דיסק עברי לשנה החדשה

שבעה אלבומים עבריים לשנה החדשה. זה הזמן הנכון להשקיע בתרבות שלכם ולקנות לעצמכם וליקיריכם שי נאה לחג – דיסק עברי


“תאמין לי” – עדן בן זקן

עדן בן זקן, כובשת פלייליסטים מוכחת, מוציאה אלבום שני – “תאמין לי”. שנה של עבודה נתנה 13שירים חדשים. תמהיל נכון של שירי כפיים לרחבות ובלדות מרגשות ללב. מיטב כותבי הז’אנר מילאו לה את ההופעות הבאות, כי זה מה שהיא עושה עם אלבומים הכי טוב: מופיעה איתם.
”להסתכל לך בעיניים” – עמוס אלגלי

עמוס אלגלי, בוגר “אייל גולן קורא לך” (עונה 3) בלט שם לטובה. בעבודה קשה ובחריש עמוק, עבר אלגלי בהופעות ואירועים פרטיים, מה שנקרא – השטח. עכשיו כל זה קורה באלבום בכורה עם 16 שירים חדשים, כמה מהם השטח כבר מזמזם באהבה, בקרוב אצלכם בסלון. אלבום ים-תיכוני קלאסי.


דוד לביא

דוד לביא, פיינליסט “כוכב נולד” 9, באלבום בכורה רגיש, שנע משיר לשיר בין הרך לסוער והרבה פעמים בתוך השיר עצמו.
קולו הלא יציב משרת היטב את הרעד הנפשי שלו, עד שהוא מתייצב ונותן עבודה. אי אפשר להתעלם מההשפעה לטובה של ג’ף באקלי על המוזיקה הרחפנית של לביא.


“הלילה שלךְ” – עידו גונן

עידו גונן משדר ועורך ב”קול הקמפוס”, מפיק מוזיקלי ונגן, צלל לתוך אלתרמן וכשיצא לקחת אוויר, התבררו לו 11 שירי המשורר בלחנים חדשים. במסע המוזיקלי הזה, בחר גונן שירים השונים באווירה זה מזה ואף הלחין אותם במגוון סגנונות – רוק, פולק, מוזיקה יהודית, גרוב וכך הלאה. הרבה אומץ.


“עד גבול השמים” – דרור משען

אלבום ראשון לדרור משען, תל אביבי צעיר שהספיק לחזור בתשובה ובשאלה, נסע לתאילנד, איבד דרכו בג’ונגל וחווה שם את הפחד של החיים שלו. טלטלות כאלה מחלחלות בדרך כלל ליצירה ואכן, שתי חוויות אלו היוו בסיס לעשרת שירי האלבום. חמי רודנר, דניאל סלומון, פטריק סבג, גלעד שמואלי ואדם בן אמיתי הפיקו מוזיקלית, איש בתורו והתוצאה מפתיעה לטובה.


“בין רחוב לרחוב” – ארתור כץ

ארתור כץ התחיל את הרומן עם המוזיקה בגיל צעיר והיא נתנה לו. ייצג בפסטיבלים, נשלח כ”ילד פלא” לחו”ל וכשהגיע לאלבומו הראשון, 10 שירים, כבר שחה בחומר. זהו אלבום פופי ברובו, קצת B&R ואיך אומרים? נגיעות של דאנס ומוזיקת נשמה. קרן אבראשי הפיקה מוזיקלית. בונוס מעניין: השיר “לא זמין” בעוד ארבע גרסאות – אנגלית, רוסית, ספרדית וצרפתית.


שירלי קונס

אלבום מיוחד, השלישי במספר של קונס, זמרת אינדי בלתי מתפשרת ואם לא שמעתם עליה עד עכשיו, אתם לא לבד. ערבוב מוצלח בין חוויות בגוף ראשון למבט המסתכל מהצד ובין כלי מיתר לתכנותים וסינתוזים. קונס נעה בין שקט עדין לרעש מתפרץ ומסכמת 10 שירים שאולי בעזרתם תיוודע ברבים.

אירועים שיתקיימו ב 27th מאי
אירועים שיתקיימו ב 28th מאי
אירועים שיתקיימו ב 1st יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 2nd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 3rd יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 4th יוני
אירועים שיתקיימו ב 6th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 7th יוני
No Events
אירועים שיתקיימו ב 8th יוני
No Events

מחשבות ודעות

גשר צמח *9924 צ׳יטו טיגו 8 פרו המותג הסיני הגיע לצפון
[adrotate group="2"]

תפריט נגישות

× היי איך נוכל לעזור לך?