“לפעמים חלומות”- ספר ביכורים לדיקלה בהלול-אטיאס, מחיספין

חמש דמויות, חמש נקודות מבט – וסיפור אחד, צובט לב, על נער שמנסה להגשים חלומות ולפלס את דרכו בין האירועים הקשים, המרגשים והכואבים שבחייו. ספר ביכורים לדיקלה בהלול-אטיאס, מחיספין


מהו החלום הגדול ביותר שלכם? מהו הסיכוי שיתגשם? תומר בן עמי, נער מחונן ממשפחה מרובת ילדים מבאר שבע, הלומד בתיכון לנוער נושר, מקבל הזדמנות חד-פעמית להגשים את חלום חייו: קבלה ללימודי העתודה היוקרתיים בצה”ל – מדעי הרפואה.

אבל בחיים של תומר שום דבר לא פשוט והדרך להגשמת החלום רחוקה ומפותלת. אביו של תומר עושה כל מאמץ, גם באלימות, כדי לטרפד את הרעיון ואמו האדישה מתקשה להבין את גודל ההזדמנות. אל תוך המציאות המורכבת הזו, נכנס עמוס, מנהל בית הספר, דמות חינוכית יוצאת דופן ומתגייס לעזור לתומר להגשים את חלומו. לעזרתו של תומר, נחלצת גם אלומה, צעירה חדורת אידאלים שהגיעה לבית הספר במסגרת השירות הלאומי. בין השניים מתפתח קשר עדין ומרגש. חמש דמויות, חמש נקודות מבט וסיפור אחד, צובט לב, על נער שמנסה להגשים חלומות ולפלס את דרכו בין האירועים הקשים, המרגשים והכואבים שבחייו, עד הסוף הבלתי צפוי, שמשנה את התמונה כולה.

דיקלה בהלול-אטיאס, ילידת 1981, מתגוררת בחיספין רמת הגולן, נשואה ואם לחמישה. שירתה בשירות לאומי בבית ילד                 בחיפה וכמורה, לימדה ברשת “ברנקו וייס” ובכפר נוער. ניסיונה המגוון עם ילדים ונוער בסיכון לימד אותה פשוט להאמין בילד     העומד מולה. כשמאמינים – חלומות מתגשמים.

הוצאת “קוראים”, כריכה רכה ,256 ע”מ, מחיר: 79 ש”ח

להשיג ברשתות ובחנויות הספרים.

 

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?