סוגרים שבוע בקצרין

חוזרים לבצפר – פותחים שנת לימודים מוצלחת בקצרין. כ-1200 תלמידים חזרו לספסל הלימודים, כ-100 תלמידים עלו לכיתה א’ בהתרגשות גדולה בשני בתי הספר. מסכמים את הקיץ, פותחים חוגים ומחכים לחגים

הפנינג חוגים 2023-2024

רגע לפני סוף החופש, ברביעי האחרון, התקיים הפנינג חוגים וזאת הייתה הזדמנות נהדרת להכיר את החוגים של מתנ”ס קצרין. מבחר עצום של חוגים, זה הזמן להיכנס לאתר של המתנ”ס ולהירשם לחוג. 

פרויקט “חוג לכל ילד” ממשיך גם השנה ומתרחב. השנה, כל ילדי קצרין, מגן חובה ועד לכיתה י”ב, מוזמנים לבחור לעצמם חוג. כל ילד זוכה לסבסוד של 120 ש”ח בחודש, לחוג אחד לבחירתו, לכל החוגים במתנ”ס. 

*הסבסוד אינו כולל ספורט ייצוגי תחרותי המסובסד ממילא

*מתנה לכל נרשם עד לתאריך 15.9 

*לשאלות נוספות ניתן לפנות למזכירות המתנ”ס – 04-6964111

התחלנו בחוגים

חדרי החוגים במתנ”ס שבו והתמלאו בצחוק ילדים ונוער. מגוון רחב של חוגים התחיל השבוע – מחול, ספורט, כדורגל, כדורסל, שחמט, קפוארה, רובוטיקה ועוד.

שמחים לחזור לשגרה.

יוצרים מקומיים בהשראת יאנוש קורצ’ק

ביום ראשון, התקיים טקס הפתיחה של התערוכה בהשראת יאנוש קורצ’אק. זהו סיום מדהים לקיץ מופלא של צוות מופלא והתחלת שנה חדשה.  

תודה ענקית לעדה, רכזת התרבות של המתנ”ס, שגרמה לכל הטוב התרבותי הזה להגיע לקצרין, ליו”ר העמותה של יאנוש קורצ’ק, על העבודה המשותפת, לציירי האמנות המוכשרים, למנהל המתנ”ס, גילי פורת, על האפשרות להקים דבר מופלא כזה. 

התערוכה המרשימה נמצאת בקומה השנייה של “מרכז צעירים” קצרין והיא פתוחה לקהל הרחב.

שנה טובה למתנדבים בקצרין

משיקים כוס יין ואומרים תודה, בערב הרמת כוסית למתנדבים. הערב התקיים בהובלתם של רכז המתנדבים, חיים אלטיט, עו”ס מתנדבים, מעיין אונגר ועו”ס קהילה, אביטל גולן. מעל ל-100 מתנדבים ממגוון האוכלוסייה, ותיקים, עולים צעירים ומבוגרים, הגיעו לערב שכלל כיבוד מפנק, ברכות ומופע מרתק של אמן החושים, דור אנגל.

בערב הוקרנו תודה לרות סבן, מתנדבת ותיקה אשר מנהלת  את חנות היד השנייה. לערב היו שותפים מחלקת הביטחון, בהובלת אבי לוגסי, מתנ”ס קצרין, הביטחון הקהילתי ויחידת ההתנדבות מהמחלקה לשירותים חברתיים.

שנזכה תמיד להיפגש בשמחות!

הש”ש באים

שנייה לפני שהחופש נגמר, בשבוע האחרון של אוגוסט, הגיעו לקצרין שתי קומונות חדשות של “הצופים” ו”אחריי!” ובנוסף, גרעין בנות שירות וההתרגשות עלתה באוויר.

במהלך שבוע זה, עברו ביחידת הנוער המתחדשת את שלבי ההיכרות וההכנות לקראת השנה קרובה, הכירו את בעלי התפקידים מהמתנ”ס ומהמועצה והכירו עוד קצת את קצרין והקהילה המהממת שבה. הקומונות קיימו שיחה מרתקת עם אוריה טפרברג, על ליצנות חינוכית, שנתנה השראה גדולה ובעיקר הכירו והתגבשו לקראת השנה המיוחדת. 

צוות צעיר של 30 צעירים וצעירות, שבאו לתרום ולעשות למען הקהילה ומחכים לעבודה המשותפת בשנה הקרובה. בהצלחה!

שנה טובה מהאגודה למלחמה בסרטן סניף קצרין-גולן 

השבוע, ב”מרכז צעירים” בקצרין, התקיים טקס הרמת כוסית לקראת ראש השנה, מטעם האגודה למלחמה בסרטן, סניף קצרין-גולן, בהובלתם של צוות המתנדבים. 

חולים, מחלימים, מתנדבים ונציגי האגודה, יחד עם צוותי המועצה המקומית קצרין והמועצה האזורית גולן התכנסו להרמת כוסית לשנה החדשה, להודות למיכל נאור, על סיום הובלת הסניף שנים רבות ובנוסף, לקבל בברכה את שימרית אזולאי, אשר תהיה יושבת הראש החדשה של הסניף. 

בהמשך הערב, נהנינו מהרצאה של רונית שפר סימנה – “מי אחראי על האושר שלי” ולסיום, טעמנו מפעילות יצירה והכנו אגרות ברכה, בהנחייתה של אורית סורוקה. 

בהזדמנות זו, נאחל לכולנו שנה טובה ומתוקה. שנת בריאות. שנה שיתגשמו בה משאלות לבנו לטובה.

כתבות שיכולות לעניין אותך

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?