סוגרים שבוע בקצרין

מה קורה באולם התרבות? מלא דברים – אולם התרבות בקצרין שוקק פעילויות וגם: נולדנו לשלום, למען כוחות הביטחון, ועדת אכיפה, מאבק בנגע הסמים והאלכוהול ומיגור אלימות, גמר טורניר הכדורגל של הקיץ, “שני חוויתי” ב”מרכז הצעירים”, ממשיכים להשקיע בחינוך, שיח פתוח וסבלנות, המינילנס החדש, ונדליזם בפארק המשפחה ובשורה משמחת לתושבי רובע “היובל”

פעילויות באולם התרבות בקצרין:

תערוכת חוג ציור, בהנחייתה של אולסיה קזיק, נפתחה בתחילת השבוע לתצוגה וכל התושבים מוזמנים.

ביום חמישי האחרון – סטאנדאפ באולם. האולם היה מלא מפה לפה ואפילו רשימת המתנה הייתה! ברחבת האולם, כמדי חמישי אחר הצהריים, נהנו המון ילדים מההצגה “מטוסי על” והמוזיקה של די-ג’יי פראנסוואה. 

יום שלישי, כרגיל – כל הילדים מגיעים לראות סרט!

נולדנו לשלום

קצרין, אמצע קיץ 2023, חגיגות והפנינג הצדעה לכוחות הביטחון צה”ל, מד”א, איחוד הצלה, משטרת ישראל וכיבוי אש. במופע כוחות מרשים, תזמורת צה”ל ועינת שרוף אחת, התקיים ערב הוקרה מרגש, משמח ובעל עוצמות, בחגיגה שכולה ישראליות. 

למען כוחות הביטחון

ביום שכולו הוקרה לכוחות הביטחון, יצאו המתנדבות שלנו לימ”ח מחנה “ירדן”, לרענן ציוד חירום וחידוש מלאי כשיר לחיילי צה”ל. כל הכבוד לריטה שפוטניק, רכזת הקבוצה ולמתנדבות הנהדרות והמקסימות.

ועדת אכיפה, מאבק בנגע הסמים והאלכוהול ומיגור אלימות

ועדת אכיפה, מאבק בנגע הסמים והאלכוהול ומיגור אלימות התקיימה השבוע במועצה המקומית קצרין, בהובלת הביטחון הקהילתי, בהשתתפות ראש המועצה, בעלי תפקידים, מפקד תחנת גולן וצוותו.

בוועדה עלה נושא הקיץ בתחום הסמים והאלכוהול ומיגור האלימות, בדגש על בני הנוער והמרחב הציבורי והיערכות לפתיחת השנה במוסדות החינוך.

הוצגו כל הפעולות שנעשו במהלך הקיץ למניעת התנהגויות סיכון במרחב הציבורי, הן מבחינת המתנ”ס ויחידת הנוער, המחלקה לשירותים חברתיים והמחלקה לשירותים עירוניים, פרויקט העסקת בני הנוער במועצה, פיילוט פקח וסיירות הורים, הדרכת מוגנות, יצירת מענה כולל לבני הנוער בשעות הפנאי המרובות שהיו ועדיין קיימות במהלך הקיץ. 

בנוסף, בוועדה התקיים דיון משמעותי בנוגע לכלי רכיבה ממונעים, טרקטורונים, קורקינטים, אופניים חשמליים ועוד. אנו מזכירים כי קיימים חוקים בנוגע לנהיגה על אופניים חשמליים וכי המשטרה מבצעת אכיפה בנושא. בנוסף, לצערנו, לא קיים חוק או יכולת אכיפה בכל הנוגע לטרקטורונים, מלבד אחריות הנוהג והוריו וזה המקום לבקש מכם לשמור על הילדים שלכם ועל הילדים שלנו במרחב הציבורי.

מעבר לכך, עלו הצעות לשיפור האכיפה ויכולת הניעות של כלים ממונעים אלה. נבדקת האפשרות להקצות שטח לטובת נהיגה בכלים ממונעים, תוך שמירה על כללי הבטיחות ובלי הפרעה להולכי הרכב וכלי הרכב האחרים.

המשך קיץ בטוח לכולם.

אירוע גמר טורניר הכדורגל של הקיץ

במהלך כל חופשת הקיץ, התקיים בקצרין טורניר כדורגל ילדים ונוער בסימן “משחקים הוגן -אומרים לא לאלימות”.  הטורניר הנו חלק מתכנית “מגרשים מוארים” של הרשות לביטחון קהילתי, בשיתוף עם רכז הכדורגל של מתנ”ס קצרין, במטרה לתת מענה בשעות אחה”צ והערב בחופשת הקיץ לילדים ונוער חובבי הספורט. 

השבוע, התקיים אירוע הגמר וכל המשתתפים קיבלו מדליות ובקבוקי מים והצטננו בקרטיבים. תודה לכל השותפים, לקובי בדש, רכז הספורט ולחגית אור, מדריכת המוגנות. המשך קיץ ספורטיבי ובטוח.

