חיים של שמחה

היא הייתה על המסלול הרגילשירות לאומי, מדרשה, תואר ואז הבינה שמה שהיא באמת רוצה לעשות זאת האהבה הישנה שלהתסרוקות. האורחת שלנו לשבת היא מוריה בוגדנובסקי, מקצרין


מאת: יעל אליה מדי, צילום: יעל קמחי אוראל

קצת על עצמך

מוריה בוגדנובסקי, נשואה לאהד ויש לנו שני ילדים מתוקיםבניה דוד, בן שנתיים וסיני חיים, בן חודשיים. עברנו לפני כחצי שנה לקצרין, מבת עין, שבגוש עציון“.

עיסוק 

מעצבת שיער ומאפרת כלות. התחלתי לעשות תסרוקות בגיל מאוד צעיר, איפשהו שם בגיל 12. העבודות הראשונות שלי היו תסרוקות לילדות ביישוב שגרתי בו. התעסקתי בזה בערך עד שהתחלתי שירות לאומי ואחרי השירות, למדתי במדרשה ומיד התחלתי תואר. באמצע השנה הראשונה, הבנתי שמה שאני באמת רוצה לעשות זאת האהבה הישנה שליתסרוקות. עזבתי את התואר והתחלתי להתמקד בבניית עסק.

בהמשך, הוספתי גם איפור, והיום אני עובדת עם כלות, מאפרת ומעצבת שיער, בסגנון עדין וטבעי, מנסה לשים דגש על היופי הטבעי אצל כל אחת וזוכה לפגוש בנות בימים הכי שמחים שלהן. בנוסף, אני גם מלמדת בנות אחרות עיצוב שיער וברוך השם, נהנית מכל רגע“.

מגורים

קצרין, כבר חצי שנה“.

איפה נולדת וגדלת?

נולדתי בכפר הראה ורוב חיי גדלתי וגרתי ביישוב אלעזר, בגוש עציון. בעלי גדל במרום גולן וחזר בתשובה. חיפשנו מקום שיתאים לנו בתור חוזר בתשובה ודתייה מבית. לא רצינו יישוב דתי, אבל גם לא עיר גדולה. רצינו מקום עם אוכלוסייה מגוונת, אבל שגם תהיה בו קהילה דתית וברוך השם, קצרין עונה בדיוק על ההגדרות שלנו. אנחנו שמחים פה מאוד והכרנו אנשים מדהימים. גם עברנו לכאן עם עוד שלושה זוגות של חברים, שהיו שכנים שלנו. בנוסף לכול, אנחנו נהנים מהטבע המהמם, שנמצא ממש דקה מהבית“.

איך נראה יום שישי שלך?

בדרך כלל, משתדלים להתחיל את ההכנות לשבת כבר ביום חמישי, כדי לסיים מוקדם בשישי ולהשאיר לנו זמן זוגי, לשבת בטבע, או לטייל עם הילדים. אם לא הספקנו, אז בעיקר הרבה בישולים, שזה גם משהו שאני מאוד אוהבת“.

מה כוללת ארוחת השבת שלכם?

לרוב, קציצות ושניצלים, שהבן שלי מאוד אוהב, סלטים ותוספות. אני אוהבת גם לגוון מדי פעם ולהכין מרק קובה, מוסקה, או ממולאים ולנסות דברים חדשים. לפעמים, גם ארוחות צמחוניות“.

זיכרון ילדות משבת

בתור ילדה, שבת הייתה הזמן שלי להיפגש עם חברות, לקרוא ספרים, לשחק עם האחים, וגם לנוח“.

המלצה על ספר:

הספר האחרון שקראתי היהאמנות ההקשבה לפעימות הלב‘. ספר מהמם ומרתק“.

מה הכי כיפי בשבת שלך?

אחרי סעודת ליל שבת, כשהבן הגדול הולך לישון, אנחנו יושבים ביחד עם תה ועוגה. הרבה פעמים, גם גיסתי מתארחת אצלנו ויש זמן לשבת ביחד ובנחת ולדבר“.

בימים אלו ממש, נרקמת קבוצה של עצמאיות בקצרין, שאני לוקחת בה חלק פעיל, קבוצה של נשים שבאות גם לתת וגם להיתרם מהביחד הקבוצתי. יש כוח חזק מאוד בקבוצה של נשים בעלות עסקים, שבחרו במסלול משלהן ואני שמחה להיות חלק מזה

מה עושה בשעות הפנאי?

אני אוהבת לטייל ולצאת בטבע, לקרוא ספרים, לצאת לבילוי זוגי, או לפגוש חברותבימים אלו ממש, נרקמת קבוצה של עצמאיות בקצרין, שאני לוקחת בה חלק פעיל, קבוצה של נשים שבאות גם לתת וגם להיתרם מהביחד הקבוצתי. יש כוח חזק מאוד בקבוצה של נשים בעלות עסקים, שבחרו במסלול משלהן ואני שמחה להיות חלק מזה“.

איך השפיעה עלייך הקורונה?

הקורונה פגעה חזק מאוד בעולם האירועים והיו תקופות עם מעט מאוד חתונות, אז כמובן שהייתה לזה השפעה ישירה על העבודה שלי. היו הרבה ביטולים, היו גם הזזות של תאריכים וגם סגירות מהרגע להרגע. הייתה תקופה שהיו הרבה חתונות צהריים והייתי צריכה לקום לפעמים בחמש בבוקר, כדי להגיע לארגן כלות ובנות משפחה.

התקופה הזאת הצריכה ממני להיות מאוד גמישה והשתדלתי כמה שאפשר להיות שם בשביל הלקוחות שלי“.

מהו המוטו שלך בחיים?

אין לי מוטו מוגדר. אני מאוד מאמינה בתודעת שפע, לעשות את מה שאת אוהבת, להתמיד ולגדול כל הזמן. להיות בתנועה תמידית ולעשות הכול מתוך שמחה ואמונה“.

מהו החלום שלך?

החלום שלי זה להיות תמיד בצמיחה, גם בעסק וגם בחיים הפרטיים. לגדל משפחה שמחה ולזכור גם את עצמי ולתת לעצמי“.

מה את הכי אוהבת בגולן?

את הטבע ואת האנשים“.

מה את מאחלת לעצמך?

חיים של שמחה וסיפוק עצמי“.

SU
MO
TU
WE
TH
FR
SA
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
אירועים שיתקיימו ב 12th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 13th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 14th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 15th יולי
אירועים שיתקיימו ב 16th יולי
אירועים שיתקיימו ב 17th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 18th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 19th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 20th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 21st יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 22nd יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 23rd יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 24th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 25th יולי
אירועים שיתקיימו ב 26th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 27th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 28th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 29th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 30th יולי
No Events
אירועים שיתקיימו ב 1st אוגוסט

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?