סגנית מנהל חדשה במרכז הרפואי “זיו”

דר איריס לייטרסדורף החלה את תפקידה כסגנית מנהל המרכז הרפואיזיו“, בצפת. “אני מאמינה בטיפול שוויוני, מונגש תרבותית ובהקשבה“, אמרה


דר לייטרסדורף, נשואה ואם לשניים, היא מומחית ברפואה פנימית ובמנהל רפואיאת לימודי הרפואה סיימה באוניברסיטה העברית והדסה בירושלים והיא בעלת תואר שני בניהול מערכות בריאות מבית הספר למנהל עסקים של אוניברסיטת תל אביב.
בתפקידה האחרון, הקימה וניהלה את המחלקה לבקרות על קופות החולים, בחטיבת הרפואה שבמשרד הבריאות. היא כיהנה כיור ועד הרופאים במשרד הבריאות ובמרכז הלאומי למניעת מחלות וחברת הוועד הארצי בארגון רופאי המדינה ובהסתדרות הרפואית בישראלבנוסף, היא חברת ועד האיגוד הישראלי למנהל רפואי.

דר לייטרסדורף כיהנה כעוזרת רפואית למנכל המרכז הרפואי של אוניברסיטת סטנפורד, בקליפורניה, בתחום איכות ובטיחות הטיפול, חווית המטופל, רצף הטיפול ובקרת שימושים בציוד רפואי וטכנולוגיות רפואיות ועבדה כרופאה פנימאית מומחית ומנהלת רפואית במכבישירותי בריאות, בירושלים.

דר לייטרסדורף זכתה בפרס מנכל משרד הבריאות והמועצה הלאומית ללוגיסטיקה בבריאות, למצוינות לוגיסטית במערכות בריאות, על פיתוח תוכנה אינטראקטיבית להצגה מקוונת רבתמשתתפים.

טיפול רבמקצועי ומקיף

אני שמחה ונרגשת לקראת השתלבותי בהנהלת המרכז הרפואיזיו‘”, אומרת דר איריס לייטרסדורף, “‘זיוהוא בית ומרכז למצוינות רפואית אקדמית ואנושית בגליל. אשמח ללמוד מהצוותים ולתרום מהידע והניסיון שצברתי.

אני מאמינה בטיפול שוויוני, מונגש תרבותית ובהקשבה. קרובים ללבי נושאים כמו בריאות מגדרית, קידום אורח חיים בריא, פיתוח מסגרת אשפוז ושילוב גוף ונפש לבריאות כוללת.

אני רואה חשיבות רבה בשימת דגש על טיפול רבמקצועי ומקיף, המשלב את תחומי המומחיות השונים ברפואה, תוך שילוב טכנולוגיות וחדשנות רפואית.

בכוונתי לקדם את הקשר שבין בית החולים לרפואת הקהילה בקופות החולים ולשלב את הרשויות המקומיות כדי להבטיח רצף טיפולי מיטבי ומיצוי זכויות המטופלים.

חשוב לי מאוד להגביר את שיתוף הפעולה עם הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בר אילן בצפת.

אני מצפה לעבוד עם כולכם, למען קידום בריאותם של תושבי הצפון“.

מנהל המרכז הרפואיזיו“, פרופזרקא, בירך על כניסתה לתפקיד: “דוקטור לייטרסדורף מביאה ניסיון רב ומגוון אשר נוכל ללמוד ממנו. היא מחזיקה באותם ערכים המתחברים לחזוןזיוכמרכז מצוינות רפואי לתושבי הצפון וכבר עכשיו אני רואה את שילובה בבית החולים והמשימות הרבות שממתינות“.

נאחל המון הצלחה.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?