כל מלון וכפר נופש בגליל – הוא אי ירוק

ראשי רשויות ומנהלי מלונות בגליל ובגולן קוראים לפתיחה מידית של המלונות וכפרי הנופש בצפון. לצד אילת וים המלח, גם הגליל העליון חייב להיות חלק ממפת התיירות שנפתחת בישראל


בסוף השבוע שעבר, תחת הכותרתהגליל העליוןאי ירוק“, נערך מפגש חירום של ראשי רשויות, מנהלי מלונות וכפרי נופש בגליל ובגולן, שהתקיים במלוןגליליון“. ראשי הרשויות דורשים מממשלת ישראל, משרד הבריאות וועדת הקורונה שפיות והוגנות. המתכנסים אמרו כי יש להחזיר מידית את המלונות וכפרי הנופש בגליל ובגולן לפעילות, לסייע לכלכלת האזור הקורסת ולאפשר לאזרחי ישראל נופש בצפון המוריק והיפהפה בעונה זו. עוד ציינו ראשי הרשויות, כי הם מברכים על פתיחת מלונות אילת וים המלח.

הבעלים של מלוןגליליון“, חיים אוחיון ומנכל מלוןפסטורל“, דובי בנארי אמרו כי מלונות וכפרי נופש בגליל ובגולן פרושים על פני שטח גדול, נרחב ומרווח, ללא צפיפות, מבודדים מהיישובים דליהאוכלוסין ומאפשרים תנועה ללא חיכוך עם התושבים ופיקוח מלא של הנחיות משרד הבריאות, בזכות מיקומם המבודד.

אנו דורשים מהממשלה לאשר פעילות של ענף התיירות על פי מתווה ים המלח ואילת“.

ראש המועצה האזורית הגליל העליון, גיורא זלץ: “אני קורא לממשלה ולכנסת, כפי שהצבתם כיפת ברזל ביטחונית למצב של מתיחות, תציבו כיפת ברזל כלכלית לענף התיירות בצפון. כך תאפשרו לאלפי אנשים בגליל העליון לחזור להתפרנס

ראש המועצה האזורית הגליל העליון, גיורא זלץ: “מלונות וכפרי נופש בגליל ובגולן הם אי ירוק! סביבם, שטחי טבע עצומים, שמורות, נחלים, שדות חקלאיים והרבה אוויר נקי, כך שכל מלון וכל אטרקציה מהווים בעצם אי ירוק. אנחנו הפתרון לאפשר לעם ישראל חופשה בטבע, במרחבים הפתוחים והבטוחים. אני קורא לממשלה ולכנסת, כפי שהצבתם כיפת ברזל ביטחונית למצב של מתיחות, תציבו כיפת ברזל כלכלית לענף התיירות בצפון. כך תאפשרו לאלפי אנשים בגליל העליון לחזור להתפרנס מענף התיירות“.

ראש המועצה המקומית חצור הגלילית, שמעון סוויסה: “העובדה שבתי המלון באילת ובים המלח פתוחים הנה בשורה גדולה. אין ספק, כי גם הגליל העליון חייב להיות חלק ממפת התיירות שנפתחת בישראל. הגליל יודע לפעול לפי הכללים החדשים שלהתו הסגולולאפשר פתיחת עסקים, מסעדות, בתי מלון ואטרקציות. על הממשלה להתעשת ולהבין כי גם אזור הגליל העליון קורס כלכלית ויש להחזיר את יכולת הפרנסה לתושבי הגליל והגולן, תוך שמירה על בריאותם של המטיילים והנופשים“.

ראש המועצה המקומית ראש פנה, מוטי חטיאל: “הגליל כולו ירוק ומהווה צימר אחד גדול. יש לנו כאן מרחבים וטבע מופלא. בגליל ובגולן, בתי מלון נראים כמו צימרים, בעלי קומה או שתיים ולכן מיותר להפריד את פתיחת המלונות בגליל ממתווה פתיחת הצימרים. אנו מבינים כי המדינה נוקטת באחריות, במגפה שלא הכרנו, המצב אינו פשוט למקבלי ההחלטות, אך אנו מציעים למדינה לקחת עלינו, ראשי הרשויות, את האחריות!”.

יור התאחדות המלונות בישראל, אמיר חייק, שלח ברכתו ליוזמי המחאה וכתב כי המלונות בישראל בטוחים ועובדים לפיהתו הסגולשל משרד הבריאות. מודל האיים הירוקים באילת ובים המלח הוא מבורך, אך צריך להיות צעד ראשון בדרך לפתיחת כל המלונות לטובת השפיות של תושבי ישראל ולטובת המלונות ועובדי המלונות, אשר עשרות אלפים מהם עדיין יושבים בבית.

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
אירועים שיתקיימו ב 1st דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 5th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 6th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 9th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 10th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 11th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 12th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 15th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 16th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 17th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 21st דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 26th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 28th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th דצמבר
No Events
אירועים שיתקיימו ב 31st דצמבר
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?