חברת “גלעד מאי” תבנה 51 יח”ד חדשות ברובע 10. העבודות בשטח כבר החלו

לאחר 20 שנה, חוזרות דירות המגורים לעיר. חברת “גלעד מאי” תבנה 51 יח”ד חדשות ברובע 10. הפרויקט קיבל את היתר הבנייה והעבודות בשטח כבר החלו


לאחר שני עשורים, בהם לא נבנתה בנייה רוויה (של דירות ולא של צמודי קרקע) בקצרין, שוב מוצעות לתושבי העיר והסביבה דירות מגורים חדשות. חברת “גלעד מאי”, העוסקת בייזום ובנייה של פרויקטים למגורים ברחבי הארץ, מודיעה כי החלה בשיווק פרויקט מגורים חדש בקצריןי שיישא את השם MY” קצרין”. החברה כבר קיבלה את היתר הבנייה והעבודות בשטח כבר החלו.

MY” קצרין” ייבנה ברובע 10 ויכלול 51 דירות מיוחדות, בבנייה נמוכה של 2 קומות בלבד, דירות גן ודירות גג וכן דירות דופלקס גן, בסטנדרטים גבוהים. הפרויקט מוקם בצמוד לפארק הירוק ורחב הידיים, המתוכנן לקום ברובע 10 וישתרע על פני עשרות דונמים.

מחירים: החל מ-869,000 ש”ח לדירת גג בת 4 חדרים, בגודל 114 מ”ר + 15 מ”ר מרפסת והחל מ-990,000 ש”ח לדירת גן בת 5 חד’ בגודל 125 מ”ר + 140 מ”ר של גינה.

מנכ”ל חברת “גלעד מאי”, גלעד יפרח: “הפרויקט מציע למתעניינים ליהנות ממגורים בשכונה ירוקה, המאופיינת ברובה בבתים פרטיים וצמודי קרקע, אך עם יתרונות של איכות ונוחות של דירת מגורים מרווחת, בעלת מפלס אחד, הכול בסטנדרט גבוה, המשתווה לבנייה במרכז הארץ ובמחיר אטרקטיבי במיוחד”.

“גלעד-מאי” הנה חברה יזמית וקבלנית, המתמחה מזה 20 שנה בביצוע והקמה של פרויקטים למגורים וכן ניהול וביצוע של פרויקטים, במסגרת תמ”א 38. מאז 1997, צברה החברה רקורד עשיר וניסיון רב בייזום ובנייה של מאות יחידות דיור, במגוון פרויקטים מצליחים ברחבי הארץ ובפריסה ארצית, מהצפון ועד לדרום, בין היתר בערים אשדוד, אשקלון, פרדס חנה, רחובות, אילת, ערד, מצפה רמון, חצור הגלילית, קצרין, בית שאן ועוד.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?