידת הפיקוח והאכיפה ברשות הכנרת רשמה 44 דו”חות בנושא ניקיון, פי חמישה יותר מאשתקד. כמו כן, חלה עלייה של 40% במתן התרעות לנופשים.

נרשמה עלייה משמעותית בכמות הנופשים הנכים שפקדו את החופים, במהלך עונת הרחצה האחרונה. כ-14,000 רכבי נכים פקדו בעיקר את “שקמים” ו”חוקוק צפון”, המונגשים במלואם.

מיד עם סיומה של עונת הרחצה בחופים, נפתחו ההכנות לפתיחת עונת הרחצה הבאה, הכוללות הכרזת חופי רחצה נוספים, עבודות שיפוץ ושיקום תשתיות שונות אשר אינן מתאפשרות בתקופת הקיץ. בנוסף, נמשכות עבודות הפיתוח בחוף “דוגה” שיהפוך לחוף קמפינג וקרוואנים וכן האצת פרויקט “עיר ללא אלימות”, של המשרד לביטחון פנים, להצבת מצלמות אבטחה בחופים.

 

מידע באתר וגם- בדף הפייסבוק – “זורמים לכנרת” , כוכבית כנרת מכל טלפון נייד – 55477* www.kineret.org.il

 

 

 

 

 

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?