מתואמים היטב

ראש מועצת מג’דל שמס, דולאן אבו סאלח ובכירים מתאגיד “מי התנור” דנו בנושא השקעות התאגיד בתשתית המים והביוב ביישוב


שי טל

השבוע, התקיימה פגישת עבודה בנושא השקעות תאגיד “מי התנור” בתשתית המים והביוב במג’דל שמס. הפגישה התקיימה במסגרת סבב פגישות שהתאגיד מקיים עם ראשי הרשויות מדי שנה ונכחו בה ראש מועצת מג’דל שמס, דולאן אבו סאלח, מנכ”ל “מי התנור”, רו”ח אברהם בראל ובכירים מהמועצה ומהתאגיד.

בתחילת הפגישה, הציגו נציגי התאגיד את כלל ההשקעות שבוצעו בתשתיות המים והביוב ביישוב במהלך 2018 ואת תכנית ההשקעות הצפויה לשנת 2019.

על פי הנתונים, במהלך שנת 2018 השקיע התאגיד סכום העומד על כ-3.4 מיליון ש”ח בשדרוג תשתיות מים וביוב ישנות ובהנחת תשתיות חדשות ברחבי ביישוב. הפרויקט הבולט: שדרוג תחנת השאיבה בבריכת איגום המים.

על פי תכנית ההשקעות לשנת 2019, צפוי התאגיד להשקיע כ-3.5 מיליון ש”ח. בתכנית: הנחת תשתית ביוב חדשה בצדה הצפוני של שכונת שמיס. גם בתחום תשתיות המים צפויה פעילות ענפה של התאגיד. פעילות זאת צפויה לשפר את אמינות אספקת המים ולהוריד את פחת המים השנתי. פרויקט משולב יתבצע במהלך השנה בכביש 22 (עלייה לעג’מי) ובמסגרתו, יוחלפו תשתיות המים והביוב הישנות בתשתיות חדשות ומשודרגות.

ראש המועצה הביע את שביעות רצונו מפעילות התאגיד במג’דל שמס וציין לטובה את השיפור באמינות אספקת המים ליישוב.

מנכ”ל “מי התנור”, רו”ח אברהם בראל: “תאגיד ‘מי התנור’ משקיע מאמצים בתיאום עם הרשויות המקומיות לגבי העבודות שהוא מבצע בשטחן. תיאום זה נועד להבטיח שהעבודות יתנהלו באופן מקצועי ויעיל לטובת איכות החיים של התושבים”.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?