בשורה משמחת לתושבי רובע “היובל”

הסתיימו עבודות התשתיות בכניסה לרובע “היובל”, מכיכר המייסדים והדרך נפתחה. סעו בזהירות.

“שני חוויתי” ב”מרכז הצעירים”

ביום שני האחרון, התקיימה סדנה מרתקת על סגנונות תקשורת בזוגיות. בסדנה, למדו המשתתפים מהו סגנון התקשורת שלהם, מה סגנון התקשורת של בני משפחתם וכיצד שינויים קטנים יכולים לייצר תוצאות משמעותיות במערכת היחסים בבית.

הסדנה הועברה על ידי מיכאל יורג, מאמן לתקשורת ובשמת בוטליר, מאמנת לזוגיות.

סדנת סגנונות התקשורת היא חלק ממגוון רחב של הרצאות וסדנאות המועברות על ידי תושבי קצרין והסביבה במסגרת פרויקט “שני חוויתי”.

הפרויקט מאפשר ליזמים להעביר את הידע שלהם, לקבל חשיפה וליצור קשרים והקהילה זוכה בתוכן איכותי.

ממשיכים להשקיע בחינוך

השבוע, החלו קידוחים באולפנת קצרין-גולן. תושבי הרחובות הסמוכים, אנו מתנצלים על הרעש ואי הנוחות הזמנית. הכול לטובת תלמידות קצרין והגולן שיזכו ללמוד במבנה חדשני ומרווח.

יוצרים שיח פתוח וסבלנות

ב-2.8, התקיים ערב מדהים ומשמעותי, עם שיח פתוח וכנה, עטוף בסבלנות, סובלנות ואהבת חינם, עם זהורית ושלמה, מארגון “שב”ל”. זהורית ושלמה הגיעו אלינו במיוחד כדי לספר את סיפורם האישי, לשוחח על החיים כלהט”ב דתיים ולחזק את בני קצרין והגולן.  

ב-7.8, התקיים יום מענים אזורי לקהילה הגאה ב”מרכז צעירים” גולן, בשיתוף עם “מרכז צעירים” קצרין ו”מרכז צעירים” גליל עליון, בו נכחו ארגונים שונים מכל רחבי הארץ. הארגונים סיפקו מענה בנושאים השונים הייחודיים לקהילת הלהט”ב. היו כאן גם עו”ס להט”ב, עו”ד לענייני משפחה ולקינוח, התקיימה שיחה מרגשת עם רונית ארנפרוינד, מנכ”לית “תהל”ה”, להורים ללהט”ב. 

ומה בהמשך? בחודש אוקטובר הקרוב, יתקיים שיח פתוח לתושבי קצרין והגולן עם מאור ודניאל, רכזי הקהילה של קצרין והגולן. נספר לכם על התפקיד שלנו, נשוחח על מהותו ועל מה צפוי בהמשך הדרך, נשמע את השאלות שלכם ונענה עליהם בשמחה ובאהבה. פרטים נוספים בהמשך.

אנחנו מתרגשים מאוד ומצפים להמשיך ליצור ולחבר בין אנשים וקהילות בגולן.

התחדשנו במינילנס

קצרין התחדשה באמבולנס חשמלי זעיר, מינילנס, שיעזור למתנדבי “איחוד הצלה” להציל חיים.

רכישת הניידת היא חלק מתכנית יישובית משולבת לשמירה על הסביבה והביטחון האישי.

ונדליזם בפארק המשפחה

בשבת האחרונה, אירעו שני אירועי ונדליזם חמורים בפארק המשפחה. באירוע הראשון שני בני נוער, שזוהו במצלמות המרשתות את הפארק, צולמו שופכים צבע על הדק החדש שזה עתה הותקן ובאירוע השני, אב, שתי נשים ומספר ילדים נכנסו לפארק לאחר שאב המשפחה פירק בכוח את השער הנעול ושבר את צירו. גם אירוע זה מצולם.

אנו רואים בחומרה רבה אירועים מסוג זה ופועלים באפס סובלנות כלפי אירועים מסוג זה. הוגשו תלונות במשטרה למיצוי הדין עם העבריינים.

הפארק הוקם לרווחת התושבים והושקעו בו משאבים רבים. מצער מאוד שיש אנשים הבוחרים להשחית רכוש ציבורי הנועד לרווחת הכלל. זו אלימות לשמה ואירוע זה מטופל בהתאם.

פברואר 2024

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
אירועים שיתקיימו ב 30th ינואר
אירועים שיתקיימו ב 1st פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 5th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 6th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 10th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 15th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 16th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 17th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 20th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 21st פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd פברואר
אירועים שיתקיימו ב 23rd פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 26th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th פברואר
אירועים שיתקיימו ב 28th פברואר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th פברואר

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?